dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szmaragdowa

Jadwisin,mazowieckie

2 100 000 zł167 m² 12 574,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam Dom Jednorodzinny, który znajduje się w Jadwisinie pod Warszawą, k. Serocka. Parter: garaż z wejściem do domu hol duży salon połączony z jadalnią kuchnia pokój przerobiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 350 000 zł322 m² 7 298,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wombat Nieruchomości z aprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego po kapitalnym remoncie, zlokalizowanego w spokojnej i urokliwej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

939 000 zł239 m² 3 928,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Dobrzeń Wielki. Dom wybudowany został w technologii tradycyjnej i posadowiony jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwy dom z działką przy lesie - idealny do zamieszkania lub rekreacji Oferujemy na sprzedaż niewielki, ale klimatyczny dom piętrowy o powierzchni ok. 60 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagorzyce

Zagorzyce,podkarpackie

579 000 zł1 m² 579 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Przedstawiam na sprzedaż wolnostojący dom z lat 70., położony w malowniczej miejscowości Zagorzyce, w województwie podkarpackim miejscu, które łączy sielski spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mrówcza

Lublin,lubelskie

800 000 zł105 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni 105 m2, położony w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Mrówczej w Lublinie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pakość

Pakość,kujawsko-pomorskie

595 000 zł163 m² 3 646,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy energooszczędny dom szeregowy z ogródkiem o wysokim standardzie wykończenia usytuowany niedaleko Pakości. Bardzo niskie koszty ogrzewania i wody ze względu na zastosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł93 m² 8 052,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w dzielnicy Przybyszówka o powierzchni 93,01 m2 z dwustanowiskowym garażem, 2 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł128 m² 4 921,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej to nie tylko miejsce do zamieszkania, to inwestycja w przyszłość, gwarancja spokoju i stabilności. Wyjątkowe położenie, niepowtarzalne warunki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł175 m² 7 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Segment środkowy na początku Łomianek na zamkniętym miniosiedlu (tylko 12 rodzin) Osiedle ogrodzone, brama wjazdowa otwierana zdalnie, teren monitorowany, oświetlony. Dom do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krzeczów,małopolskie

479 000 zł134 m² 3 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Krzeczów koło Bochni może się pochwalić dobrą komunikacją dzięki autostradzie A4. W miejscowości znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, remiza, boisko piłkarskie, kościół, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siemiradzkiego

Lublin,lubelskie

329 000 zł66 m² 5 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:147 m²

Dom w zabudowie szeregowej - dzielnica Dziesiąta, lublin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 199 000 zł130 m² 9 257,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Nowy dom urządzony pod klucz na osiedlu zacisze polna! Dom na nowym kameralnym Osiedlu "zacisze Polna" przy ul.Polnej w Cybulicach Małych 15 minut drogi za Łomiankami w otulinie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziemi Michałowskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:503 m²

Na sprzedaż mały dom z działką do remontu Powierzchnia: około 47m2 m Forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od rękistruktura: 3 pokoje, kuchnia, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

949 000 zł121 m² 7 842,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedmiotem oferty jest nowy dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Miedzyń! Nieruchomość o powierzchni 115 m2. i działka 203 m2. Specyfikacja budynku: - stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 099 900 zł151 m² 7 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy, dom wolnostojący o powierzchni ok.150 m2 posadowiony na przestronnej, dużej działce o powierzchni ok. 2600 m2. Rozkład domu ; Parter : - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 054 850 zł133 m² 7 928,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 490 000 zł132 m² 11 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na b.ładnej, dużej działce. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfortową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

799 000 zł111 m² 7 198,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domu na sprzedaż o powierzchni 111 m2. Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim, wszelkie prace budowlane zostały zakończone a dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzestowska Huta

Borzestowska Huta,pomorskie

720 000 zł130 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, miejscowości Borzestowska Huta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kierszek,mazowieckie

7 140 000 zł550 m² 12 981,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową rezydencję położoną w prestiżowej okolicy Kierszka, gmina Konstancin, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Kabackiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:769 m²

Dwupiętrowy dom z piwnicą, garażem, widokiem na góry, otoczony ogrodem, dający dużo przestrzeni, swobody i możliwości - dla każdego, kto szuka miejsca z klimatem, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł130 m² 5 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

970 000 zł98 m² 9 878,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dom piętrowy ze strychem w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

889 900 zł131 m² 6 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Piękna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 100 m2 z poddaszem do własnej aranżacji o pow. ok.70 m2, posadowiony na działce o pow. ok.800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

890 000 zł115 m² 7 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ukrywaliśmy to do ostatniej chwili! Dom pokazowy na Osiedlu Trzy Perły, który miał służyć jedynie jako wzór i inspiracja, nieoczekiwanie trafia na sprzedaż! To najlepsza okazja, by osobiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom w cenie mieszkania na południu Rzeszowa przy ul. Miejskiej. Projekty domów zostały starannie przemyślane tak, aby uzyskać wygodną przestrzeń składającą się z czterech pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

309 000 zł222 m² 1 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 996 m²

Biuro nieruchomości bmc ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka zlokalizowanego w miejscowości Sieraków Śląski, powiat lubliniecki, przy ul. Długiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ustroń,śląskie

439 000 zł270 m² 1 625,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom położony w Ustroniu w dzielnicy Hermanice. -stan surowy otwarty -(stan budowy na chwilę obecną - mury w poziomie parteru). - budynek wymaga dokończenia budowy. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szydłowo,mazowieckie

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł86 m² 7 807,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Tylko w biurze nieruchomości home. Oferta sprzedaży narożnego segmentu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 85,81 m2, a powierzchni użytkowej 83,96 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Syrynia

Syrynia,śląskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Unikalny dom Z klimatycznym ogrodem zimowym ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tulipanowa

Krępa Słupska,pomorskie

925 000 zł187 m² 4 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom z duszą w Krępie Słupskiej cisza, natura i komfort codziennego życia Oferujemy na sprzedaż dom z garażem położony w otoczeniu natury, graniczący z Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

999 000 zł75 m² 13 382,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas! Szukasz skrajnego domu w zabudowie bliźniaczej z bardzo dużym ogrodem? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty:Pięknie wykończone wnętrze, wysokiej jakości materiały: dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Janki,mazowieckie

1 098 000 zł138 m² 7 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedsprzedaż Domów pod Warszawą - opłata rezerwacyjna tylko 1%. Energooszczędne domy w zabudowie szeregowej z garażami i ogrodami pod Warszawą. Widok z okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja na pierwszy sprzedany dom! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojsławice

Wojsławice,śląskie

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny w miejscowości Wojsławice. Dom o wymiarach 10x11m, pow. ok 110m2. Dojazd drogą asfaltową. Dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł97 m² 8 724,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w stanie deweloperskim - Ligota Piękna k. Wrocławia Kameralne osiedle, nowoczesny standard, świetna lokalizacja z infrastrukturą Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

965 000 zł96 m² 10 052,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Gotowy dom w zabudowie szeregowej! Umów się na prezentacje! Tel: kup dom taniej! Deweloper oferuje wysokie rabaty! Najważniejsze atuty tej inwestycji: południowo zachodnia ekspozycja światła -.