dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Konradowo

Konradowo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 145 m 2 posadowiony na 11-arowej działce. Działka zagospodarowana z bezpośrednim zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

888 000 zł243 m² 3 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Nowa cena 888000 zł! Sprzedam dom o powierzchni użytkowej 242,82 m2 z dużą działką 1042 m2 znajdujący się w malowniczej miejscowości Święta Katarzyna, 3 min drogi od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Luboń,wielkopolskie

1 299 000 zł435 m² 2 986,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:816 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ściejowice

Ściejowice,małopolskie

980 000 zł120 m² 8 176,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaka w Ściejowicach. Domy w sąsiedztwie lasu i jezior. Cena nieruchomości: 980 000zł Oferowany dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdów

Gdów,małopolskie

599 000 zł152 m² 3 927,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Prezentujemy Państwu nową inwestycję w centrum Gdowa. Domy w stanie surowym otwartym na działkach o powierzchni 550 m2 Bardzo dogodna lokalizacja, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orzesze,śląskie

1 150 000 zł215 m² 5 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój azyl w Orzeszu! Przestronny dom z ogrodem blisko lasu! Marzysz o komfortowym życiu w otoczeniu zieleni? Chcesz mieszkać z dala od ruchliwej drogi, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radomska

Iłża,mazowieckie

355 000 zł130 m² 2 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 130 m2 mieszczący się na działce nr 1068 obręb Iłża, o powierzchni 837 m2 przy ulicy Radomskiej w Iłży. Budynek posiada dwa odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

1 050 000 zł135 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 135 m , położony na malowniczej, 700-metrowej działce w spokojnej części Zakrzewa, zaledwie 2 minuty spacerem od lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł125 m² 6 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jałowcowa

Gościcino,pomorskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:767 m²

Dom jednorodzinny W willowej okolicy sąsiadujący Z lasem Zybertowo | Dom jednorodzinny | wejście do lasu bezpośrednio z posesji | Cicha, spokojna okolica | Rozwinięta infrastruktura *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

434 000 zł140 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom - Siedlisko na Sprzedaż 3 pokoje 140m- sumin Lokalizacja: - brodnica - 18km, rypin - 10km - Jezioro Długie - 5km , - Jezioro Warpalice - 3 km - Szkoła podstawowa - 1km - Sklep - 1km Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Górzna,wielkopolskie

499 000 zł126 m² 3 960,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

R e Z E R W A C J A ! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Strzyżowice,śląskie

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Strzyżowicach gmina Psary wg. projektu: przy Cyprysowej 16. Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym z dachem ceramicznym kolor antracyt. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec nad Wisłą

Solec nad Wisłą,mazowieckie

585 000 zł281 m² 2 081,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu przestronny dom o powierzchni 281 m2 usytuowany w miejscowości Solec nad Wisłą na działce nr 279 i 277 obręb 0001 Solec nad Wisłą. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 497 000 zł238 m² 10 491,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Polecam na sprzedaż ofertę domu jednorodzinnego położonego w pięknej okolicy na Osowie. Nieruchomość bardzo atrakcyjnie położona w pobliżu Park Wkrzański oraz Gubałówka, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gościniec

Czarnów,mazowieckie

1 449 000 zł182 m² 7 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

1 449 000 zł | przedsprzedaż | 182 m2 | połówka domu dwulokalowego | Czarnów koło Konstancina - Jeziorny rezerwacja! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Parkosz,podkarpackie

1 699 000 zł4 400 m² 386,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom wolnostojący w stanie idealnym z potężną halą połączoną z dużym garażem przygotowanym na dwa samochody. (Brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lutoryż,podkarpackie

745 000 zł156 m² 4 763,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż kolejny etap inwestycji składającej się z 18 nowoczesnych domów z działką o powierzchni 5 arów. Domy w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

770 000 zł165 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 162 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konradówka

Konradówka,dolnośląskie

680 000 zł139 m² 4 892,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 139 m2 usytuowanego na działce liczącej ok. 1360 m2 w Konradówce - okolice Chojnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

859 900 zł133 m² 6 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej w wysokim stanie wykończenia - w stanie Deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 132 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 300 000 zł210 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

W razie dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt tylko telefoniczny. Oferuję energooszczędny dom, niecałe 10 min od centrum Zielonej Góry, od strony zachodniej. Jest to dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czernica

Czernica,dolnośląskie

825 000 zł141 m² 5 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Gotowy l okazja duża działka! możliwość zakupu bez zgody ministerswa cena stanu deweloperskiego - 825 tyś zł możliwość wykończenia pod klucz - cena 975 tyś! Gorąco polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żukowo

Żukowo,pomorskie

790 000 zł90 m² 8 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Oferuję do sprzedaży 3 kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej 69,66 m2 na (chwilę obecną) / z możliwością wykończenia poddasza co powiększy metraż do 90m2 lokalizacja: nowy Tuchom ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł115 m² 7 008,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż III etap inwestycji 5 pokojowych domów w zabudowie szeregowej z ogrodem w kameralnej zabudowie. Domy usytuowane przy ulicy obok Jana Pawła II, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązowa

Cerekwica,wielkopolskie

698 500 zł109 m² 6 408,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferuję nowoczesny bliźniak (budynek dwulokalowy). Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Uwaga , kupujący nie ponosi kosztów : pcc Prowizji Budynek w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 628 m²

Odkryj wyjątkową posiadłość położoną w malowniczym Gutowie, gminie Zławieś Wielka, zaledwie 15 km od granic Torunia. Nieruchomość o powierzchni 7628 m2: - położona pośród lasów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł125 m² 6 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni! nowe domy tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

1 750 000 zł193 m² 9 076,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy parterowy dom wolnostojący o powierzchni 200m2. Przestronna nieruchomość położona jest na 20 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

539 000 zł133 m² 4 057,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o stworzeniu idealnego miejsca do życia, dopasowanego do Twoich potrzeb? Ta wyjątkowa oferta to Twoja szansa! Przedstawiamy wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł192 m² 6 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.207 m2 usytuowany na działce ok.1420m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czachowskiego

Ciepielów,mazowieckie

499 000 zł270 m² 1 848,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż: dom w stanie surowym zamkniętym Ciepielów, ul. Czachowskiego Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 205 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liściasta

Włocławek,kujawsko-pomorskie

760 000 zł165 m² 4 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115m2, zlokalizowany na osiedlu Michelin. Ta elegancka nieruchomość oferuje komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Depułtycze

Nowe Depułtycze,lubelskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko z domem na działce o powierzchni 50 arów, bez bezpośredniej obecności sąsiadów w miejscowości Nowe Depułtycze, gmina Chełm. Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawidz

Jawidz,lubelskie

1 500 000 zł245 m² 6 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Komfortowy dom W jawidzu rezydencja 244 M2 działka 71 A Przedmiotem oferty jest komfortowy dom wolnostojący posadowiony na dużej działce. Wybudowany z solidnych materiałów oraz efektownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 199 000 zł171 m² 7 004 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Blisko od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł149 m² 8 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Opiekun oferty: magdalena Galińska Tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w południowej części Wrocławia w dzielnicy Ołtaszyn W okolicy sklepy, punkty gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łodygowice

Łodygowice,śląskie

799 000 zł105 m² 7 581,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Tylko w best nest! rezerwacja Jeżeli masz dość blokowisk i szukasz własnego, spokojnego miejsca do życia zaledwie 15 min od centrum Bielska-Białej, to prezentowany dom jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł108 m² 7 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:149 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony w spokojnej i zielonej części Falenicy. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz dobrą komunikację.