dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Raszyn,mazowieckie

1 190 000 zł116 m² 10 269,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Nowoczesny bliźniak | 115,88m2 | Ogród 275m2 | Raszyn Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym o powierzchni 115,88 m , z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Róż

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Zakup tylko za gotówkę Polecam dom wolnostojący , położony na Krzykach na ich południowo- wschodnich obrzeżach. Budynek 2 kondygnacyjny składa się z 5 pokoi , 2 łazienek , 2 kuchnie , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł106 m² 7 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, ul. Jana Pawła II Royal Broker Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która łączy nowoczesny styl, komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł333 m² 3 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z lokalem handlowo - usługowym. Budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej łącznie 285,35 m2. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 199 000 zł171 m² 7 004 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Blisko od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

**oferta deweloperska bez prowizji i bez pcc!** Na sprzedaż domy szeregowe w pięknej, zielonej i kameralnej inwestycji. Dobry dojazd do centrum miasta i pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cisek

Cisek,opolskie

400 000 zł190 m² 2 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego z możliwością zakupu całości - Cisek, powiat Kędzierzyńsko - Kozielski Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesław

Bolesław,małopolskie

415 000 zł200 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż wolnostojący dom z potencjałem. Działka o powierzchni ok 1300m2 na której znajduje się dom, garaże oraz stodoła. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Psary

Psary,dolnośląskie

2 450 000 zł360 m² 6 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dwupiętrowy dom o powierzchni 360 m2 posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. 1200 m2, wybudowany w 2007 roku. Dom jednopiętrowy, wykonany z porothermu! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

599 000 zł91 m² 6 567,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Ostatni wolny segment bliźniaka. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego dwupoziomowego w domu wolnostojącym - dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bierna

Bierna,śląskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Bierna - Jezioro Żywieckie - dom do zamieszkania z pięknym ogrodem!korzystna cena! Wyjątkowa oferta - przestronny dom z zagospodarowanym ogrodem i pięknymi widokami. Najważniejsze zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 650 000 zł500 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Segment bliźniaka z możliwością swobodnej zmiany podziału lokali. Aktualnie 6. pokoi, 2. kuchnie, 2. łazienek i oddzielna toaleta. Możliwość przekształcenia garderób na kolejne łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Godzisław

Godzisław,zachodniopomorskie

279 000 zł130 m² 2 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 387 m²

Masz dość natrętnych sąsiadów? Szukasz miejsca, gdzie po ciężkim dniu możesz odpocząć? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie dom wolnostojący o pow. całkowitej 130 m2 ( pow. użytkowa 67,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Armii Krajowej

Jastkowice,podkarpackie

520 000 zł94 m² 5 504,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Domy w technologii kanadyjskiej! Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w nowoczesnym domu z urokiem otoczenia natury? Ta wyjątkowa inwestycja w Jastkowicach (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 314 900 zł119 m² 11 022 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż skrajny segment z rynku wtórnego o powierzchni ok. 120 m2, położony na pięknej działce ok. 300m2. Przestronny układ pomieszczeń, doświetlone wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 296 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zajączków

Zajączków,lubelskie

459 001 zł75 m² 6 120,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 365 m²

Duża działka z domem, dodatkowymi budynkami, pięknym ogrodem oraz niedużym zagajnikiem w Zajączkowie. Nieruchomość leży na wzgórzu, na nowopowstającym osiedlu pośród eleganckich willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem

Sadowie,śląskie

2 780 000 zł550 m² 5 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:19 511 m²

Prezentujemy posiadłość o powierzchni 550m2. Działka o powierzchni 19 511 m2. Garaż na trzy samochody o powierzchni 194 m2. Hangar z bramą wjazdową 10,5 m x 4 m o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 499 000 zł380 m² 11 839,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Konstancin - Jeziorna | dom 260 + 126 m2 | sprzedaż | działka 5600 m2 | 4 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 260 m2, połączony z 126m2 pracownią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rosnówko

Rosnówko,wielkopolskie

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny i gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Rosnówko (gmina Komorniki). Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 249 000 zł142 m² 8 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący położony w Dobrczu na spokojnym osiedlu .Wybudowany w 2020 roku ,komfortowy! TYLKO W NASZYM BIURZE Powierzchnia domu 142m2/bez poddasza użytkowego/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

719 000 zł150 m² 4 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom wolnostojący w ścisłym centrum Ciechocinka Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 150m 2 , powierzchni mieszkalnej 120m 2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turza

Turza,małopolskie

210 000 zł110 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom wolnostojący do wykończenia w miejscowości Turza. Dom o powierzchni około 110 m2,. Położony na działce o powierzchni około 24 ary. Poziom I: pomieszczenie gospodarcze i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 190 000 zł149 m² 7 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lipowa,śląskie

3 330 000 zł205 m² 16 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 387 m²

Koniecznie obejrzyj prezentacje video! Ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz domu z basenem i spa w Beskidzie Śląskim, w którym możesz od razu zamieszkać lub przeznaczyć dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Oława,dolnośląskie

392 000 zł180 m² 2 178 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do kontaktu W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. Możliwość rozłożenia części płatności na raty. $$$ - kupujemy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

749 000 zł101 m² 7 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rewelacyjna oferta! Spełnij marzenie o własnym domu w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie rzut beretem od tętniących życiem miast! Odkryj swój przyszły dom w Orzeszu (gardawice)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 900 zł135 m² 7 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy bliźniak ok. 136m2, z garażem. Przedstawiamy do sprzedaży Nieruchomość w stanie deweloperskim (lokal zewnętrzny) o powierzchni około 135 m2 , posadowiony na działce około 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kursko

Kursko,lubuskie

1 089 000 zł125 m² 8 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 515 025 zł101 m² 15 000,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zielone tereny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego inwestycja Nowoczesne osiedle z prywatnym parkiem. Domy oddane już do użytku Teren ogrodzony, szeroka wewnętrzna droga osiedlowa i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 149 900 zł112 m² 10 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

639 000 zł74 m² 8 618,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości - lokal mieszkalny (środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł99 m² 5 343,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz po pracy, a Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie dorastać w spokojnej okolicy? Ten dom w zabudowie bliźniaczej to połączenie komfortu, nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

625 000 zł143 m² 4 379,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy, w malowniczej dzielnicy Nowego Sącza Poręba Mała. W pobliżu Szkoły Podstawowej, przystanku autobusowego, sklepu spożywczego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gruszczyn

Gruszczyn,mazowieckie

629 000 zł81 m² 7 765,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Przedstawiam skrajny dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 81,14 m2. Dom posiada wygodny układ pomieszczeń zapewniający komfort nawet dużej rodzinie, oraz osobą pracującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

679 000 zł87 m² 7 764,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Dom parterowy! gotowy do odbioru! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie czernica Lokal składa się z: - wiatrołap (3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

840 000 zł99 m² 8 450,70 zł/m²