dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Łupowo,lubuskie

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Cena do negocjacji. Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom o pow. 230m2 posadowiony na niespełna 15 arowej działce w miejscowości Łupowo. Na parterze budynku mieszkalnego znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Kicin,wielkopolskie

629 000 zł362 m² 1 737,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 236 m²

Na sprzedaż - Obiekt o dużym potencjale w Kicinie (gmina Czerwonak) Oferujemy na sprzedaż budynek o szerokim potencjale inwestycyjnym, położony w Kicinie, bezpośrednio przy głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 900 zł140 m² 9 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 2 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 900 zł160 m² 8 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący położony w zielonej, spokojnej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Dom wolnostojący o pow. ok.165m2 usytuowany na działce 1500m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kikoły,mazowieckie

330 000 zł77 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Dom z potencjałem na wymarzony azyl nad Narwią Zaledwie 250 metrów od malowniczej rzeki Narew czeka nieruchomość, która może stać się miejscem odpoczynku od codziennego zgiełku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wieliczka,małopolskie

1 699 000 zł191 m² 8 895,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 6 pokojowego, luksusowego domu na sprzedaż w Wieliczce. Dom został wybudowany w 2022 roku. Dom ma powierzchnię całkowitą 191 m2 (132,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sucharskiego

Kraków,małopolskie

2 300 000 zł100 m² 23 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom z dużą, wyjątkową działką 2,3 mln zł Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szamotuły,wielkopolskie

695 000 zł91 m² 7 663,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

3 000 000 zł430 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:798 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w stylu przedwojennej willi z dwoma mieszkaniami oraz działającym lokalem gastronomicznym. Nieruchomość mieszkalno - usługowa położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Daleszyn

Daleszyn,wielkopolskie

500 000 zł165 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom jednorodzinny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbno

Wierzbno,lubuskie

840 000 zł96 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży Domu wolnostojącego piętrowego zlokalizowanego w miejscowości Wierzbno, pięknej okolicy Jezior oraz Lasu oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaufmana

Łódź,łódzkie

1 850 000 zł331 m² 5 589,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Kupujący nie płąci prowizji - 0%- re/max maraton Oferujemy Państwu dom położony w Łodzi przy ul. Kaufmana w enklawie ciszy i zieleni a zarazem z dobrą komunikacją. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 000 zł300 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 804 m²

Przedmiotem oferty jest hostel składający się z 10 pokoi oraz 2 niezależnych kawalerek na poddaszu. Na każdym poziomie osobna kuchni i łazienka. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębówka

Dębówka,mazowieckie

1 749 800 zł175 m² 9 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny Dom Parterowy z Wieloma Udogodnieniami! Szczegóły Nieruchomości: - powierzchnia domu: ok.170 m - Powierzchnia działki: ok.3000 m - Lokalizacja: Spokojna i malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czersk

Czersk,pomorskie

750 000 zł273 m² 2 751,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Opis Nieruchomości: lokalizacja: obrzeża Czerska, z szybkim dostępem do centrum miasta Na sprzedaż unikatowa nieruchomość mieszkalna położona na działce o powierzchni około 750 m . Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Źródlana

Gruczno,kujawsko-pomorskie

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz domu w spokojnej miejscowości? To miejsce może być idealne dla Ciebie! Przepięknie położone Gruczno. Nieruchomość przy zadbanej, ślepej ulicy, pod piękną zieloną skarpą. Zapraszam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zachodnia

Katowice,śląskie

1 850 000 zł300 m² 6 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Kilkuletni, bardzo przestronny i praktyczny dom w południowej części Katowic. Opis nieruchomości: prezentujemy przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący, idealny dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

645 000 zł78 m² 6 987,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Witaj Miłośniku gór. Ta oferta skierowana jest do Ciebie :) Mały, klimatyczny domek szuka właściciela. Zagospodarowana pięknie działka tworzy dodatkowo klimat tej nieruchomości. Okolica zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

890 000 zł126 m² 7 091,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Termin realizacji - IV kwartał 2025 /I kwartał 2026 nowa inwestycja na północ od wrocławia! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - dom w cenie mieszkania we Wrocławiu! Już w sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 729 000 zł138 m² 12 574,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

LV Development prezentuje prawy segment domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 137,5 m , usytuowany na działce o powierzchni 840 m w Krakowie. Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sygneczów

Sygneczów,małopolskie

1 750 000 zł240 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sygneczów. Lokalizacja : Nieruchomość położona jest w miejscowości Sygneczów w Gminie Wieliczka. Miejscowość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 179 900 zł117 m² 10 085 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni ok. 117 m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 117 m, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 430 190 zł186 m² 13 089,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Unikalna oferta! dwa ostatnie gotowe do odbioru domy na nowym prestiżowym osiedlu na pieckach-migowiedla wymagającego klienta - kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie pobieramy prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Błażowa,podkarpackie

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom wolnostojący 150m2 | 3 pokoje | Błażowa | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 150m2, położony na działce o powierzchni 4 ary. Znajduje się on w centum Błażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 750 000 zł220 m² 7 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy Dom ok. 220m2, usytuowany na Dużej Działce. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny, przestronny Dom - 1/2 bliźniaka o metrażu ok. 220 m2, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wiśniowa Góra,łódzkie

528 000 zł100 m² 5 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej informacji: 511*014*820 dom Z potencjałem W sercu zielonej okolicy 100 m na zagospodarowanej działce 500 m Szukasz miejsca, które po remoncie stanie się Twoją wymarzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rączna

Rączna,małopolskie

850 000 zł90 m² 9 423,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować ostatni wolny segment nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90,20 m , położony w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

795 000 zł116 m² 6 853,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Dom W zabudowie bliżniaczej Z dużym tarasem, piwnicą, ogrodem. Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać w miejscu które spełni twoje oczekiwania komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Turek

Turek,wielkopolskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

W sprzedaży oferta domu w zabudowie bliźniaczej położnego w turku przy ulicy Dobskiej. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 600 m2. Dom składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 900 zł124 m² 8 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.1a Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 000 zł112 m² 10 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 113m2 usytułowany na działce 1003m2 w spokojnej okolicy. Powierzchnia ok. 1030m2 czyni ten dom wprost idealnym dla 4 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

915 000 zł111 m² 8 226 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 074 000 zł129 m² 8 352,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowoczesny bliźniak z 2024 r. do własnej aranżacji i wykończenia tak jak sobie wymarzyliście. Położony w północno-zachodniej i zielonej części miasta Wrocławia, nieopodal lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w cichej uliczce, nieopodal centrum miasta na ul. Słowiczej. Nieruchomość bardzo przyjazna dla rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

849 000 zł94 m² 8 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 30901 tel. Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 94,46 m. Nieruchomość w stanie deweloperskim do wykończenia. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni wolny dom w tej inwestycji! Przedstawiamy Państwu inwestycję domów we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dla biura nieruchomości! alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesne domy, położone w miejscowości Bodzanów, na południe od drogi krajowej 94. Duże, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Przestronny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i wygodnym układem wnętrz, który pozwala łączyć życie zawodowe i prywatne w spokojnej okolicy, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Baniocha

Baniocha,mazowieckie

5 090 000 zł300 m² 16 966,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż zabytkowa willa z 1892 roku projektu architektonicznego rodziny Marconich, znanych z projektów jak Hotel Bristol w Warszawie i innych. Cały budynek został odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

949 000 zł94 m² 10 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Opiekun oferty: tel. Przestronny, czteropokojowy dom o powierzchni 94,46 m2, z ogrodem o powierzchni 313,20 m2. Dom w standardzie deweloperskim. Zakończenie budowy zaplanowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

780 000 zł120 m² 6 480,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Gotowy! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąc polecam dom w zabudowie szeregowej z garażem - szereg środkowy. Lokal o pow 120,36 mkw składa się z: parter - wiatrołap 4,96 mkw.