dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

900 000 zł130 m² 6 899,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Środkowy segment z ogródkiem i garażem | Nadma, ul. Pólko | 130,44 m | 960 000 zł 3 sypialnie | kominek | miejsca postojowe | spokojna okolica | możliwość negocjacji Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 349 900 zł128 m² 10 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom o powierzchni 128,5 m2, usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Błonia. Budynek położony jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Pułtusk,mazowieckie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z oranżerią i ogrodem w sercu Pułtuska! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość o powierzchni 220 m , usytuowaną na działce 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł95 m² 9 240,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Opiekun oferty: magdalena Kamińska Nowoczesny dom z ogrodem na sprzedaż we Wrocławiu Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 94,69 m z przestronnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 359 000 zł131 m² 10 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o imponującej powierzchni 131 m , usytuowany na atrakcyjnej działce o powierzchni 450 m . Ta piękna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Malawa,podkarpackie

695 000 zł141 m² 4 912,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów wolnostojących zlokalizowanych w Malawie. Dom o o powierzchni 141,49 m2 zbudowany będzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 950 000 zł604 m² 4 884,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:687 m²

Kamienica idealna pod inwestycję! Księga wieczysta założona wyłącznie dla całej nieruchomości gruntowej, budynek/lokale nie mają swoich ksiąg wieczystych, budynek o powierzchni 604 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzyrzecze

Trzyrzecze,podlaskie

400 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 173 m²

Na sprzedaż dom / siedlisko Trzyrzecze k. Suchowoli serce Europy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona we wsi Trzyrzecze, w pobliżu Suchowoli geograficznego centrum Europy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

949 999 zł94 m² 10 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Opiekun oferty: tel. Przestronny, czteropokojowy dom, o powierzchni 94,46 m2, z bardzo dużym ogrodem o powierzchni 313 m2. Dom w standardzie deweloperskim. Zakończenie budowy zaplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borków

Borków,świętokrzyskie

780 000 zł134 m² 5 823,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe nowo powstałe osiedle 12 Domów jednorodzinnych. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

699 000 zł214 m² 3 266,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w dzielnicy Lisiniec. Dom położony na działce o powierzchni 555 m2. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Łodygowice,śląskie

1 610 000 zł306 m² 5 261,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% podatku pcc, 0% prowizji, łączna powierzchnia całkowita 306 m2. Dom może być wykończenie pod klucz za 340.000 zł. Dom w zabudowie bliźniaczej ( 2 segmenty) każdy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł125 m² 5 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ludowa

Augustów,podlaskie

429 000 zł146 m² 2 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

Dwa domy na jednej posesji! Marzy Ci się mały biały domek i własna agroturystyka! Ta Oferta jest dla Ciebie! Możesz mieszkać i zarabiać! Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma domami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowe Miasteczko

Nowe Miasteczko,lubuskie

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej pow. 120m2, położony nadziałce o pow. 453 m2 w Nowym Miasteczku układ pomieszczeń: na parterze domu, usytuowano: - dwa pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamów

Adamów,mazowieckie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w stanie deweloperskim. Segment o powierzchni użytkowej 150m2 z garażem dwustanowiskowym. Działka 700m2 Projekt domu został tak przemyślany, by klienci mieli możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

838 402 zł128 m² 6 539,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Przedstawiam Państwu nowopowstającą inwestycję zlokalizowaną w Rzeszowie na osiedlu Słocina przy ul. Św. Walentego. Inwestycja składała się będzie z segmentów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

720 000 zł295 m² 2 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Ofertą sprzedaży jest duży dom w dzielnicy Kiedrzyn , zbudowany z pustaka o pow 180 mkw plus piwnica około 80 mkw. Dom składa się z 5 pokoi ,przestronnej kwadratowej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelno

Strzelno,kujawsko-pomorskie

459 000 zł200 m² 2 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:590 m²

Pragnę zaprezentować dom z ślicznym małym ogrodem. Dom jest położony w spokojnej okolicy Strzelna, blisko szkoły, przedszkola oraz sklepów. Świetnie sprawdzi się dla rodziny wielodzietnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 399 900 zł196 m² 7 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

549 000 zł78 m² 6 998,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu! Opcjonalnie także proponujemy Mieszańcom możliwość zaadaptowania poddasza na własne potrzeby! Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

2 430 000 zł186 m² 13 088,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom 5-pokojowy w doskonałej lokalizacji na granicy gdańskich: moreny i Jasienia gotowy do odbioru! Bez prowizji % i pcc! Dom o powierzchni 184,83 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borków

Borków,świętokrzyskie

720 000 zł93 m² 7 757,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:512 m²

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe nowo powstałe osiedle 12 Domów jednorodzinnych. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szemud

Szemud,pomorskie

3 400 000 zł556 m² 6 115,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:30 540 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony działce o łącznej powierzchni ponad 3ha, którą stanowi m.in. ogród bogaty w liczne gatunki roślin z placem zabaw i urządzeniami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

875 000 zł95 m² 9 240,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Brak podatku pcc i prowizji! Pomoc w finansowaniu - doradztwo kredytowe Opcja wykończenia pod klucz - zamieszkaj od razu Najważniejsze informacje: lokalizacja: wrocław, widawa Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kobierzycka

Chrzanów,dolnośląskie

3 000 000 zł476 m² 6 306,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

luksusowy dom z działką 2500m2 / sauna, jacuzzi / prowizja 0 % Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 475,70 m2 (użytkowa 411 m2) z czterostanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł95 m² 10 147,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Opiekun oferty: nowoczesny dom z ogrodem na sprzedaż we Wrocławiu Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 94,51 m z przestronnym ogrodem o powierzchni 262 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Psary

Psary,śląskie

1 390 000 zł300 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Na sprzedaż ekonomiczny i przestronny dom o powierzchni 300 m , położony w malowniczej miejscowości Gródków. Budynek został wzniesiony z cegły z dylatacją, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

660 000 zł142 m² 4 643,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 142,13 m z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom sprzedawany jest w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łąkowa

Klepacze,podlaskie

720 486 zł130 m² 5 540,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Idealne miejsce dla twojej rodziny! meg Real Estate prezentuje domy szeregowe na sprzedaż w inwestycji, powstającej z myślą o wszystkich, którzy szukają swojego miejsca do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orkana

Nowy Sącz,małopolskie

319 000 zł76 m² 4 201,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Idealna propozycja dla osób poszukujących wymarzonego domku z ogródkiem, nie wyprowadzając się z miasta. Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż niewielki, drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł95 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Opiekun oferty tel. Segment 4- pokojowy o powierzchni użytkowej 94,69 m2 z ogródkiem 169 m2. Układ pomieszczeń: parter: - wiatrołap - 4,25 m2 - salon z aneksem kuchennym - 43,48 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sucha

Kraków,małopolskie

2 890 000 zł400 m² 7 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:432 m²

Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęckiego i Łagiewnik , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,śląskie

1 200 000 zł123 m² 9 775,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Rezerwacja oferty Nowy i nowoczesny dom dla rodziny - Radlin - zapraszamy. * zachęcamy do obejrzenia filmu video z okolicy - kliknij w ikonę video. Z ogromną przyjemnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chabrowa

Kamieniec,zachodniopomorskie

864 000 zł122 m² 7 081,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Kamieńcu przy ulicy Chabrowej, gm. Kołbaskowo oraz propozycję wybudowania domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 100m2. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 059 600 zł133 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.