dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nauczycielska

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł92 m² 8 652,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Nowy dom parterowy w urokliwym miejscu - spokojne osiedle. Duża działka 561 m2 i strych 32,5 m2. Spokojne osiedle wśród zieleni. Adres: szczecin, ul. Nauczycielska, działka numer 140/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Włókna

Potrzanowo,wielkopolskie

350 000 zł116 m² 3 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom w okolicy jezior oraz lasów Opis Nieruchomości Dom nad Jeziorem Potrzanowo Lokalizacja: włókna 9ab, potrzanowo, skoki, woj. wielkopolskie Cena: 350 000 zł (3 017 zł/m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wierzchowisko,śląskie

809 000 zł83 m² 9 746,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w Wierzchowisku, na kameralnym osiedlu Sasanka. Ta nowa, umeblowana nieruchomość o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wygonin

Wygonin,pomorskie

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 705 m²

Na sprzedaż domek rekreacyjno- letniskowy o pow. (25 m u podstawy + poddasze) posadowiony na działce o powierzchni 1705 m2 z częścią lasu, nieruchomość ogrodzona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

680 000 zł126 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

779 900 zł121 m² 6 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o powierzchni ok. 120 m2, posadowiony na ładnej działce o pow. ok. 750 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł168 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Avenue Estate prezentuje jasny dom jednorodzinny do remontu wewnętrznego. Klimatyczny ogród, urokliwy taras oraz kameralna okolica! atuty - Świetna lokalizacja blisko natury i miasta - Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szamotulska

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł353 m² 9 915,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 717 m²

Na sprzedaż - unikalna rezydencja w Warszawie, ul. Szamotulska 2 Powierzchnia użytkowa domu: 315 m | Powierzchnia działki: 1778 m Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 200 000 zł155 m² 7 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego, zlokalizowanego w Legnicy, obręb Piekary Wielkie. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wądroże Wielkie

Wądroże Wielkie,dolnośląskie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:973 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 140 m , posadowionego na działce 973 m . Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Wądroże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł185 m² 7 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż bliźniak wybudowany w drugiej połowie lat 80., znajdujący się w spokojnej części wrocławskiego Ołtaszyna przy ul. mjr Sucharskiego. Dom posadowiony na skrajnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosny Ludów

Gdynia,pomorskie

3 090 000 zł180 m² 17 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Wolnostojący dom z klimatycznym ogrodem w Gdyni Redłowie - 15 minut do morza i lasu | Po generalnym remoncie Cena: 3 090 000 pln Powierzchnia działki: 508 m Powierzchnia domu: ok. 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

1 099 000 zł204 m² 5 387,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Wakacyjna promocja! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego segmentu w Piasecznie, przy ul. Granitowej obecnie dostępnego w ramach specjalnej, wakacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Garnek,śląskie

419 000 zł123 m² 3 406,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Garnek gm. Kłomnice, powiat częstochowski, dom wolnostojący na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 123 m2, zlokalizowany na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołuszewo

Wołuszewo,kujawsko-pomorskie

489 000 zł146 m² 3 344,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:734 m²

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: wołuszewo Dom znajduje się w malowniczym Wołuszewie spokojnej i kameralnej miejscowości położonej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

1 050 000 zł285 m² 3 689,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

R e Z E R W A C J A ! Nowa niższa cena! Dom w Dolaszewie - Elegancja, jakość i ponadczasowość klasycznych rozwiązań. Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

1 450 000 zł600 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 271 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż duży dom po agroturystyce w Soli koło Rajczy. Nieruchomość składa się z dwóch pięter na których znajduje się 15 pokoi oraz łazienek z toaletami ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 640 000 zł180 m² 9 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas! Przedstawiamy energooszczędny dom dwupiętrowy o łącznej powierzchni 180 m , z czego 148 m stanowi użytkowa przestrzeń. Wybudowany w roku 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

998 000 zł117 m² 8 426,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż, zlokalizowany w południowej części Rzeszowa przy ul. Porąbki, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 249 000 zł206 m² 6 063,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Dom na sprzedaż - Brzezia Łąka, (woj. dolnośląskie) Powierzchnia i układ domu: dom z 2000 r., solidny i zadbany, o klasycznej bryle. 5 pokoi, w tym jasny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

560 000 zł82 m² 6 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zamieszkaj w spokojnej okolicy Tarnowa Lokalizacja: wola Rzędzińska (jedynie minuta od granicy Tarnowa) Inwestycja składa się z 4 domów w 2 osobnych budynkach zabudowy bliźniaczej - 82,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 125 000 zł253 m² 4 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu wolnostojącego, który znajduje się w Grodzisku Mazowieckim W skrócie: dom jest zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Batalionów Chłopskich

Bażanówka,podkarpackie

132 000 zł100 m² 1 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:978 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom drewniany w Bażanówce przy ul. Batalionów Chłopskich w gminie Zarszyn. Dom stoi na działce o powierzchni 978m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż domy szeregowe pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 101 m + ogród 60m Lokalizacja Smolec - Sprawny dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łańcut,podkarpackie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z potencjałem tylko 1,2 km od rynek Łańcut! 11 arów działki | dom ok. 120 m | wszystkie media | Cena: 350 000 zł Marzysz o własnym domu blisko miasta, ale z przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 399 900 zł179 m² 7 820,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:259 m²

Julianów/ Józefosław to znakomicie rozwijająca się podwarszawska wieś położona w gminie Piaseczno, na granicy z Ursynowem, z dostępem do bogatej infrastruktury. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bystra

Napachanie,wielkopolskie

825 000 zł111 m² 7 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:836 m²

Szukasz domu z klimatem oraz ogromnym potencjałem, gdzie samodzielnie stworzysz swoje wymarzone miejsce? Zależy Ci na dużym ogrodzie oraz tarasie, gdzie wypijesz poranną kawę w słońcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dworcowa

Opole,opolskie

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość, którą oferuję na sprzedaż to bardzo atrakcyjna szeregówka znajdująca się w Chmielowicach. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły. Dach płaski, kryty papą. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł250 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m w prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sobniów

Sobniów,podkarpackie

5 900 000 zł499 m² 11 823,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 382 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową i niezwykle ekskluzywną rezydencję zlokalizowaną w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orla

Sulejówek,mazowieckie

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:839 m²

Pół działki, cały dom i pełen potencjał. Lokalizacja: działka położona w Sulejówku, ul. Orla Blisko stacji pkp Warszawa Wola Grzybowska (granica strefy biletowej - Warszawa II) Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

499 000 zł182 m² 2 741,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta na wyłączność! Mam dla Ciebie budynek mieszkalny, który możesz zagospodarować i otworzyć w nim działalność usługową: stomatologiczną, fryzjerską, kosmetyczną, fizjoterapia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Różana

Stanowice,dolnośląskie

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem, garażem, ogrzewaniem gazowym i kominkiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piaskowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

749 000 zł272 m² 2 753,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:253 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położony w atrakcyjnej części miasta Mrągowo przy ul. Piaskowej. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Góra

Stara Góra,dolnośląskie

700 000 zł1 876 m² 373,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie czuła się swobodnie? Zapraszam. Dom z potencjałem w miejscowości Stara Góra czeka na nowego właściciela, na kogoś kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogoźnica

Rogoźnica,podkarpackie

549 000 zł153 m² 3 582,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w Głogowie małopolskim/rogoźnicy obok Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni 153,23 m liczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 299 000 zł150 m² 15 366,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Sprzedaż | Dom | 149,61 m2 | Konstancin - Jeziorna | 2 299 000 pln bez prowizji - sprzedaż od dewelopera - bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - domy połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wawrzyniaka

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł174 m² 9 700,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

| oferta dostępna tylko W naszym biurze | | | Prezentujemy Państwu dom wolnostojący, położony w jednej z najbardziej pożądanych do życia dzielnic Wrocławia. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł108 m² 6 842,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie na ul. Łowiecka Dom o powierzchni 108m2 z działką 2 arową. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rdzawa

Kraków,małopolskie

1 549 000 zł182 m² 8 525,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom W zabudowie szeregowej -kliny N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestonny dom w zabudowie szeregowej, położony na 3,5 ar w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Łabędzia

Kamień,pomorskie

75 000 zł35 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż domek holenderski usytuowany na działce rekreacyjnej w drugiej linii zabudowy od Jeziora Jelonek w Kamieniu. Lokalizacja Domek znajduje się na w miejscowości Kamień, przy ul.