dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m , użytkowej 190 m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadodrze

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

865 000 zł120 m² 7 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem, w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanisławice

Stanisławice,małopolskie

1 200 000 zł136 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny parterowy dom "dom w kosaćcach 29 (e)" | Stanisławice | 141 m | 6 pokoi | przy lesie Biuro Nieruchomości Concept prezentuje unikalną ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Rezydencja z basenem Nieruchomość zlokalizowana niedaleko Oławy - wśród spokojnych i zielonych terenów, w sąsiedztwie lasów i rezerwatów przyrody , na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

660 000 zł178 m² 3 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nieruchomość z potencjałem w świetnej lokalizacji Brwinowa, ok.1 km od PKP. Dom - 1/2 Bliżniaka o powierzchni całkowitej 178 m2. Z uwagi że budynek jest do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

3 495 000 zł324 m² 10 790,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Komfortowy dom, odnowiony, gotowy do zamieszkania, położony w Łomiankach - rejon Łomianki Dolne. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 280 m2 (pow. całkowita 323,9 m2) wraz z zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 549 000 zł263 m² 5 889,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

W naszej ofercie niezwykle urokliwy dom w bardzo spokojnym i zacisznym miejscu przy lesie. Dom zlokalizowany wsród zabudowy willowej nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego. Obecnie dom jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 549 000 zł150 m² 10 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego dwupiętrowego domu położonego 10 minut od Gumieniec o eleganckiej i minimalistycznej architekturze. Prezentowana nieruchomość to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 279 900 zł109 m² 11 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Narożny segment 109 m z ogrodem , Grodzisk Mazowiecki, okolice Stawów Walczewskiego Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

820 000 zł210 m² 3 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 468 m²

Na sprzedaż: dom w stanie surowym zamkniętym - Goczałkowice-Zdrój, ul. Rolna Projekt Dakota V | Działka 1468 m | Inwestycja z potencjałem i zabezpieczeniem przed szkodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzierżoniowska

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł82 m² 10 548,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż piękny dom na rodzinnym Gaju, w zabudowie bliżniaczanej. WE can also speak eu/uk/ru, call me to get more details! *для придбання даної нерухомості.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Galowice

Galowice,dolnośląskie

1 590 000 zł197 m² 8 066,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 218 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Galowicach, budowany według projektu dom w Jabłonkach 5 firmy Archon. Powierzchnia użytkowa domu 136,08 mkw (całkowita 187,11 mkw) Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerwińska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł212 m² 7 547,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szansa na inwestycję życia w Warszawie! Stabilny dochód pasywny z potencjałem pełnej kontroli budynku. Sprzedam dwie kondygnacje (lokal mieszkalny nr 2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego nie przegap okazji, skorzystaj Z promocji cenowej! Polecam Państwu do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 040 000 zł91 m² 11 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż: przestronny bliźniak w Zabierzowie z piękną zagospodarowaną działką. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z 2019 roku o powierzchni 91 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

685 000 zł82 m² 8 353,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz, gotowy do zamieszkania! Lokalizacja: wałcz Drugi spokojna okolica w sąsiedztwie lasu, tylko 1,8 km od centrum miasta. Nowoczesny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 660 000 zł140 m² 11 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Przestronny dwupoziomowy dom o powierzchni 140 m2,położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1198m2 w cichej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ruda Żmigrodzka

Ruda Żmigrodzka,dolnośląskie

1 259 000 zł224 m² 5 620,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Dom ze stawem - Dolina Baryczy, żmigród Polecam nietuzinkową nieruchomość z własnym zarybionym stawem położoną o 30 minut jazdy samochodem od Wrocławia S-5. Okolica bajeczna , stawy , lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kacza

Bralin,wielkopolskie

520 000 zł85 m² 6 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Domy w zabudowie szeregowej Bralin! Cenisz sobie ciszę, spokój? Interesuje Cię zakup domu w zabudowie szeregowej, z własnym ogródkiem i niskimi kosztami utrzymania? W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ruda Śląska,śląskie

699 000 zł381 m² 1 834,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 893 m²

Na sprzedaż: kamienica inwestycyjna do generalnego remontu - Ruda Śląska, ul. Achtelika Cena: 699 000 zł Działka: 1893 m | Powierzchnia użytkowa budynku głównego: 381 m , 320m pum Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł121 m² 9 459,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kup bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18! Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej części Ząbkowic Śląskich, przy ul. Ignacego Daszyńskiego. Idealna propozycja dla rodziny 34 osobowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferuję posesję o powierzchni 580 m2 na której znajduje się dom, budynki gospodarcze, ogród i drzewa owocowe. Dom budowany w latach 60-siątych z suporeksu i cegły dziurawki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 249 090 zł451 m² 4 986,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierściec

Pierściec,śląskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Rezerwacja! Dom z potencjałem w sielskiej okolicy - przestrzeń, natura i spokój na wyciągnięcie ręki Zapraszamy do miejsca, które pozwala na życie w harmonii z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

810 000 zł210 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Domplus Nieruchomości oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - kamienicę w centrum miasta Polkowic- tuż przy samym Rynku. Kamienica dzięki swojej świetnej lokalizacji może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 590 000 zł199 m² 7 989,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom bliźniak (jedna część) o powierzchni 200 mkw na atrakcyjnym osiedlu Lipniak. Dom bliźniak tylko 7 minut od centrum Lublina. Wybudowany z najwyższą troską o jakość materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 819,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Na sprzedaż dom w standardzie premium - Cesarzowice pod Wrocławiem Powierzchnia domu: 159,88 m Taras + ogród: 189,5 m Powierzchnia działki: 285,37 m Oferuję nowoczesny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka Północna

Wrocław,dolnośląskie

896 000 zł96 m² 9 323,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Dom jest w stanie developerskim ,możliwość za dodatkową opłatą oddania budynku pod klucz. Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej nowoczesność w zielonej części Wrocławia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzmielowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Oferta na wyłączność. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury - ogród zimowy - W cenie pełne umeblowanie I wyposażenie Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawornik

Jawornik,małopolskie

1 499 990 zł215 m² 6 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wolnostojący dom z przestronną działką 13-arową w Jaworniku - gotowy do zamieszkania! Powierzchnia użytkowa domu: ok. 120 m Idealny dla rodziny - przestrzeń, komfort i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł76 m² 10 582,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w Dobrzykowicach - 75,5 m , ogród, 4 pokoje. Uwaga! Dom jest już wykończony pod klucz. Oferuję zatem gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny o powierzchni 75,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tumidajskiego

Radłów,małopolskie

559 000 zł110 m² 5 100,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Marzysz o nowoczesnym, parterowym domu w otoczeniu zieleni? Oferujemy dwa domy w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Radłów, gmina Radłów. Budynki powstają według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

700 000 zł94 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowe domy, w stanie deweloperskim w Borzęcie, 5 minut z Myślenic! Każdy na 7-arowej działce, z wszystkimi mediami, gotowe w stanie deweloperskim już pod koniec lata!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

579 000 zł85 m² 6 803,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy o powierzchni 85m2 w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w malowniczej i spokojnej okolicy Łążyna, w okolicy Torunia. Osiedle Zacisze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

835 000 zł90 m² 9 257,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Szukasz miejsca, które będzie Twoim azylem, gdzie możesz odpocząć po całym dniu pracy, a jednocześnie żyć w bliskości miasta? To tutaj znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Wymysłów,śląskie

869 000 zł156 m² 5 570,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 461 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży domu w miejscowości Wymysłów. Lokalizacja umożliwia zaznanie prawdziwego spokoju w otoczeniu lasu oraz zapory wodnej w odległości zaledwie 600 m! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Miączyn-Kolonia

Miączyn-Kolonia,lubelskie

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 478 m²

Do sprzedania dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 90 m2, położony w spokojnej miejscowości Miączyn - Kolonia zaledwie 18 km od granic Zamościa. Płaska działka o powierzchni 4 478.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

890 000 zł163 m² 5 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomość z potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy o pow .ok.96 m 2 z poddaszem do własnej aranżacji o pow. ok. 70 m 2. posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

989 900 zł143 m² 6 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.