dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubomira

Mrowino,wielkopolskie

675 000 zł76 m² 8 929,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 75,59 m , położonego w miejscowości Mrowino przy ul. Lubomira - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł567 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż piękna kamienica w centrum miasta ,blisko Starego Rynku .Tylko w Makler Nieruchomości! Kamienica o powierzchni całkowitej 565m2,użytkowej ok.500m2,położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

750 000 zł450 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży, wolnostojący dom na osiedlu grunwaldzkim! W nowej niższej cenie! 750.000,00 zł do negocjacji! Atrakcyjnie zlokalizowany, wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni ok. 450 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szybowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

389 000 zł150 m² 2 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1240 m ., zabudowanej budynkiem mieszkalnym, murowanym, podpiwniczonym w całości, o pow. użytkowej 150 m ., który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Poszukujesz domu z działką dla swojej rodziny? Możliwe, że właśnie znalazłeś to, na co wcześniej nie trafiłeś, a co spełni Twoje wszystkie oczekiwana! Mam przyjemność zaprezentowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Różyny,pomorskie

899 999 zł90 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom bliźniak w rewelacyjnej lokalizacji! Na sprzedaż dom o powierzchni 90 m , imponująca działka o wielkości ponad 300 m . Dom został wybudowany z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Sprzedaż. Domy dwulokalowe. Mieszkania dwupoziomowe 100 m z działką ok.320 m Rogoźno Wlkp. Pow. Oborniki mieszkania pod klucz oraz W standardzie deweloperskim Polecamy do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukwałd

Bukwałd,warmińsko-mazurskie

1 160 000 zł300 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 703 m²

Kameralny Pensjonat na Warmii. Dwie i pół godziny jazdy samochodem z Warszawy - by przenieść się w ostoję ciszy i spokoju. Wyjątkową cechą jest malowniczy krajobraz roztaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek w zabudowie bliźniaczej o pow. 85 m2 w ustanowie - oddany do użytkowania jeśli chcesz kupić bezpośrednio zadzwoń 697 *887*105 Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

948 900 zł115 m² 8 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy segment o powierzchni ok 115 m2 w miejscowości Żółwin na działce o powierzchni ok 355m2. Budynek połączony z sąsiednim segmentem wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czorsztyn

Czorsztyn,małopolskie

790 000 zł165 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:296 m²

Dom z potencjałem Szczawnica, ul. Połoniny Pierwsze zdjęcie ukazuje wizualizację po termomodernizacji. Cena: 790 000 zł Cena za mieszkanie: 265 000 zł Łączna powierzchnia: 165 m (3 x 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Konin,wielkopolskie

999 000 zł219 m² 4 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Luksusowy dom wolnostojący | 219 m | 3 km od centrum Konina | 999 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

1 070 000 zł90 m² 11 865,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej Rzeszów, zaczernie Cena domu: 1 070 000 zł Cena miejsca postojowego: 20 000 zł / każde (4 miejsca postojowe) Powierzchnia domu: 90,18 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowina

Borowina,mazowieckie

1 269 000 zł170 m² 7 446,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

1 269 000 zł | przedsprzedaż | 170 m2 | lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym | działka 700 m2 | borowina | gmina konstancin - jeziorna bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Legnica,dolnośląskie

724 000 zł141 m² 5 131,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferujemy W sprzedaży energooszczędne domy dostępny zewnętrzny segment! -stan deweloperki- -Zewnętrzny segment - Zalety domu: pompa ciepła internet światłowodowy ogrzewanie podłogowe instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

799 900 zł100 m² 7 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom Z potencjałem ok. 100 m + strych I podpiwniczenie. Jeśli marzysz o miejscu, które możesz urządzić po swojemu , ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

1 090 000 zł160 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z dużą działką, garażem dwustanowiskowym i szybkim dojazdem do S6 Wojcieszyn k. Nowogardu Szukasz komfortowego, nowoczesnego domu, w którym od razu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biczyce Górne

Biczyce Górne,małopolskie

650 000 zł221 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, z elementami stanu wykonczeniowego Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 7 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 900 zł168 m² 6 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 167 m2, usytułowany na działce 1500m2 w zielonej okolicy Osowca. Rozkład pomieszczeń : Parter - wiatrołap 3,54m2, - hall 5,77m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 900 zł124 m² 8 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuskowo

Łuskowo,zachodniopomorskie

725 000 zł130 m² 5 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Sprzedam dom na uboczu wsi Łuskowo (nie obciążona hipoteka) o pow. 99 m.kw (3 pokoje, salon z kuchnią, WC, łazienką). + na górze (ok.30 m.kw.) urządzone na niezależny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 490 000 zł253 m² 5 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Majkowskiego

Chwaszczyno,pomorskie

1 989 000 zł290 m² 6 870,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Przedmiotem oferty jest starannie zaprojektowany oraz wykończony wysokiej klasy materiałami, dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom wolnostojący z 2007 r, o powierzchni użytkowej prawie 290m3 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 190 000 zł230 m² 9 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chojnów,dolnośląskie

1 550 000 zł270 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 908 m²

Zapraszam do odkrycia nieruchomości podczas wirtualnego spaceru Wyjątkowa oferta w Chojnowie dom dwulokalowy Zapraszamy do odkrycia nowoczesnej nieruchomości w miejscowości Chojnów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

609 000 zł115 m² 5 280,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 230m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 074 850 zł133 m² 8 079,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

259 000 zł100 m² 2 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca Do sprzedania dom o powierzchni 100 m2 w miejscowości Annowo gmina Łabiszyn .Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek rekreacyjnych .Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nanicka

Wejherowo,pomorskie

124 500 zł88 m² 1 414,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży udziału w nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 900 zł124 m² 8 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.1a Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cybulice Duże

Cybulice Duże,mazowieckie

1 997 000 zł251 m² 7 956,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²