dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 049 800 zł114 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ciekawy projekt budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 114 m2 z płaskim dachem, posadowiony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słomin

Słomin,mazowieckie

780 822 zł88 m² 8 874,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Nowoczesne osiedle, 25 min autem do centrum Warszawy zakup bez podatku pcc / bez prowizji / od dewelopera W ofercie zostało jeszcze ponad 20 domów - różne rozkłady I powierzchnie - napisz lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Korczyna,podkarpackie

895 000 zł119 m² 7 498,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Mamy przyjemność zaprezentowania na sprzedaż domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Korczynie, powiat krośnieński, województwo podkarpackie. Dom położony jest na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Baranów,mazowieckie

1 800 000 zł90 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 3 ha wraz z zabudowaniami i domem mieszkalnym. - dom mieszkalny 90 m 3 pokoje, kuchnia, łazienka dostępne media: woda z wodociągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Nakło Śląskie,śląskie

998 000 zł104 m² 9 596,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

agencyjnej! Mam do zaoferowania wolnostojący dom parterowy o powierzchni całkowitej 130m - (parter 104m +poddasze) położony w Nakle Śląskim (na granicy - Nowe Chechło) przy ul. Jarzębinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Barbarka,małopolskie

1 180 000 zł174 m² 6 781,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 756 m²

Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowy dom z 2010 roku o łącznej powierzchni około 174m 2 zlokalizowany we wsi Barbarka , województwie małopolskim, w powiecie krakowskim , gminie Skała na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

780 000 zł147 m² 5 306,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Makler poleca Do sprzedania dom typu blizniak w Murowańcu bardzo dobra lokalizacja. Stan deweloperski. Kupujący zwolniony z podatku pcc, cena obejmuje stan deweloperski (jak na zdjęciach) - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przyszowa,małopolskie

298 000 zł29 m² 10 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:811 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 30 m2 położony na działce 8 ar w miejscowości Przyszowa (gmina Łukowica, powiat Limanowski). Rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

709 000 zł87 m² 8 155,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Groblicach, na spokojnym osiedlu mieszkalnym z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupca

Słupca,wielkopolskie

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Oferuję Państwu przebudowany dom wolnostojący, zlokalizowany w spokojnej części Słupcy. Po wejściu już możemy docenić przestronność przestrzeni. Wyposażona kuchnia z ogromnym oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Karwiany,dolnośląskie

799 000 zł140 m² 5 727,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej. Dom w inwestycji z zakończeniem budowy pod koniec 2025 roku, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Czersk,pomorskie

990 000 zł148 m² 6 689,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom na sprzedaż w Czersku. Powierzchnia użytkowa - 148 m2 Duża i zagospodarowana piwnica - 85 m2 Domek gospodarczy - 30 m2 Ogrzewanie domu - na gaz lub olej Ogrzewanie podłogowe - w kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 969 307 zł165 m² 11 947,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

|R| Property prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Olszanica. Lokalizacja: dom zlokalizowany jest w odległości ok 10km do Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Komfortowy dom wolnostojący wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! świetna lokalizacja - budynek położony przy samym lesie! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tetmajera

Radzymin,mazowieckie

799 000 zł107 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Komfortowy segment w Radzyminie pod Warszawą z ogródkiem i miejscem postojowym. Nieruchomość Idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort i funkcjonalną przestrzeń. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morzewiec

Morzewiec,kujawsko-pomorskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecamy do zakupu dom położony w przepięknej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Bardzo dobra komunikacja, dojazd do Bydgoszczy w zaledwie 10 minut oraz szybki zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

997 000 zł350 m² 2 848,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:364 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej. Z powodzeniem może pełnić funkcję pensjonatu lub domu wielopokoleniowego ze względu na niezależnie funkcjonujące od siebie 4 kondygnacje mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 650 000 zł248 m² 6 664,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

NA sprzedaż: dom wolnostojący z garażem na działce 932 m2 z licznymi starodrzewami. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Kiełczowie przy ulicy Ogrodowej w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

729 900 zł109 m² 6 678 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni 109 m ,na kształtnej, przestronnej działce o powierzchni 750 m, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice-Parcel

Radziejowice-Parcel,mazowieckie

749 900 zł125 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy bliźniak - Dom jest o powierzchni ok.125 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2 Dom do sprzedaży w tzw. stanie developerskim: - mury cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nektarowa

Wrocław,dolnośląskie

4 498 000 zł441 m² 10 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z prestiżową inwestycją znajdująca się na Wrocławskim Ołtaszynie! Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn to spokojna okolica, piękne widoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 700 000 zł201 m² 8 457,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestronny dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej już dostępny w sprzedaży! Nieruchomość zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich. Duży, zielony ogród oraz cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rumianka

Rumianka,mazowieckie

7 899 900 zł230 m² 34 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy ośrodek jeździecki O powierzchni ponad 5 hektarów pod warszawą. Idealna nieruchomość pod inwestycję. Na terenie znajduje się nowoczesna stajnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawa,mazowieckie

4 900 000 zł340 m² 14 411,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 320m2, 5 sypialni, przestronny salon, ogród, osiedle Konstancja, bielawa Dane techniczne: trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 320m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

719 000 zł85 m² 8 442,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinik

Glinik,lubuskie

450 000 zł109 m² 4 128,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 912 m²

NA sprzedaż: dom Z potencjałem I bajkowym ogrodem W gliniku, gmina deszczno, woj. Lubuskie W miejscowości Glinik, w gminie Deszczno czeka na nowego właściciela niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w gminie Brańszczyk na działce po powierzchni 3000 m2. Połowa działki jest zagospodarowana pięknym ogrodem, a druga połowa to nieogrodzony las. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

1 049 000 zł215 m² 4 879,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Gorąco polecam : Wierzyce - Osiedle Pod Sosnami doskonały dojazd do Poznania ( S5 ) komfortowy dom wolno-stojący o pow. 215 m2 położony na zagospodarowanej działce o pow. 1100 m2 dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Rybnik,śląskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:549 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom na sprzedaż - Rybnik, maroko-Nowiny, ul. Zielona Jeśli marzysz o własnym domu z ogródkiem , ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,śląskie

799 000 zł179 m² 4 470,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Rezerwacja! nowa niższa cena! wolnostojący dom W łaziskach k/wodzisławia oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2016 r. o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przerwy-Tetmajera

Ludźmierz,małopolskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 2500m2. zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 200m2. Ludźmierz, ul. Kazimierza Przerwy - Tetmajera. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pszczelarska

Kębłowo,pomorskie

1 099 000 zł149 m² 7 358,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 670 000 zł135 m² 12 370,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Piastów Nowy segment 135 m | Garaż | Ogródek | Blisko skm | Niecały kilometr do granicy Warszawy Ursus Szukasz nowoczesnego, energooszczędnego domu w świetnej lokalizacji pod Warszawą? Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 900 zł124 m² 8 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

959 900 zł154 m² 6 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 155m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Chojnackie

Budy Chojnackie,łódzkie

750 000 zł125 m² 6 019,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 300 m²

Dom jednorodzinny remontowany w 2008 r., parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony. Zlokalizowany na narożnej, szerokiej ok. 84m działce (1,93 ha), położonej dłuższym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Dom klasy premium z dużym ogrodem, pięknie wykończony i do zamieszkania od razu. Tutaj znajdziesz spokój i naturę w bliskim sąsiedztwie Wrocławia. To właśnie tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 250 000 zł314 m² 7 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzeszkowej

Strzebielino,pomorskie

950 000 zł168 m² 3 668 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego w Strzebielinie, znajdującego się na równie przestronnej działce wielkości 1139 m2. Dom wybudowano w 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Perzów

Perzów,wielkopolskie

870 000 zł104 m² 8 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny parterowy dom na sprzedaż - Perzów k. Sycowa (english version below) Na sprzedaż elegancki i funkcjonalny dom parterowy z płaskim dachem, o powierzchni ok. 105 m ,.