dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Hajnówka,podlaskie

549 000 zł300 m² 1 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 468 m²

Duży dom w Hajnówce - tylko U nas! Biuro nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego w Hajnówce. Na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

850 000 zł97 m² 8 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do odbioru już dziś ekologiczny dom w zabudowie bliźniaczej, wyposażony w panele fotowoltaiczne i pompę ciepła. Rekuperacja i ogrzewanie podłogowe zapewnią w Twoim domu niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł180 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zbuduj swój wymarzony dom - dokładnie tak, jak chcesz! Rynek pierwotny - bez podatku pcc Marzysz o przestrzeni stworzonej od podstaw według Twojego stylu życia i potrzeb rodziny? Bez gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wieliczka,małopolskie

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertę lokali mieszkalnych w ramach inwestycji Panorama Gdowa - tylko 12 km od Wieliczki - zlokalizowanej w malowniczych Bilczycach koło Gdowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 055 050 zł133 m² 7 930,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kossak

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł199 m² 6 031,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

-lokalizacja białystok/bagnówka - ul. Simony Kossak -pow. użytkowa 198,79 m2 w tym : - piwnica 59.93m2 - parter 83,99m2 (garaż 17,57m2) - poddasze 54,78m2 - pow. działki 433m2 - rok. bud. 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porzeczkowa

Badowo-Dańki,mazowieckie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Pragniesz spokoju, bliskości natury, a jednocześnie dobrej komunikacji z Warszawą? Oto nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Życiny

Życiny,świętokrzyskie

369 000 zł84 m² 4 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawiam w ofercie biura Greathouse ciekawą ofertę, domek drewniany położony nad zalewem Chańcza, doskonałe miejsce pobytu dla rodziny lub grona przyjaciół. Domek jest zbudowany z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

1 139 000 zł103 m² 11 105,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! budynek: b9 lokalizacja: "tęczowy zakątek" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 460 000 zł199 m² 12 372,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 6 | pu 198,83 m2 | Działka 191 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

799 000 zł162 m² 4 918,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Dom bliźniak w otoczeniu natury, 4 sypialnie, 2 łazienki, garaż, kominek w salonie. Zamieszkaj w ciszy i spokoju. Atuty Wyobraź sobie poranek w domu, gdzie przez duże okna wpada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

2 550 000 zł240 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Atuty: bezpieczeństwo gwarantują rolety antywłamaniowe, monitoring z ośmioma kamerami, solidne drzwi Gerda oraz okna zamykane na klucz. Funkcjonalny układ wnętrz z wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kombatantów

Gdynia,pomorskie

2 410 000 zł193 m² 12 481,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 5 | pu 193,08 m2 | Działka 188 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łeba

Łeba,pomorskie

1 295 000 zł156 m² 8 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Gotowy do odbioru dom w stanie deweloperskim koło Łeby | morze i jezioro | możliwość wykończenia pod klucz Atuty: eksluzywne, kameralne osiedle domów położone nieopodal jeziora Sarbsko na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łeba

Łeba,pomorskie

1 326 000 zł156 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Gotowy do odbioru dom w stanie deweloperskim Łeba obok jezioro i morze | możliwość wykończenia pod klucz Atuty: ekskluzywne, kameralne osiedle domów położone zaledwie 4km od głównej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

770 000 zł146 m² 5 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w centrum Twardogóry. Budynek o 3 poziomach -przyziemie, parter oraz piętro o powierzchni użytkowej 146m2 posiada 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leźno

Leźno,pomorskie

1 590 000 zł184 m² 8 641,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Atuty nieruchomości: wysokiej jakości materiały wykończeniowe: drewniane podłogi, schody, drzwi oraz zabudowa premium Pompa ciepła i kominek z rozprowadzeniem ciepła Doskonała izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

9 900 000 zł300 m² 33 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Stylowa rezydencja w zielonej części miasta - wyłącznie dla klientów poszukujących nieruchomości premium w dyskretnej lokalizacji. Zlokalizowana w rejonie historycznej zabudowy willowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 200 000 zł198 m² 11 120,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 4 | pu 197,84 m2 | Działka 189 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łeba

Łeba,pomorskie

1 326 000 zł156 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Gotowy do odbioru dom w stanie deweloperskim I Łeba, obok jeziora, 4km do otwartego morza | możliwość wykończenia pod klucz Atuty: eksluzywne, kameralne osiedle domów położone 450 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Dwór

Suchy Dwór,pomorskie

1 750 000 zł148 m² 11 824,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Atuty: luksusowy, nowy dom w kameralnej lokalizacji. Szybki dojazd do na plażę i do centrum miasta. Przestrzeń świetnie zaaranżowana z pomocą projektanta wnętrz. Tutaj mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warzno

Warzno,pomorskie

1 990 000 zł167 m² 11 916,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Piękny dom wolnostojący nad jeziorem Tuchomskim. Efektowny ogród, dwa garaże, osiedle zamknięte! Lokalizacja: warzno to miejscowość, która stała się ze względu na urokliwe położenie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

1 149 000 zł103 m² 11 203,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! budynek: b10 lokalizacja: "tęczowy zakątek" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 450 000 zł198 m² 12 381,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 7 | pu 197,87 m2 | Działka 202 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wynki

Wynki,warmińsko-mazurskie

1 495 000 zł160 m² 9 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Dla kogo? Dom idealny dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury - jako dom wakacyjny. Doskonały wybór dla rodzin, osób pracujących zdalnie oraz wszystkich, którzy cenią komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łeba,pomorskie

1 388 000 zł156 m² 8 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Gotowy do odbioru dom w stanie deweloperskim Łeba obok jeziora | możliwość wykończenia pod klucz Atuty: unikatowe, kameralne osiedle domów położone tuż obok Łeby. 15 minut rowerem od szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 550 000 zł189 m² 8 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Atuty: kacze Buki to jedno z tych miejsc w Gdyni, które zaskakują spokojem, zielenią i jednocześnie świetnym połączeniem z resztą Trójmiasta i Kaszubami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 220 000 zł127 m² 9 606,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Iwiny luksusowy szereg Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127 m2 w ciągu 6 szeregów na zamkniętym osiedlu. Parter domu - korytarz zamykany, hol ze schodami do drugiej kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wschowa,lubuskie

520 000 zł208 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 031 m²

Okazja! okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 208 m2 na działce o powierzchni 3,031 m2. Cena sprzedaży wynosi 520,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy,bez podpiwniczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łańcut,podkarpackie

1 890 000 zł290 m² 6 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni około 290 m2 usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 29a , zlokalizowanego w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zabierzów,małopolskie

1 300 000 zł239 m² 6 066,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Union House ma przyjemność zaprezentować duży dom wraz z działką na sprzedaż zlokalizowany w centrum Zabierzowa. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Zabierzów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pułkowa

Białystok,podlaskie

830 000 zł145 m² 5 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny bliźniak w sercu Białegostoku - zamieszkaj wygodnie przy ul. Pułkowej! Marzysz o nowym, komfortowym domu w doskonałej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

909 999 zł130 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł131 m² 5 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica. Idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł125 m² 5 599 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wrzosach

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł185 m² 8 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowa oferta domu W dzielnicy prokocim najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.