dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedwabno

Jedwabno,warmińsko-mazurskie

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 023 m²

Solidny Dom z Możliwością Własnej Aranżacji, otoczony Mazurskimi Jeziorami Jeśli marzysz o spokojnym życiu blisko natury, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mamy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Helska

Rewa,pomorskie

1 190 000 zł151 m² 7 901,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Rewy - na lekkim wzniesieniu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

785 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:373 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Oleśnicy Szukasz domu bezpośrednio w Oleśnicy, marzysz o własnym ogrodzie, porannej kawie na tarasie? Potrzebujesz dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż: dom w Obornikach Śląskich z fotowoltaiką i klimatyzacją - idealny dla rodzin i inwestorów Przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy jest na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Wierzejewskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 500 000 zł1 200 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 054 m²

Konstancin-Jeziorna, ul. Antoniego Wierzejewskiego 1. Wprowadzenie Prezentujemy unikatową ofertę inwestycyjną zabytkową willę Piaski położoną w najbardziej prestiżowej lokalizacji pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Kalisz,wielkopolskie

750 000 zł203 m² 3 694,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 203 m (160 m powierzchni użytkowej), położony na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grudniowa

Mikołów,śląskie

3 200 000 zł265 m² 12 075,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Kupujący - prowizja 0% Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu, który sprawi, że każdy z członków rodziny będzie w nim szczęśliwy. Dom został wybudowany w latach 2006-2008, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł159 m² 6 214,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania lokale w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska i wkd. Lokale z garażami, pow. 159,3 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marcinowice

Marcinowice,dolnośląskie

1 180 000 zł138 m² 8 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w kierunku na Wrocław z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym na działce 1100m2. Dom ten oferuje przestronne pomieszczenia, idealne do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

1 060 000 zł315 m² 3 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:763 m²

Neo Nieruchomości prezentuje przestronny i funkcjonalny dom, idealny dla dwóch rodzin lub osób poszukujących przestrzeni do życia i prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koleczkowo,pomorskie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Koleczkowo, ul. Tetydy | Zakończenie budowy 10.2025 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ruda Żmigrodzka

Ruda Żmigrodzka,dolnośląskie

1 259 000 zł224 m² 5 620,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Dom ze stawem - Dolina Baryczy, żmigród Polecam nietuzinkową nieruchomość z własnym zarybionym stawem położoną o 30 minut jazdy samochodem od Wrocławia S-5. Okolica bajeczna , stawy , lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

750 000 zł130 m² 5 764,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Gotowy do odbioru oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł268 m² 5 977,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym, zielonym osiedlu w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Żerniki, z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Prezentujemy funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żytnia

Kębłowo,pomorskie

799 000 zł130 m² 6 132,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej w Kębłowie przy ul. Żytniej. Budynek - powierzchnia 130,29 m2 + 30 m2 strychu (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 315 000 zł112 m² 11 720,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 112,2 m2 wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stan deweloperski: ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, podłączenie pod kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł135 m² 9 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Duża działka! Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 135 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 700 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krasickiego

Nowa Wola,mazowieckie

1 100 000 zł96 m² 11 458,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Bez prowizji! bez pcc! Oferowany dom składa się z 5 pokoi: parter - salon z wyjściem na ogródek - otwarta kuchnia z wydzielonym miejscem na jadalnię - gabinet - łazienka gościnna (wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł207 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż piękny przestronny dom z ogrodem i tarasem o powierzchni 207m2 zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy Pogodno. Pomieszczenia z potencjałem do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Knyszyńska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:547 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 100 m2 kwalifikujący się do generalnego remontu lub wyburzenia. Dom został wybudowany na początku lat 50-tych i posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poniatowice

Poniatowice,dolnośląskie

719 000 zł90 m² 7 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Komfortowy bliźniak | Wyposażony | Pompa Ciepła Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony przy malowniczej okolicy Poniatowic (gm. Oleśnica), gotowa do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodziec

Grodziec,opolskie

660 000 zł112 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 112 m Grodziec działka ok. 1000 m Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 112 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Dosin,mazowieckie

999 000 zł125 m² 8 013,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Komfortowy dom parterowy z dużą działką i garażem - Dosin, nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego. Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 124,67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Starorzecza Narwi

Stawinoga,mazowieckie

368 000 zł75 m² 4 906,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Piękny dom letniskowy na pięknej działce blisko Zalewu Zegrzyńskiego. Dom znajduje się w uroczej wsi Stawinoga godzinę jazdy od Warszawy, około 50km. Do starorzecza Narwii kilka metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ujazd

Ujazd,podkarpackie

799 900 zł140 m² 5 713,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twoim marzeniem jest nowoczesny dom w cichej i spokojnej okolicy z mnóstwem terenów zielonych wokół i pięknym widokiem z tarasu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

1 999 000 zł194 m² 10 304,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w prestiżowej dzielnicy -parkitka. Dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 194 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,dolnośląskie

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 120 m , położony w malowniczych Biskupicach, zaledwie 6 km od Sycowa. Nieruchomość charakteryzuje się wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł125 m² 5 599 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni ok. 125 m2, na dużej działce. Budynek - Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 333 000 zł400 m² 8 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 295 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeżeli szukacie Państwo swojego kawałka miejsca na ziemi to ta oferta jest dla was idealna. Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Naprawa,małopolskie

999 000 zł133 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w malowniczej miejscowości Naprawa. Ten nowoczesny budynek o powierzchni 133,20 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościerzyce

Kościerzyce,opolskie

1 799 000 zł190 m² 9 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Zapraszamy do zakupu domu otoczonego bujną przyrodą położonej w zielonej i spokojnej okolicy, w miejscowości Kościerzyce. Oddalonej 4 km od Brzegu, 50 km od Wrocławia, i 50 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łady

Łady,mazowieckie

1 599 998 zł283 m² 5 653,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Jestem pełnomocnikiem dewelopera = kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Dewelopera! - Umowa Rezerwacyjna: opłata rezerwacyjna w wysokości 1% wartości mieszkania z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orzech

Orzech,śląskie

1 900 000 zł263 m² 7 224,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Luksusowy Dom wolnostojący w Orzechu, urządzony pod okiem projektanta, nowoczesny, pod klucz, wysoka jakość wykończenia. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 263 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

1 980 000 zł176 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków, materiały spełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młyńska

Kaniów,śląskie

559 000 zł159 m² 3 515,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta tylko u nas. Mamy przyjemność zaoferować dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Kaniowie przy ulicy Młyńskiej. Lokalizacja blisko miast ościennych: * Czechowice-Dziedzice 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Gniechowice,dolnośląskie

630 000 zł330 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż: nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym - Gniechowice, gm. Kąty Wrocławskie Lokalizacja: gniechowice, ul. Wrocławska (droga krajowa 35) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Stasi Las,mazowieckie

800 000 zł122 m² 6 541,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z potencjałem w Stasim Lesie - blisko Zalewu Zegrzyńskiego Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Stasi Las przy ul. Głównej, zaledwie 30/40 min.