dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie szeregowej wykończony pod klucz! Lokalizacja: rzeszów ul. Potockiego Powierzchnia domu: 150 m2 Powierzchnia działki: 190 m2 Biuro sprzedaży Rzeszowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł135 m² 9 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy wyjątkowy Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

2 250 000 zł312 m² 7 212 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 900 zł168 m² 6 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Nowy dom wolnostojący o powierzchni. ok.168 m2, usytułowany na przestronnej działce o powierzchni ok.1500 m2, w zielonej, pięknej okolicy Osowca. Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

2 590 000 zł556 m² 4 658,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Dom z krytym basenem pod Krakowem! Wysoki standard, nowoczesny projekt! Lokalizacja: giebułtów to urokliwa okolica tuż przy granicy Krakowa, która jest ciszę i komfort życia blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożno-Parcele

Rożno-Parcele,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł137 m² 7 656,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronny dom usytuowany na działce o powierzchni 1814 m2, zlokalizowany w otoczeniu lasu w miejscowości Rożno-Parcele, gdzie dojazd do Torunia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 800 000 zł176 m² 10 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Piękny Dom ok. 177m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Dom o nowoczesnym wyglądzie, parterowy, z dwustanowiskowym garażem i dużym tarasem. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 010 000 zł109 m² 9 266,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Do sprzedania nowoczesny dom w Zabierzowie. Dom nr C z działką ok 376m2, trzeci od wjazdu. Lokalizacja: zabierzów to ceniona lokalizacja tuż obok Krakowa zapewnia dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 059 900 zł161 m² 6 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka ok.161 m2. dom nr.2 Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.161 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Laszczki,mazowieckie

1 098 000 zł138 m² 7 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Energooszczędne domy w zabudowie szeregowej pod Warszawą. Uroczo wkomponowane w istniejącą zabudowę ,osiedle pod Dębem" znajduje się w Laszczkach gmina Raszyn - 2 km od Janek. ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

849 900 zł140 m² 6 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.140m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok.140 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 025 000 zł109 m² 9 403,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Do sprzedania nowoczesny dom w Zabierzowie. Dom nr E z działką ok 376m2, znajduje się pod koniec osiedla, od salonu wysokie drzewa zapewniają niesamowity efekt. Lokalizacja: zabierzów to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 449 900 zł146 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 150m2 usytułowany na działce 1055m2 w zielonej okolicy Osowca, z pięknym widokiem na prywatny staw! Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mleczarska

Piaseczno,mazowieckie

1 349 000 zł198 m² 6 813,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

1 349 000 | sprzedaż | 170 M2 | segment środkowy | piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchni całkowitej 198 m2, użytkowej 170 m2 z poddaszem nieużytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

798 000 zł105 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

tylko 8500 metr! + duży ogród i 2 miejsca postojowe Ostatni dostępny segment z dużym ogrodem! Mieszkanie jak dom - zakup lokalu bez pozwolenia / dla obcokrajowców. Zapraszamy do skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł98 m² 6 918,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Straszewska

Kolonia Straszewska,kujawsko-pomorskie

650 000 zł123 m² 5 293,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu/siedliska wraz z budynkami gospodarczymi znajdującego się w miejscowości Kolonia Straszewska, gmina Koneck, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Nowa Wieś,mazowieckie

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cudowny parterowy dom nad Zegrzem (około 100m2) w miejscowości Nowa Wieś (gmina Serock). Duży salon prawie 30m2 + 3 sypialnie (około 10m2, 10m2 i 12m2), duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 297 000 zł149 m² 8 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Z przyjemnością prezentujemy ekskluzywną ofertę nowoczesnych domów na zamkniętym osiedlu w Rembertowie. Dwupoziomowe budynki w zabudowie szeregowej są owocem starannego projektu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Małkowo,pomorskie

1 499 000 zł385 m² 3 893,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom wolnostojący w pięknej lokalizacji otoczonej lasami i stawem w Małkowie. Atuty: - dom wolnostojący na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 000 000 zł109 m² 9 174,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Do sprzedania nowoczesny dom w Zabierzowie. Dom nr D działką ok 372 m2, czwarty od wjazdu - w otoczeniu drzew. Lokalizacja: zabierzów to ceniona lokalizacja tuż obok Krakowa zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

! umowa przedwstępna! Oferujemy na sprzedaż dom-bliźniak w bardzo dobrym stanie technicznym, z rynku wtórnego, zlokalizowany w Łodzi, przy ulicy Namiotowej (łódź-Złotno). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż - Piękny Dom z Basenem i Widokiem na Las, krzeszowice Marzysz o luksusie i bliskości natury? Ten piękny dom o powierzchni ok. 400 m spełni Twoje najśmielsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

1 890 000 zł442 m² 4 276,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 231 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem Barlineckim Na sprzedaż przestronny dom w Moczkowie tuż przy granicy Barlinka wybudowany w 2022 r. o łącznej powierzchni 442 m (powierzchnia użytkowa: 210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

790 000 zł103 m² 7 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa Dom o powierzchni 103 m2 usytuowany na działce 460m2. Nieruchomość w dobrej lokalizacji otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

910 000 zł145 m² 6 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu znajdującego się w malowniczej lokalizacji Kiełpinie. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Luzino,pomorskie

510 000 zł116 m² 4 396,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka - 96m2 w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się z Barłominie przy ulicy Potokowej. Powierzchnia całkowita to 116m2 + wiata garażowa + duży taras od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krakowska

Liszki,małopolskie

1 020 000 zł104 m² 9 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Liszki super ceniona lokalizacja! dom wolnostojący nr B13 - działka 493m2 Lokalizacja: liszki, zaledwie 20 minut od Krakowa , dobrze skomunikowany rejon dzięki regularnym połączeniom autobusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krakowska

Liszki,małopolskie

1 040 000 zł104 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Liszki super ceniona lokalizacja! dom wolnostojący nr B2 - działka 536m2 Lokalizacja: liszki, zaledwie 20 minut od Krakowa , dobrze skomunikowany rejon dzięki regularnym połączeniom autobusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bajkowa

Nieciszów,dolnośląskie

449 000 zł115 m² 3 904,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Uwaga promocja! Pierwszy dom w cenie 449 tyś zł! Obniżka aż o 50 tyś zł. Nowa inwestycja w Nieciszowie - Twój komfortowy dom blisko natury i miasta! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podmiejska

Rzeszów,podkarpackie

1 599 000 zł152 m² 10 519,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 152 m2 wraz z garażem wolnostojącym o powierzchni 18 m2, ogród, altana rekreacyjna,3 dodatkowe miejsca postojowe, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Langiewicza

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł130 m² 10 761,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Unikatowa nieruchomość w Centrum Krakowa: mieszkanie 3 pokojowe + garaż z Dodatkowymi 2 Kawalerkami Lokalizacja: oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Afrodyty

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 389 000 zł146 m² 9 520,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Rezerwacja Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest dom szeregowy skrajny 4 pokojowy (pow. całkowita ok.145,9 m2 z garażem / pow. użytkowa 119,5 m2) postawiony na własnościowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rynkowa

Starzyny,wielkopolskie

745 000 zł136 m² 5 469,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:319 m²

Marzysz o nowoczesnym domu blisko Poznania, ale z dala od miejskiego zgiełku? Segment przy ul. Rynkowej 16a to idealna propozycja dla rodziny, która ceni przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

835 000 zł151 m² 5 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny Dom w Tarnowskich Górach - Pniowiec Stan deweloperski | 151 m | Działka 510 m | Bez pcc Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego,.