dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szklary Dolne

Szklary Dolne,dolnośląskie

899 000 zł156 m² 0,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 700 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży części budynku mieszkalnego o powierzchni 156 m2 znajdującego się w Miejscowości Szklary Dolne. Cechy budynku: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

949 900 zł151 m² 6 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny Dom - 1/2 bliźniaka na malowniczym osiedlu otoczonym zielenią. Prezentujemy Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 151 m 2, który posadowiony jest na działce o pow. ok. 480 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Potokowa

Barłomino,pomorskie

549 000 zł95 m² 5 754,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: połowa bliźniaka, 95,41 m - Barłomino Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni 95,41 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

387 000 zł174 m² 2 220,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:801 m²

Gotowy dom z potencjałem za cenę mieszkania? Marzysz o własnym domu z przestrzenią do życia, pracy i odpoczynku? A może szukasz inwestycji, którą wykończysz po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł126 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Mój Dom s.c. oferuje na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 126 m , położony w Świebodzicach przy ulicy Piłsudskiego. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

950 000 zł151 m² 6 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w malowniczym osiedlu otoczonym zielenią. Szukasz wymarzonego domu w cichej i zielonej okolicy? Prezentujemy 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 151 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kapitańska

Warzenko,pomorskie

4 700 000 zł325 m² 14 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Unikatowy dom wolnostojący W bliskiej odległości od jeziora oraz pola golfowego W stylu środziemnomorskim Bliskość Pola Golfowego |top Quality | Bliskość Jeziora | Bliskość lasu |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

1 049 900 zł142 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.142 m2, usytuowany - posadowiony na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok.1200 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 189 000 zł216 m² 5 504,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży dom typu bliźniak ,w stanie deweloperskim, położony na jednej z bocznych uliczek Poniatowa, na tworzącym się kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek wykonany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oborska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 000 zł1 297 m² 11 565,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 288 m²

Oferujemy Państwu do zakupu przepiękną rezydencję w Konstancinie zlokalizowaną w jej najlepszej części - strefie A. To enklawa starych konstancińskich willi i rezydencji znajdujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 339 900 zł163 m² 8 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny Dom w stylu stodoła - na sprzedaż o pow. ok.165 m . Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w stylu nowoczesnej stodoły, położoną w malowniczej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzęsacz

Trzęsacz,zachodniopomorskie

1 299 999 zł215 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 2 domy 5 km od Pobierowa 300m od piaszczystej plaży. Nieruchomości znajdują się na dwóch działkach o łącznej wielkość 1100m2. Duży dom ma powierzchnię 180m2, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

2 140 000 zł201 m² 10 646,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 200m, znajdujący się na dużej działce sąsiadującej z lasem. Nieduża miejscowość P yszczyn znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

1 170 000 zł122 m² 9 590,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

*okazja, dom Z pierwszej ręki* Oferuję na sprzedaż nowo wybudowany, wolnostojący dom w stanie wykończonym, usytuowany w urokliwej miejscowości Majdan Krasieniński, zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Boguchwała,podkarpackie

745 000 zł135 m² 5 502,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,4 m2 wraz z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni 5 arów. II etap inwestycji składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 110 000 zł147 m² 7 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.148m2,usytuowany na działce ok 500m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 900 zł168 m² 6 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 167 m2, usytułowany na działce 1000m2 w zielonej okolicy Osowca. Rozkład pomieszczeń : Parter - wiatrołap 3,54m2, - hall 5,77m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krucza

Sandomierz,świętokrzyskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 897 m²

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 136 m . Nieruchomość, wybudowana została 1964 roku, w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

338 000 zł8 000 m² 42,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości położonej w malowniczej wsi Stary Orzechów , gmina Sosnowica. Jest to wyjątkowa okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jarzębinowa

Gościcino,pomorskie

729 000 zł140 m² 5 190,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta wyłącznie W miocasa! Na sprzedaż, bliźniak na terenie Gościcina, ul. Jarzębinowa. o powierzchni 140,45 m (97 m powierzchni użytkowej), położony na wzniesieniu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 449 900 zł146 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 150m2 usytułowany na działce 1055m2 w zielonej okolicy Osowca, z pięknym widokiem na prywatny staw! Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

1 590 000 zł393 m² 4 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Oferta sprzedaży klimatycznego domu podzielonego na dwa niezależne bliźniacze segmenty wybudowanego w 1990 roku wg indywidualnego projektu przez obecnych właścicieli. Na posesji dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 599 000 zł207 m² 7 721,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Skrajny segment z piękną działką ,przy lesie Kabackim na nowoczesnym osiedlu Kabacka Przystań Prestige Jeśli marzysz o posiadaniu nowoczesnego i komfortowego domu w zielonym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nielestno

Nielestno,dolnośląskie

760 000 zł161 m² 4 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam Cię na prezentację wyjątkowego domu w malowniczej Dolinie Bobru! Na sprzedaż piękny, przestronny i przytulny dom, położony w otoczeniu natury, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Raginisa

Białystok,podlaskie

749 000 zł270 m² 2 774,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:687 m²

Dom - inwestycja: 3 niezależne mieszkania I lokal! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni ok 270m2 na działce o powierzchni 687m2 ul. Raginisa osiedle Wygoda. Budynek z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 700 000 zł290 m² 12 758,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom przy Cytadeli - prestiż, zieleń i przestrzeń dla wymagających Nie każda nieruchomość zasługuje, by nazwać ją wyjątkową. Ten dom - bliźniak o powierzchni blisko 290 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łańcut

Łańcut,podkarpackie

699 000 zł155 m² 4 509,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 5,63 ar sprzedany w stanie deweloperskim. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podlesie

Podlesie,podkarpackie

249 000 zł74 m² 3 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Opuszczone gospodarstwo W zacisznej okolicy Tym razem mamy przyjemność zaprezentować Państwu opuszczone gospodarstwo na granicy województwa podkarpackiego i małopolskiego. Będzie ono dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuczki

Tuczki,warmińsko-mazurskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 593 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom po remoncie i termomodernizacji wykonanej w ramach programu Czyste Powietrze. Nieruchomość położona przy drodze głównej w malowniczym Rybnie w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cicha

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 295 000 zł162 m² 7 993,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:958 m²

Oferta na wyłączność Tylko w naszym biurze! Nowoczesny, funkcjonalny dom wolnostojący teren niezalewowy! Szukasz przestronnego, komfortowego domu dla siebie i swojej rodziny? Ten wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

950 000 zł146 m² 6 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom w bliźniaczej zabudowie w Gniewinie! Opis nieruchomości Prezentujemy Państwu komfortowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ulicy Słonecznej w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą. Przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł498 m² 642,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:498 m²

Kamienica Z ogromnym potencjałem tylko U nas! Skarżysko-Kamienna, ul. Kościuszki Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę sprzedaży kamienicy do generalnego remontu w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sobótki

Lublin,lubelskie

999 000 zł127 m² 7 852,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) z 2012 r. o pow. całkowitej 127,22m2, użytkowej 85,13m2 na działce o pow. 184,50m2, osiedle Szerokie w Lublinie. Niski parter: - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipnik

Lipnik,zachodniopomorskie

689 000 zł144 m² 4 780,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom z dwoma garażami w Lipniku stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy komfortowy, środkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej miejscowości Lipnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szeregowiec Z dużym potencjałem Bez Prowizji| Oferta Na Wyłączność Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu na poznańskim Świerczewie, oferta idealna dla osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dolnobrzeska

Miękinia,dolnośląskie

782 918 zł135 m² 5 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Storczyka

Lusówko,wielkopolskie

670 000 zł72 m² 9 254,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:69 m²

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.