dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaszowo

Kaszowo,dolnośląskie

839 000 zł116 m² 7 232,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

*** nowy, komfortowy dom*** *** atrakcyjnie położony *** *** W sercu doliny baryczy *** *** blisko lasu *** *** idealny dla miłośników natury *** Podstawowe informacje: * lokalizacja: kaszowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jawczyce

Jawczyce,małopolskie

700 000 zł175 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja Do sprzedania nowoczesny, stylowy dom w stanie surowym zamkniętym z instalacjami rozprowadzonymi w budynku, o powierzchni użytkowej 114,97 m2 i powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

348 000 zł200 m² 1 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja. Oferta na wyłączność w biurze. Do sprzedania dom dwukondygnacyjny o powierzchni ok. 200 m. kw., na działce o pow. 3.5 a., położonej w Dobieszowicach, gmina Bobrowniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stefana Batorego

Zielona Góra,lubuskie

1 099 000 zł110 m² 9 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em oferuje do sprzedaży 5-pokojowy, w pełni umeblowany, lokal mieszkalny w bliźniaku z ogródkiem - Zielona Góra przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 587 m²

v prestiżowa lokalizacja działki, koczargi Stare, gmina Stare Babice. v Powierzchnia działki 1587m , v Działka zabudowana domem jednorodzinnym, piętrowym z lat 80, budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słowackiego

Staszów,świętokrzyskie

460 000 zł217 m² 2 121,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Ckdom Biuro Nieruchomości posiada na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Staszowie, położony przy ulicy Juliusza Słowackiego. Powierzchnia całkowita domu - 216.8m2. Powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Margarytki

Osiedle Wilga,mazowieckie

319 000 zł70 m² 4 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 498 m²

Dom o powierzchni zabudowy 70 m2 plus garaż z miejscem gospodarczym ok. 30 m2 na działce 2,5 tys. m2 przy ul. Margarytki w Osiedlu Wilga gm. Wilga. Dom wybudowany z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zalesie

Kielce,świętokrzyskie

760 000 zł160 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny na os. Zalesie w Kielcach Dom ma powierzchnię użytkową 160m2, na którą składają się: podpiwniczenie: - kotłownia, pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Włoska

Bolszewo,pomorskie

750 000 zł108 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż: dom szeregowy w spokojnej, podmiejskiej lokalizacji! Lokalizacja: bolszewo ul. Włoska Powierzchnia: 108,28 m2 Typ: dwukondygnacyjny dom szeregowy Rozkład pomieszczeń: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kórnik,wielkopolskie

655 000 zł128 m² 5 117,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Dom przy ul. Zielonej - wygoda życia w centrum Śremu Idealna lokalizacja dla rodzin i osób prowadzących działalność gospodarczą. Zamieszkaj w sercu Śremu i korzystaj z pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Ślęza,dolnośląskie

1 950 000 zł140 m² 13 948,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż oferujemy nowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121,2 m, położony na działce 280 m w prestiżowej miejscowości Ślęza, tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

750 000 zł106 m² 7 087,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Biuro Nieruchomości Optima z ogromną przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2003 roku, z garażem jednostanowiskowym, położony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

1 310 000 zł90 m² 14 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Perełka na maślicach! Kompaktowy szereg | 4 Pokoje | Ogródek 90 m2 Otoczenie nieruchomości: zielona okolica na wrocławskich Maślicach. Kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł168 m² 13 061,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż Powierzchnia użytkowa 167,67m2 Powierzchnia całkowita 189 m2 zapraszam na oględziny na inwestycji! możliwość wejścia Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogoni Lwów

Ochojno,małopolskie

899 000 zł115 m² 7 817,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ochojno, gm. Świątniki Górne. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bramki,mazowieckie

850 000 zł146 m² 5 811,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Połówka bliźniaka w stanie deweloperskim Bramki, gm. Błonie Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 146,27 m z ogrodem 450 m , położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jodłowa

Grzebienisko,wielkopolskie

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Proponujemy nową, atrakcyjną ofertę domu wolno stojącego. Dom w układzie parterowym o powierzchni 91 m2, z możliwością zaadaptowania poddasza (61 m2)! Powierzchnia działki: 798 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Oborniki,wielkopolskie

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowo powstające Osiedle Słonawy Nad brzegiem Warty składające z 10 budynków mieszkalnych z ogródkami Aktualnie powstaje I etap sprzedaży składający się z 18 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Radłowska

Wola Radłowska,małopolskie

599 000 zł106 m² 5 650,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny? Ważna jest dla Ciebie lokalizacja oraz to, by nie był on ani za mały ani za duży? Świetnie trafiłeś! Ta oferta to doskonała propozycja jeśli pragniesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rynek

Złotoryja,dolnośląskie

2 500 000 zł510 m² 4 903,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:119 m²

Kamienica W centrum na sprzedaż Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Złotoryi w ciągu handlowym. Budynek całkowicie odnowiony (oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce

Strzelce,świętokrzyskie

280 000 zł114 m² 2 448,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w Strzelcach, w gminie Oleśnica, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. Cena: 280 000 zł Opis działki Powierzchnia: 0,17 ha (1700 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 150 000 zł177 m² 12 126,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta na wyłączność 0% Dla Kupujących Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 177,3 m | Poznań Morasko | ul. Hodowlana | Gotowy do zamieszkania - Powierzchnia: 177,3 m - Działka: 501.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 175 000 zł205 m² 5 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom z fotowoltaiką na dużej działce Mielenko Drawskie Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny położony w cichej i zielonej okolicy w miejscowości Mielenko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

469 000 zł167 m² 2 808,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ptak nieruchomości 29 lata doświadczenia w branży nieruchomości. Oferta, na którą warto spojrzeć Oferta dla inwestora, małego dewelopera, dużej rodzinny lub pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Łąki

Nowe Łąki,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 821,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego znajdującego się w miejscowości Nowe Łąki znajdującej się między Złotoryją a Lwówkiem Śląskim. Dom o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościuszki

Złotoryja,dolnośląskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Do sprzedania mamy budynek mieszkalny z zabudowie zwartej znajdujący się w Złotoryi przy ul. Kościuszki. Na parterze budynku znajduje się pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościuszki

Złotoryja,dolnośląskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prusa

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

689 000 zł102 m² 6 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Kontakt do opiekuna oferty Brak pcc! Na sprzedaż wolnostojący dom na osiedlu mieszkaniowym w podbydgoskim Toporzysku. Projekt tego niewielkiego domu został tak przemyślany, aby część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poręba,śląskie

799 000 zł156 m² 5 138,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowoczesny dom wolnostojący! nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przełęcz

Poznań,wielkopolskie

1 999 000 zł330 m² 6 057,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:781 m²

Oferuję aktywnie zarabiający produkt inwestycyjny stanowiący dom gotowy, funkcyjnie podzielony na 8 mieszkan plus wolna pow ok 35m2 na kolejne. Wszystkie mieszkania gotowe, ładnie i kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Uniejowice

Uniejowice,dolnośląskie

175 000 zł159 m² 1 100,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Do sprzedania jest dom wolnostojący znajdujący się w miejscowości Uniejowice koło Złotoryi. Na nieruchomość składa się dom mieszkalny o powierzchni około 159m2 działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 299 999 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Nowoczesny dom z dala od zgiełku miasta - Wołczkowo, ul. Pogodna Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym domem w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołczkowo w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miarki

Pszczyna,śląskie

575 000 zł144 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:582 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny lub dwurodzinny - Pszczyna, ul. Karola Miarki 10 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w Pszczynie przy ul. Karola Miarki 10, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wojcieszów

Wojcieszów,dolnośląskie

200 000 zł500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości rolnej znajdującej się w miejscowości Wojcieszów. Na nieruchomość składa się działka o powierzchni 25 arów, duża stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

970 000 zł100 m² 9 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.100 m2 usytuowany na działce 1000m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł300 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:496 m²

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej pow. ok. 300 m2 (5-pokojowy dom-bliźniak 150 m2 + hala 150 m2), na działce o pow. 496 m2, w dzielnicy Fabryczna - Złotniki we Wrocławiu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Złotoryja,dolnośląskie

493 000 zł66 m² 7 420,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowych lokali mieszkalnych położonych w budynkach znajdujacych się na nowo-powstającym osiedlu domów w atrakcyjnej części Złotoryi. III Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prusice

Prusice,dolnośląskie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Do sprzedania jest dom poniemiecki znajdujący się w miejscowości Prusice koło Złotoryi. Na nieruchomość składa się działka o powierzchni 15 arów , budynek mieszkalny o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij