dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Kryształowa

Banino,pomorskie

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Na sprzedaż 3 kondygnacyjny szereg z basenem w atrakcyjnej lokalizacji blisko obwodnicy i lotniska jak i centrum Gdyni. Bezczynszowy, 4-pokojowy dom o powierzchni użytkowej 69,32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 389 900 zł123 m² 11 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Chełm,lubelskie

695 000 zł152 m² 4 572,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:877 m²

Nowy dom Chełm, ul. K. Wielkiego (z dojazdem od ul. Pszennej) Duża, pięknie zagospodarowana działka | Funkcjonalny układ domu | Ogrzewany garaż w bryle budynku Na sprzedaż piękny, nowy dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gaj

Gaj,małopolskie

985 000 zł137 m² 7 189,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 137 m2 (powierzchnia użytkowa 124 m2). Dom położony w miejscowości Gaj w gminie Mogilany, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Rumia,pomorskie

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 250 m2 (użytkowa 170 m2), położony w Rumi, w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Komorów,mazowieckie

4 900 000 zł314 m² 15 589,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 913 m²

Dom z duszą w Komorowie - elegancja, przestrzeń i wyjątkowy klimat Przedstawiamy ofertę domu, który wyróżnia się charakterem, funkcjonalnym układem oraz niepowtarzalną atmosferą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miła

Siedlec,dolnośląskie

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w sanie surowym zamkniętym położony w Siedlcu Trzebnickim, zaledwie kilka kilometrów od Trzebnicy. Nieruchomość zachwyca wyjątkową okolicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kluczbork

Kluczbork,opolskie

2 800 000 zł238 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Prestiż, nowoczesność i ekologia w wyjątkowej scenerii nad kluczborskim zalewem ta nieruchomość spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom pasywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 95 m 2 usytuowany na działce 1153 m 2 położonej na obrzeżach Ciechocinka. Cicha i spokojna okolica w odległości 150 metrów od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Kiedrzyńska

Wola Kiedrzyńska,śląskie

265 000 zł84 m² 3 162,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 027 m²

Dom wolnostojący 83,80 m2 do remontu, blisko Częstochowy Oferujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w miejscowości Wola Kiedrzyńska - Antoniów, gminy Mykanów, położonej blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

600 000 zł20 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:20 m²

Wyłącznie w realdom - nie szukaj dalej. Nieruchomości dochodowa - na czysto 2000 zł / mies. Unikalny Mini domek z księgą wieczystą jako lokal mieszkalny z mediami centralnymi. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 590 000 zł430 m² 3 697,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:531 m²

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkowy dom w cichej i spokojnej części Lublina. Idealna propozycja dla Twojej Rodziny! Jeśli szukasz komfortu, prywatności oraz możliwości korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

539 000 zł90 m² 5 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Zapraszam Państwa serdecznie na prezentację świetnego domu mieszkalnego w miejscowości Bronowice, która znajduje się około 4 km od Strzelec Krajeńskich. Dom o powierzchni około 90 m, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym Centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 90m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

999 000 zł295 m² 3 384,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży Domu o powierzchni 201 m2 powierzchni użytkowej ( 295,20m2 powierzchni całkowitej) zlokalizowanego w Kocmyrzowie pod Krakowem posadowionego na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Katowicka

Czeladź,śląskie

340 000 zł216 m² 1 576,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Okazja! Polecamy do sprzedaży wolnostojący parterowy dom z poddaszem o powierzchni użytkowej 215,70 m2, niepodpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 814 m2, znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylany

Kobylany,małopolskie

949 000 zł279 m² 3 406,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Szukasz swojej enklawy z dala od miejskiego zgiełku, ale z doskonałym dojazdem? To nieruchomość dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż działkę z rozpoczętą budową domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

999 000 zł84 m² 11 868,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Gotowy do zamieszkania! wszystkie media! drogi Z kostki! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Dobrzykowice, gmina Czernica. Działka o pow 319 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł93 m² 8 913,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 93m2 z dwustanowiskowym garażem podziemnym przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siechnice,dolnośląskie

1 690 000 zł157 m² 10 771,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wolnostojący z ogrodem i osobnym lokalem usługowym 128m 2 | centrum Siechnice -15 min od Wrocławia Idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Krzyżanowice,dolnośląskie

1 699 000 zł197 m² 8 620,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

strona internetowa: Mamy przyjemność przedstawić Państwu kolejną inwestycję budowy domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, mieszczącą się w Krzyżanowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 959 000 zł205 m² 9 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 205 m2, zrealizowany według indywidualnego projektu architektonicznego, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Radomska

Małęczyn,mazowieckie

529 000 zł171 m² 3 085,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję nowoczesny dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, wolnostojący w Małęczynie (ul. Radomska) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

950 000 zł284 m² 3 345,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący, o powierzchni 284 mkw (działka 400 mkw) w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na południowych przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dominikańska

Rzeszów,podkarpackie

1 149 000 zł170 m² 6 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:563 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji przy ul. Dominikańskiej. Nieruchomość zlokalizowana na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

934 990 zł95 m² 9 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem - Dobrzykowice. Cena do negocjacji. Nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego - dom jest całkowicie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

589 000 zł93 m² 6 342,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż dom w Poznaniu ( ul. Opalowa , Umultowo ) Dom wybudowany w 2000 r o powierzchni użytkowej ok 170 m2 znajdujący się na działce o powierzchni ok 452 m2 posiadający 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 090 000 zł255 m² 4 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny dwurodzinny o powierzchni 255 m2 (z możliwością adaptacji pod apartamenty) położony w Czerwionce-Leszczynach, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziadowa Kłoda

Dziadowa Kłoda,dolnośląskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 306 m²

Dom z ogromnym potencjałem w malowniczej Dziadowej Kłodzie! Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie przestrzeń do życia i miejsce do pracy? To właśnie tutaj! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Goleniów,zachodniopomorskie

890 000 zł188 m² 4 734,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom 188 m (użytkowa 154 m ) z działką 1000 m Goleniów, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej 188 m (użytkowa 154 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł157 m² 7 958,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Prezentuję Państwu bliźniak na małym, nowo powstającym osiedlu blisko Ruczaju, borku Fałęckiego, kliny Borkowskie, opatkowice. Nieruchomość do odbioru w grudniu 2026. Jeśli szukają Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł144 m² 6 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatni wolny dom w inwestycji! Prezentujemy wyjątkową ofertę ostatni dostępny dom w nowoczesnym, kameralnym osiedlu , położonym przy ul. Krupówka i Świdrówka, w sąsiedztwie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Siedlce,mazowieckie

1 299 999 zł325 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Ofertą sprzedaży jest nowoczesny dom o powierzchni 325 m2. Niezwykłe miejsce w otoczeniu zieleni blisko miasta zaledwie 4 km od Siedlec Błogoszcz. Jeżeli nie lubisz tracić czasu w korkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dynów,podkarpackie

1 099 000 zł220 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Tylko w ofercie Stoprocent Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu o metrażu całkowitym 220m2 położonego w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jawornik

Wisła,śląskie

1 999 000 zł380 m² 5 260,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dzień dobry Do sprzedania Pensjonat z funkcją mieszkalną lub dom dwurodzinny w willowej dzielnicy Jawornik w Wiśle. Willa Jawor ul Jawornik 20 Dom znajduje się 1 km od góry Soszów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Bychlew,łódzkie

1 280 000 zł185 m² 6 911,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jeśli marzysz o domu otoczonym naturą to ta nieruchomość znajduje się w sercu lasu, oferując ciszę, prywatność i codzienny kontakt z naturą, a jednocześnie zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchlino

Tuchlino,pomorskie

348 000 zł157 m² 2 221,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu nowy dom w stanie surowym otwartym! Budynek położony jest w gminie Sierakowice, w miejscowości Tuchlino. Zapraszam do.