dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

879 000 zł131 m² 6 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.3 lok.1 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł135 m² 6 672,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Super lokalizacja! szereg środkowy! gotowy! bez prowizj! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłowód! Gorąco polecam domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatrzańska

Częstochowa,śląskie

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Ema Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu położonego w Częstochowie, w spokojnej dzielnicy Lisiniec przy ulicy Tatrzańskiej. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Różana

Skawina,małopolskie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dodatkowo: altanka, duża piwnica, dwa balkony, działka, garaż, kaloryfery, ogród, podwójny garaż, schowek, taras, teren ogrodzony; w pobliżu: las, plac zabaw dla dzieci, przystanek kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

589 000 zł177 m² 3 327,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferujemy dom do sprzedania w Ostródzie, przy ul. Grabowej, osiedle Drwęckie. Dom o powierzchni 177 m , położony na zamkniętej, spokojnej ulicy. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Garnek,śląskie

417 000 zł123 m² 3 390,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Garnek gm. Kłomnice, powiat częstochowski, dom wolnostojący na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 123 m2, zlokalizowany na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Łąka,śląskie

1 999 000 zł225 m² 8 884,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Dom dla dwóch rodzin, idealny do prowadzenia działalności gospodarczej, lub na wynajem! cisza, spokój, piękna okolica! ścieżki rowerowe! umów się na prezentację! Nowoczesny dom z 2021 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczna Górka

Piaseczna Górka,świętokrzyskie

1 490 000 zł159 m² 9 371,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż piękny, robiony dla siebie, parterowy dom o powierzchni 159 m2, powierzchnia działki 840 m2, zlokalizowany w miejscowości Piaseczna Górka (gm. Morawica). Dom parterowy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

Legionowo,mazowieckie

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom w Legionowie z potencjałem! Oferujemy na sprzedaż dom 210 m2 (140 m2 + piwnicy użytkowa z oknami ) o dużym potencjale. Zarówno jako piękny , solidny dom dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jęczmienna

Skokowa,dolnośląskie

590 000 zł170 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:656 m²

Na sprzedaż przestronny, dwupiętrowy dom z ogrodem o powierzchni 6,5 ara , położony w spokojnej, zielonej okolicy - w sąsiedztwie lasu, w miejscowości Skokowa, gm. Prusice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

559 000 zł63 m² 8 936,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:47 m²

Kłodzko - osiedle Owcza Góra. Gotowy do zamieszkania. Dom z garażem w zabudowie szeregowej w cichym i spokojnym osiedlu. Dom o pow. użytkowej 62 m kw., plus garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeginia Narodowa

Przeginia Narodowa,małopolskie

1 999 000 zł514 m² 3 889,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Emmerson prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 43 arów w spokojnej miejscowości Przeginia Narodowa (gm. Czernichów). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzebiatowska

Poznań,wielkopolskie

1 250 000 zł198 m² 6 313,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż - komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, poznań, ul. Trzebiatowska Prezentowana nieruchomość to przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Prezentuje państwu dom pełen możliwości Zlokalizowany na działce o powierzchni 480 m2, dom o powierzchni użytkowej 160 m2 w całości podpiwniczony, z dużym garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 159 900 zł161 m² 7 191 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy bliźniak ok.160 m, w Pięknej , spokojnej okolicy. Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni ok. 160 m, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

1 050 000 zł284 m² 3 694,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 231 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania wolnostojący dom w Starych Bogaczowicach o powierzchni użytkowej 130,74m2, posadowiony na działce o powierzchni 0,2231 ha. Parter domu stanowi obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bojano,pomorskie

1 299 000 zł166 m² 7 825,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Przestronny i funkcjonalny dom w Bojanie. Prezentowany dom w Bojanie to nowoczesna nieruchomość z 2021 roku oferująca przestronność, wygodę i bardzo dobry standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 599 000 zł970 m² 1 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż Kamienice znajdującą się w centrum miasta Częstochowy przy Al. N.M.P 4. Parametry nieruchomości: powierzchnia działki: ok. 1620 m2 Powierzchnia budynków:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 199 000 zł207 m² 10 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny dom urządzony według indywidualnych pomysłów, z wykorzystaniem oryginalnych elementów dekoracyjnych. Idealny dom dla rodziny 2+4 dzięki dobremu rozmieszczeniu pomieszczeń. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 859 900 zł163 m² 11 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny Dom o powierzchni ok.163 m2, położony na pięknej działce o powierzchni 1020m2 w bliskiej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Miasto nad Pilicą

Nowe Miasto nad Pilicą,mazowieckie

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:980 m²

Rezerwacja Polecam: nieruchomość na skarpie to niezwykle malownicza i unikalna inwestycja. Urokliwa działka z 80cio metrowym oczkiem wodnym usytuowana jest w bardzo zielonej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowy komfortowy duży dom, bliźniak z garażem o pow. 130 m.kw. Ogród całkowicie urządzony , 650m2, obsadzony drzewkami , krzewami i równiutkim trawnikiem wokół kostki i obrzeży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Studzienice

Studzienice,pomorskie

769 000 zł106 m² 7 261,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Na sprzedaż dom w Studzienicach, około 12 km od Bytowa. Studzienice to niewielka miejscowość znajdująca się w samym centrum Kaszub, 300m od jeziora. Miejsce to jest idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fałata

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 000 zł102 m² 7 871,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Dom Z dużym ogrodem przy lesie miejskim W olsztynie. Idealny dla rodziny lub inwestora. Duet Broker Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 000 zł125 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 110 000 zł147 m² 7 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.148m2,usytuowany na działce ok 500m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Ligota Piękna,dolnośląskie

859 000 zł120 m² 7 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 100 m + poddasze 20 m , działka 500 m - Ligota Piękna, ul. Malinowa Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

1 299 001 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 349 m²

Unikatowy dom w artystycznym klimacie, otoczony pięknymi drzewami w samym sercu Nałęczowa blisko Parku Zdrojowego. Wygodny azyl dla osób szukających spokoju i prywatności, poranków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielone Ogrody

Wola Mrokowska,mazowieckie

1 349 000 zł160 m² 8 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Środkowy segment o powierzchni 144 m2 z użytkowym poddaszem 16 m2 (po podłodze 35 m2), usytuowany na działce 265 m2 z urokliwym, ogródkiem. Budynek 3-kondygnacyjny z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielkie Drogi

Wielkie Drogi,małopolskie

570 000 zł172 m² 3 197,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłaczność Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Skawina, miejscowość Wielkie Drogi. Dom o powierzchni całkowitej 172m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Kielce, osiedle Baranówek Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 240 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bończyka

Tarnowskie Góry,śląskie

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Doskonała lokalizacja w doskonałej cenie. Willa z ogrodem w centrum Tarnowskich Gór na sprzedaż w nowej niższej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z klimatyczną stylową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Widokowa

Szczyrk,śląskie

1 399 000 zł236 m² 5 924,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Na sprzedaż: dom w trakcie budowy - Szczyrk, ul. Widokowa Powierzchnia całkowita: 236 m | Działka: 1462 m | Cena : 1 399 000 zł Stan: surowy zamknięty | Bez prowizji dla kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

1 290 000 zł182 m² 7 094,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi revelio! ** piękna duża, zagospodarowana działka o pow 1610 m2 ** minuta do nowego przedszkola i nowej szkoły z halą i fitnesem ** kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł118 m² 8 414,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Katowice,śląskie

1 590 000 zł226 m² 7 045,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez pcc! ** reprezentacyjna willa ** dwustanowiskowy garaż ** 4 sypialnie na górze + dodatkowy pokój na dole + salon ** salon z jadalnią ponad 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

3 590 000 zł214 m² 16 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom W standardzie premium na krakowskiej woli justowskiej 3,2 m wysokości | Nowoczesny budynek z 2024 roku | 3 osobne sypialnie| Doskonała lokalizacja | Gotowy do wprowadzenia od.