dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

595 000 zł200 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:521 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z ogromnym potencjałem położonego w samym centrum Środy Wielkopolskiej, przy ul. Leszczyńskich. To wyjątkowa propozycja nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Linie

Linie,zachodniopomorskie

499 000 zł300 m² 1 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedaży dom w trakcie remontu kapitalnego, plus solidna stodoła doskonale nadająca się do przebudowy na dom, warsztat lub pracownię, plus działki - łącznie ponad 5000m2 terenu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 949 800 zł245 m² 7 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części Milanówka z antycznym charakterem. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czysta

Kobierzyce,dolnośląskie

979 000 zł123 m² 7 959,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123 m , położony na działce o powierzchni 397 m , z ogrodem o powierzchni ponad 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

599 000 zł220 m² 5 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

Dom w centrum Brodnicy idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni ok. 220 m , położony w samym sercu Brodnicy miasta pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zalesie

Zalesie,podkarpackie

1 499 000 zł255 m² 5 878,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Piękny, przestronny dom parterowy 20 minut od Rzeszowa - bezpośrednio od właściciela! Dom o powierzchni całkowitej 255 m (użytkowa 216 m ) posadowiony na prostokątnej, płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Oferuję Państwu nową inwestycję w Kobyłce. Osiem domów w zabudowie bliźniaczej na Maciołkach. Na parterze, po przejściu przez wiatrołap, wchodzimy do jasnego hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 049 000 zł178 m² 5 893,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

1 049 000 zł | sprzedaż | połowa domu | 178 m2 / wola mrokowska / gm. Lesznowola promocja! zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc! 0% prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest lewa połówka domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębowa Góra

Dębowa Góra,śląskie

1 199 000 zł170 m² 7 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom główny - gotowy do zamieszkania (ok. 170 m ) W skład nieruchomości wchodzi: przestronny salon z wyjściem na ogród, kuchnia z oknem i miejscem na jadalnię, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom - nowoczesny - obok lasku - Modlniczka Parterowy - Projekt Archon - Dom aurorach 19 Lokalizacja: tuż przy granicy Kraków / Modlniczka - blisko natury. Doskonała komunikacja (s52, dk94) pozwala szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota

Ligota,wielkopolskie

195 000 zł100 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m2, położony na działce 1000m2 w miejscowości Ligota, gm. Kobyla Góra. Dom składa się z 3 pokoi, przejściowej kuchni oraz łazienki z z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

519 000 zł187 m² 2 769,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:763 m²

Przestronny, nowy widny dom o powierzchni 187,4m2 + lokal pod działalność 45,3m2 w Ćmielowie przy samym Rynku. Dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 2017r. To 2 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

680 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowość na rynku pierwotnym w Zgłobicach. Zaczynamy budowę wolnostojących wygodnych, komfortowych dwóch domów na działce 400 m2 oraz 310 m2. Powierzchnia netto domu bez garażu 86,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Łochowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł92 m² 6 542,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Tel Nieruchomości prestige ostatni wolny dom Cześć! Mam dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego - najpiękniejsze domy, które właśnie są na ukończeniu! Przedstawiam najnowszą inwestycję - villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł305 m² 6 885,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 950 000 zł253 m² 11 660,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja pod Zieloną Górą o standardzie wykończenia Premium. Położona w otoczeniu lasu, zapewniająca prywatność, spokój i kontakt z naturą. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

979 000 zł179 m² 5 469,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Osowej Górze w bardzo dobrej lokalizacji,blisko komunikacji miejskiej, marketów,szkoły,przedszkola. Dom w zabudowie blizniaczej z pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łapy

Łapy,podlaskie

359 000 zł199 m² 1 804,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:599 m²

*** dom wolnostojący *** *** stan surowy *** *** pełne media *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Łapy woj.podlaskie. Dobra lokalizacja - spokojne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościuki

Kościuki,podlaskie

2 199 000 zł342 m² 6 428,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 466 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność smakuje jak wakacje - w Kościukach, malowniczej wsi w gminie Choroszcz, zaledwie 20 minut drogi od centrum Białegostoku. Wyobraź sobie poranki, gdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klucze

Klucze,małopolskie

172 000 zł70 m² 2 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Twój dom oferuje na sprzedaż działka rod o powierzchni ok.400m2 położona w malowniczej i spokojnej okolicy w Kluczach, w sąsiedztwie lasów. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 290 000 zł490 m² 2 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 350 000 zł155 m² 8 693 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Motycz

Motycz,lubelskie

1 449 000 zł183 m² 7 913,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 851 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 183 m , położony na przestronnej działce 18,5 ara w miejscowości Motycz, zaledwie 15 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

2 690 000 zł243 m² 11 087,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym na przedmieściach Kielc (w Bilczy) - około 10min jazdy samochodem do Kielc. Dom usytuowany na zagospodarowanej, ogrodzonej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

100 000 zł107 m² 934,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 683 m²

Rezerwacja | Cimochy, cimochy Kolonie; na sprzedaż klimatyczna nieruchomość - stare siedlisko pod lipami z domem z bala oraz murowanym budynkiem gospodarczym na działce o pow. 1683 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beskidzka

Korbielów,śląskie

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Korbielowie przy górskim potoku z możliwości nabycia dodatkowych działek rolnych w okolicy Na sprzedaż oferujemy budynek mieszkalny wraz z częścią gospodarczą położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kulisiewicza

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł320 m² 14 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż piękny 320 metrowy dom na Starych Kabatach usytuowany na 620 metrowej działce. Dom składa się Z: parter przestronny salon z kominkiem duża jadalnia kuchnia hall toaleta garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Modlniczka,małopolskie

1 380 000 zł164 m² 8 438,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej pod krakowem! Powierzchnia całkowita: 163,54 m | Działka: 3 ary | Garaż | Ogródek | 3 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom. gospodarcze Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bieżuń,mazowieckie

705 000 zł122 m² 5 797,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Poszukujesz domu o funkcjonalnym układzie, w którym znajdziesz przestronny salon, wygodne sypialnie zarówno na parterze, jak i na piętrze, dwie łazienki oraz praktyczne rozwiązania, takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sitno

Sitno,pomorskie

549 000 zł118 m² 4 652,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atuty: - 2min pieszo Jezioro Sitno - 2min pieszo las - dom całoroczny, status mieszkalny - możliwość zakupu na kredyt hipoteczny - ogrzewanie kominkowe na parterze z możliwością rozprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Koziegłowy,wielkopolskie

849 000 zł100 m² 8 455,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

: rezerwacja : Dom jednorodzinny dwulokalowy w stanie deweloperskim | Koziegłowy, ul. Kwiatowa Dom w stanie deweloperskim podwyższonym - gotowy do własnej aranżacji wnętrz. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Biała Podlaska,lubelskie

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do sprzedania dom w spokojnej atrakcyjnej okolicy w zaciuszu domów jednorodzinnych. W okolicy nie ma żadnych bloków ani ruchliwych ulic. Cisza spokój , dom znajduje sie na zakończeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

1 048 000 zł215 m² 4 874,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowa miejscówka : Wierzyce - Osiedle Pod Sosnami doskonały dojazd do Poznania ( S5 ) komfortowy dom wolno-stojący o pow. 215 m2 położony na zagospodarowanej działce o pow. 1100 m2 dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ładzyń

Ładzyń,mazowieckie

1 290 000 zł177 m² 7 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy /przy jezioro - pięknie położony/2023r okazja! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny dom w doskonałej lokalizacji przy granicy Warszawy. Dom oddany do użytku w 2025r, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

539 000 zł268 m² 2 008,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 557 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 4557 m , położona w malowniczym i cichym zakątku Bartąga przy ul. Granicznej (nr ewidencyjny: 246/7, obręb Bartąg). Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liliowa

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł190 m² 10 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej części Wawra. Dom po remoncie, częściowo.