dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

2 120 000 zł191 m² 11 099,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż nowy, wykończony, lecz nigdy niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 191 m , położony na pięknej, dużej działce o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaczory

Kaczory,wielkopolskie

1 190 000 zł121 m² 9 834,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

NA sprzedaż parterowy dom jednorodzinny W kaczorach 3 sypialnie, zagospodarowana działka, tylko 13 km od Piły Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o pow. 121 m 2 , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 339,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta * Gotowe w IV Kwartale tego roku Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząb

Ząb,małopolskie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Witam na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym dom posiada 4 kondygnacje poziom -1 to pomieszczenia na pralnie, piec co, składzik na rożnego typu mat poziom 0 to wecie główne do budynku, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Rozlewiskiem

Bojano,pomorskie

799 000 zł162 m² 4 918,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Promocja! Domy w zabudowie bliźniaczej w Bojanie - tylko 799 000 pln! Bez prowizji | Termin odbioru na koniec 2025! Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu blisko Trójmiasta? To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawodzie

Wyry,śląskie

1 790 000 zł200 m² 8 952,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** pompa ciepła, fotowoltaika ** dwustanowiskowy garaż ** mnóstwo zieleni wokół ** duża zielona działka z wybrukowanym podjazdem ** granitowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 500 000 zł453 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Karkonoszy? Ta stylowa willa z lat trzydziestych XX wieku to prawdziwa perła posiadająca historyczny urok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 779 000 zł150 m² 11 899,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Emmerson prezentuje segment mieszkalny, zlokalizowany, w centrum Krakowa, o powierzchni 149,50 m kw. Realizacja inwestycji Budynek w trakcie realizacji, wznoszony metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajcego

Marcinowice,dolnośląskie

1 250 000 zł151 m² 8 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż urokliwy dom szeregowy położony w Marcinowicach u podnóży góry Ślęży, zaledwie kilka kilometrów od Świdnicy. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Szerzyny

Szerzyny,małopolskie

359 900 zł90 m² 3 998,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:31 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Szerzyny, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Buk

Buk,wielkopolskie

690 000 zł118 m² 5 847,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

. Do kupna funkcjonalny dom Z ogrodem o powierzchni około 118 m2 , położony na kameralnym osiedlu nowych domów jednorodzinnych przy ulicy Krętej w Otuszu. Dogodna loklizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stróżówka,małopolskie

799 999 zł160 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Stróżówka koło Gorlic. Nieruchomość idealna dla rodzin z dziećmi, ale tez osób szukających ciszy i spokoju przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeromskiego

Suwałki,podlaskie

199 000 zł41 m² 4 798,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:326 m²

Na sprzedaż oferujemy niewielki, klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej drewniany z lat 40., położony w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Suwałk oraz galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

4 160 000 zł257 m² 16 187,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż Dom 3-kondygnacyjny (lokal mieszkalny) + garaż na 3 samochody na kondygnacji podziemnej. 162.54 m2 pow. użytkowej / ok 257 m2 pow. całkowitej * 7 pokoi, 3 łazienki, toaleta, garderoba, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Stokiem

Kraków,małopolskie

2 950 000 zł215 m² 13 720,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej, wyróżniający się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Barbarka,małopolskie

1 598 192 zł155 m² 10 310,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Nowoczesny dom wolnostojący premium W super cenie | 155 m2 | 5 pokoi | Stan deweloperski w wysokim standardzie | bez prowizji i pcc Oferta dla wymagającyc h. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! dom wykończony pod klucz wysokiej klasy materiałami budowanymi, gotowy do zamieszkania! pierwsze zasiedlenie! Gorąco polecam domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Figowa

Sobótka,dolnośląskie

1 000 000 zł144 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Sobótce - widok na Ślężę Przestronny lokal w zabudowie szeregowej o powierzchni 143,53 m2, położony w kameralnej inwestycji przy ul. Figowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Dostępne również domy z wiekszą działką Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 270 000 zł155 m² 8 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż ostatni dom w tej inwestycji! Zaoszczędź stresu i nerwów na proces budowy domu, kup gotowy dom, wykończ i wprowadź się już za chwilę. Działka ponad 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Bolszewo,pomorskie

659 000 zł121 m² 5 446,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Bolszewo Na sprzedaż jeden z dwóch lokali mieszkalnych w nowo powstającym budynku jednorodzinnym dwulokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Świerczyniec,śląskie

987 000 zł115 m² 8 582,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Świerczyniec - ul. Leśna Parterowy dom z 2020 r. | 115 m | duża działka 1143 m | blisko Tychów Jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania domu dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 599 000 zł218 m² 7 334,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Agencjom nieruchomości dziękuję! Dom wolnostojący o pow. całkowitej 218 m2,na działce 487 m2. Dom wybudowany w latach 90 - tych techniką tradycyjną ( cegła), zlokalizowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bystre,dolnośląskie

1 300 000 zł232 m² 5 613,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący 131 m + piwnica | Taras | Garaż | Oleśnica, osada Bystre Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 131 m Całkowita powierzchnia domu to 231,6 m (garaż 20 m2, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

834 900 zł131 m² 6 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

849 900 zł180 m² 4 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o domu z ogrodem, w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płoty,zachodniopomorskie

562 000 zł145 m² 3 875,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Jeżeli wymarzyłeś sobie życie w spokojnej i zielonej okolicy z dala od zgiełku wielkich miast, jednocześnie w niedalekiej odległości od małego miasteczka, gdzie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łąkowa

Klepacze,podlaskie

735 000 zł121 m² 6 069,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:133 m²

Gotowe domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim przy granicy Białegostoku. Bez prowizji i pcc! - nie podpisujesz ze mną żadnej umowy oraz nie płacisz 2% podatku od czynności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i nowoczesny dom wybudowany w oparciu o projekt domu Dom w wisteriach 2 (w) nowa niższa cena (obniżka o 200.000 zł!) Dom zlokalizowany na przedmieściach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni 122 m , położony na dużej działce o powierzchni 14 arów na osiedlu Wilkowyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

3 250 000 zł212 m² 15 330,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W sercu lasu sosnowego - magdalenka zakup bez formalności mswia! Dane techniczne: nowoczesny dom z 2011 roku o powierzchni 212 m2 z przylegającym 30-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

685 000 zł190 m² 3 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom wolnostojący 190 M2, kawodrza - blisko parku lisiniec Oferuję Państwu dom mieszkalny wolnostojący o powierzchni użytkowej 190 m2 do wprowadzenia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybaki

Serock,mazowieckie

4 500 000 zł350 m² 12 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Dom położony jest w malowniczej okolicy z bezpośrednim widokiem na Jezioro Zegrzyńskie. Wyobraź sobie spokojne jezioro otoczone bujną zielenią, gdzie woda mieni się różnymi odcieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Sprzedam domek całoroczny znajdujący na działce rod Jasień z prawem do użytkowania działki. Zbudowany w 2017 r drewniany na podmurowaniu z piwnicą ocieplony , z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Izbica,mazowieckie

4 100 000 zł160 m² 25 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nad Zegrzem z linią brzegową dwa domy Wyjątkowo położona nieruchomość z linią brzegową i własną zatoką z portem na kilka łodzi w Jachrance. Tylko do własnego użytku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 999 000 zł131 m² 15 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się w świnoujściu/łunowie zaledwie 500 m od mariny, w otoczeniu licznej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żywiczna

Łomianki,mazowieckie

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji - Dąbrowa Leśna, łomianki, ul. Żywiczna Jeśli marzysz o życiu w otoczeniu natury, a jednocześnie nie chcesz rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Babiego Lata

Szczecin,zachodniopomorskie

1 380 000 zł175 m² 7 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

-rezerwacja- komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 175 m2 posadowiony na działce 534 m2. Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku, zabudowany taras oraz duże poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż segment środkowy wybudowany w 1998 roku, z garażem na 2 samochody (brama wjazdowa i garażowa na pilota), tarasem i ogródkiem, w bardzo atrakcyjnej i wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Olszanicka

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł128 m² 15 546,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom wolnostojący + 2 miejsca postojowe gratis! w uznanej krakowskiej dzielnicy Zwierzyniec | blisko centrum miasta Przestronny, piętrowy dom w nowoczesnym stylu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij