dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

1 980 000 zł176 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków, materiały spełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 550 000 zł780 m² 4 551,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Przedstawiamy klimatyczną rezydencje z basenem w sercu Milanówka, zaledwie 30 min do centrum Warszawy, usytuowaną przy jednej z głównych ulic a jednocześnie schowana w dali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł127 m² 10 621,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Atuty Kamienica ,na zboczu' znajduje się w bliskiej odległości od Centrum Gdańska a usytuowanie w kameralnej okolicy z dala od zgiełku miasta i hałasu samochodów zapewnia nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mazurska

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nieruchomość umiejscowiona w Rydzewie około 1 km od centrum w malowniczym najbardziej atrakcyjnym kurorcie Mazur w pobliżu szlaku żeglarskiego 500 m do plaży. Miejsce pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Abrahama

Sopot,pomorskie

5 650 000 zł480 m² 11 770,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:870 m²

Wyjątkowy Dom w Sercu Górnego Sopotu. Zapraszamy do odkrycia tego niezwykłego, trzykondygnacyjnego domu o łącznej powierzchni 480 m , który łączy w sobie elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roosevelta

Gniezno,wielkopolskie

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie jednorodzinnej usytuowany przy jednej z głównych ulic Gniezna- ulicy Roosevelta. Dom o powierzchni ok. 200 m2, posasdowiony jest na działce 1950 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białostocka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 978 000 zł240 m² 12 408,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowy, energooszczędny i ekologiczny dom wolnostojący na działce 1500 m2 oraz przyległa działka o powierzchni 500 m2 z budynkiem użytkowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2025 roku o powierzchni całkowitej 146m2 (125,5m2 użytkowej) zlokalizowany na działce o powierzchni 971m2 w miejscowości Kalinówka gm. Głusk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strażacka

Łodygowice,śląskie

850 000 zł119 m² 7 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny - Dom w Malinówkach 21 (e) oze ul. Strażacka, łodygowice - okolice Bielska-Białej i Szczyrku. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Przedmiotem sprzedaży jest dom 2-kondygnacyjny, podpiwniczony, położony na działce o powierzchni 1085 m2, położona jest przy ul. Koreańskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Żytnia

Józefów,mazowieckie

649 000 zł136 m² 4 772,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Promocyjna cena na pierwszy sprzedany lokal - 649 000,00 zł brutto (dotyczy środkowego segmentu a2/b1) Na sprzedaż nowoczesny, bardzo ustawny środkowy lokal mieszkalny w budynku czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł155 m² 7 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa cena # segment skrajny Z ogródkiem I garażem # bez prowizji # od zaraz # marki Do sprzedania kameralny, doświetlony, bezczynszowy, skrajny segment z garażem i ogródkiem, własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kącka

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł119 m² 6 363,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:522 m²

Opiekun oferty: tel. Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 119 m2, działka 522 m2 do kapitalnego remontu, w najładniejszej części Leśnicy. Podstawowe informacje: dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

773 000 zł132 m² 5 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w Miękini. W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, plac zabaw, obiekty sportowe, stojaki na rowery. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wycinki

Wycinki,pomorskie

2 900 000 zł207 m² 14 009,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 436 m²

Dom nad jeziorem W ciszy borów tucholskich Natura za progiem | dom całoroczny | 2 pomosty | dla miłośników wędkowania i żeglowania Całoroczny dom położony w miejscowości Wycinki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 199 000 zł215 m² 10 227,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Eurovilla prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Konstancinie-Jeziornie. Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 215 m , położony przy kameralnej, zielonej ulicy Willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupno

Słupno,mazowieckie

899 000 zł128 m² 7 023,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek bliźniaczy, z narożnym dużym ogródkiem i garażem o łącznej powierzchni 127,91m2 Ogłoszenie dotyczy budynku E1 z ogródkiem o powierzchni 254 m2 Nowoczesne osiedle 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kanadyjska

Zielonki,małopolskie

2 499 000 zł148 m² 16 885,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji english version follows below pośredników proszę O niekontaktowanie się, za wyjątkiem pośrednika działająego wyłacznie na zlecenie kupującego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Ryjewo,pomorskie

280 000 zł115 m² 2 432,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym z pawilonem usługowym w centralnej części Ryjewa. Dom został przebudowany na fundamentach starego domu. Posiada 112,69 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podgórze

Strzyżów,podkarpackie

380 000 zł108 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 108 m , posadowiony na działce o powierzchni 8,7 ara. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł325 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja. Klient - Nowoczesny dom wolnostojący w Wilanowie na Zawadach. Dom 325 m2 || 6 - 7 pokoi || w tym poddasze do własnej aranżacji 80 m2 || Podwójny duży garaż || Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł203 m² 4 333,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w Rzeszowie przy ul. Janiowe Wzgórza - Przybyszówka. Dom został wybudowany według projektu Budynek Mieszkalny Jednorodzinny Typ E-173L,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łaskarzew

Łaskarzew,mazowieckie

27 907 zł331 m² 84,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:372 m²

Syndyk masy upadłości Antoniego Urawskiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewid. nr 725/2 o powierzchni 0,0372 ha, zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łaskarzew

Łaskarzew,mazowieckie

30 682 zł623 m² 49,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:623 m²

Syndyk masy upadłości Antoniego Urawskiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewid. nr 725/1 o powierzchni 0,0623 ha, zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stryszawa

Stryszawa,małopolskie

2 793 000 zł133 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta na wyłączność Dom do sprzedania w miejscowości Stryszawa Lokalizacja: stryszawa, rejon Przysłop, beskid Żywiecki - południowe zbocze góry Magurka. Doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Grzędzice,zachodniopomorskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m (pow. zabudowy 125 m ), położony na dużej działce 1001 m w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Antoninów

Antoninów,mazowieckie

749 000 zł82 m² 9 115,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

749 000 zł / sprzedaż / lokal mieszkalny jak dom w zabudowie bliźniaczej/ 82,17 m2 - pow. całkowita / działka 269m2 ( w tym ogród 126m2/ antoninów/ gmina piaseczno bez podatku pcc! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liliowa

Stanowice,dolnośląskie

949 000 zł142 m² 6 662,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do Oławy i Wrocławia? Ta połowa bliźniaka o powierzchni 142,44 m z 2012 roku to propozycja idealna dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 600 000 zł263 m² 9 885,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Wykończony w stylu wiktoriańskim dom znajdujący w przepięknej scenerii Puszczy Bukowej. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca do życia, które pozwoli znaleźć balans między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

980 000 zł136 m² 7 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koźlice

Koźlice,dolnośląskie

450 000 zł132 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Dom wolnostojący - Koźlice 4 sypialnie + salon - 13 minut od Lubina Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 132 m , zlokalizowany w spokojnej i kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słomin

Słomin,mazowieckie

749 000 zł88 m² 8 513,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Spring View to nowe osiedle domów powstające w miejscowości Słomin zaledwie 20 km od Warszawy. W ofercie znajdziesz nowoczesne, starannie zaprojektowane domy w zabudowie segmentowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:524 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, bardzo stylowy i luksusowy dom w wysokim standardzie z bogatym wyposażeniem, oferujący bezpieczeństwo i wygodę w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rajszew,mazowieckie

1 659 000 zł190 m² 8 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:24 200 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronny dom wolnostojący w uroczej miejscowości Rajszew pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać z dala od zgiełku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł120 m² 4 483,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Chcesz szybciej zamieszkać w swoim nowym domu? Z nami to możliwe! W Atelier Development stawiamy na sprawną organizację, doświadczone ekipy i technologię tradycyjną, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

649 000 zł61 m² 10 716,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:498 m²

Kto pierwszy ten lepszy! Już teraz cena 649 000 zł na jeden budynek. Nie czekaj i już teraz bądź tym pierwszym! Bałtycka Polana - Twój drugi dom w lesie, tylko 2 km od plaży Nowoczesne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w Mysłakowicach. Na działce o powierzchni 1900 m2 znajduje się nowo wybudowany dom w stanie deweloperskim oraz rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Nowa Wola,mazowieckie

1 799 000 zł203 m² 8 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nowa Wola, w gminie Lesznowola, w powiecie Piaseczyńskim. Nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Popowo

Popowo,kujawsko-pomorskie

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom oddalony zaledwie 350m w linii prostej od Jeziora Gopło. Bardzo blisko plaża gminna z dużym pomostem, miejscami do trzymania żaglówek na bojkach oraz Pałac w Popowie gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 370 000 zł240 m² 9 864,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Dom z pięknym ogrodem przy parku idealny dla rodziny z dziećmi! Żerniki Wrocławskie, gmina Siechnice Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240,26 m (plus 51,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 000 zł171 m² 6 997,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2018 roku w centrum miejscowości Załom pod Szczecinem: - parterowy z poddaszem użytkowym 171,35 m2 - parter (82,14m2) wykończony, można wchodzić.