dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Junoszy

Lublin,lubelskie

639 000 zł76 m² 8 361,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państw dom w systemie szeregowym do własnej aranżacji(remont) w centrum miasta, doskonałym miejscu dla studenta a następnie dla jego rodziny. Dom składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Podrudzie,mazowieckie

1 099 000 zł131 m² 8 389,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję do sprzedaży nowoczesny dom pasywny zlokalizowany jedynie 2km od Mińska Mazowieckiego przy terenach leśnych. Oferta rynku pierwotnego - klient zwolniony z podatku 2% pcc. 0% Prowizji Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego nie przegap okazji, skorzystaj Z promocji cenowej! Polecam Państwu do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł192 m² 6 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok.200 m2 usytuowany na działce ok.1400 m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Północna

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł122 m² 9 031,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Maślice we Wrocławiu. Dom B05_2 Zadzwoń i zapytaj o inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przerwy-Tetmajera

Rydułtowy,śląskie

659 000 zł175 m² 3 763,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przestronny dom z dużym potencjałem w Rydułtowach* Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 175.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabnica

Żabnica,zachodniopomorskie

589 000 zł150 m² 3 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu dla dużej rodziny lub idealnego miejsca na inwestycję dwurodzinną? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wolnostojący dom o powierzchni 150 m , położony na działce 900 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Krasowice,opolskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom z potencjałem w malowniczej okolicy Krasowice k. Namysłowa Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 180 m , położony na dużej działce o powierzchni 26 arów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojnowice

Wojnowice,łódzkie

1 580 000 zł224 m² 7 055,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam do zaoferowania nowoczesny dom w Wojnowicach o powierzchni użytkowej ok. 223 m2 na działkach o powierzchni ok. 2,16 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki: zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 290 000 zł144 m² 8 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Przedstawiamy Dom sprzedaży Przestronny Dom o powierzchni całkowitej ok. 194 m2, usytuowany na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o pow. ok. 1153 m2. Świetna lokalizacja w Milanówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

*** dom dla rodziny *** *** skrajny segment *** *** os.JAROSZÓWKA *** Polecamy dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny - zlokalizowany na os.Jaroszówla w Białymstoku. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mysłowice,śląskie

811 000 zł117 m² 6 912,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Osada Morgi to wyjątkowe osiedle położone w modnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Mysłowic. Oferta sprzedaży obejmuje nowoczesne projekty o charakterze zabudowy bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grajów,małopolskie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w malinówkach 5 (projekt Archon) - parterowy z garażem i poddaszem mieszkalnym w Grajowie. Stan surowy otwarty z możliwością wykończenia do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Platynowa

Zabrze,śląskie

1 999 999 zł181 m² 11 049,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Gotowy do wprowadzenia dom w Zabrzu dzielnica Grzybowice, dom wykończony jest w nowoczesnym stylu z materiałów wysokiej jakości. Podstawowe informacje: powierzchnia domu: 181.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

230 000 zł138 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż: powojenny dom jednorodzinny z potencjałem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 140 m (wraz z poddaszem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 799 900 zł176 m² 10 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Piękny Dom ok. 177m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Dom o nowoczesnym wyglądzie, parterowy, z dwustanowiskowym garażem i dużym tarasem. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mikołów,śląskie

800 000 zł143 m² 5 600,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego i ładnie położonego domu w zabudowie szeregowej w Mikołowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białostocka

Suchowola,podlaskie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, zadbany dom o powierzchni 150 m , położony w Suchowoli geograficznym centrum Europy. Dom znajduje się na dużej działce o powierzchni 2700 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 779 900 zł156 m² 11 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Urokliwy dom z zadbanym ogrodem w Międzyborowie. Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla Ciebie! Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piekarska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

836 000 zł138 m² 6 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Dom wolnostojący z dużą działką, tarasem i budynkiem gospodarczym | Gotowy do zamieszkania | 9 min spacerem od stacji Modlin Na sprzedaż przytulny, a zarazem przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:846 m²

Prezentujemy bardzo komfortowy dom w odległości zaledwie kilku minut od centrum Wieliczki na osiedlu Lekarka. Bardzo szybki dojazd do : - Krakowa - Nowej Huty - Niepołomic Dom: powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mirabelki

Józefosław,mazowieckie

1 580 000 zł173 m² 9 132,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

1580000 pln/ segment środkowy/ 172,66m2 pow. całkowitej/ 143,39m2 pow. użytkowej/ ostatni spośród 3-ech domów w niewielkiej inwestycji przy ul. Mirabelki w Józefosławiu. Józefosław to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 101 m z ogrodem o pow. 70 m . Dom w stanie deweloperskim, wykonany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

950 000 zł151 m² 6 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w malowniczym osiedlu otoczonym zielenią. Szukasz wymarzonego domu w cichej i zielonej okolicy? Prezentujemy 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 151 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowice Wielkie

Janowice Wielkie,dolnośląskie

1 350 000 zł328 m² 4 117,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 759 m²

Zapraszam Cię na prezentację urokliwego domu położonego w centralnej części Janowic Wielkich. Budynek trzykondygnacyjny, jednorodzinny, wolnostojący wybudowany w 2003 roku. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentowany dom w zabudowie szeregowej składa się z: parter: - salon z jadalnią i kuchnią, - toaleta, - wiatrołap. Piętro: - 2 x sypialnia, - łazienka, oraz - hol, poddasze: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł94 m² 8 164 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment środkowy o powierzchni ok 94 m, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, w korzystnej lokalizacji. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 83,00 m2, w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na osiedlu Świerczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chybie

Chybie,śląskie

1 790 000 zł140 m² 12 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Na sprzedaż dwa domy gotowe do zamieszkania na działce o powierzchni 1277 mkw w miejscowości Chybie. Nieruchomości mogą zatem pełnić jednocześnie domy dla dwóch pokoleń, lub jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący z poddaszerm użytkowym w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu z gminą Serock w Pobyłkowie Małym w powiecie pułtuskim w woj. mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł177 m² 9 590,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów bliźniaczych w Radości Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która wkrótce zostanie oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

918 900 zł115 m² 7 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy segment o powierzchni ok 115 m2 w miejscowości Żółwin na działce o powierzchni ok 355m2. Budynek połączony z sąsiednim segmentem wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

689 000 zł122 m² 5 647,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł125 m² 9 575,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

zakup od Dewelopera Brak podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 125 m kw, położy w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

769 900 zł110 m² 6 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

1 499 000 zł364 m² 4 118,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:938 m²

zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Krosinku (mosina) umiejscowionego 100 metrów od ściany Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dom posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 150 000 zł124 m² 9 274,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:872 m²

Parterowy dom z ogrodem w Milanówku gotowy do zamieszkania! Szukasz spokojnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, z szybkim dojazdem do Warszawy? Ten parterowy dom w Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy funkcję mieszkalną i biznesową? Mamy coś idealnego dla Ciebie. Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - budynek mieszkalno-użytkowy na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 349 000 zł160 m² 14 681,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Na sprzedaż piękny nowoczesny dom (stan Deweloperski) w ponadczasowym stylu dworkowym (165m2 plus 90m2 antresoli) z pięknym zadbanym ogrodem. Jedyny taki w świetnej lokalizacji pod.