dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tarnowskie Góry,śląskie

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o powierzchni użytkowej 123m2 +25m2 użytkowego poddasza do zagospodarowania - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 123m +25m2 poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Falka

Suwałki,podlaskie

899 000 zł117 m² 7 683,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szeregówka Suwałki ul. Falka | 117 m , ogrzewanie miejskie, garaż, działka 270 m Szukasz szeregówki, w której rozpoczniesz nową, piękną historię? Cenisz sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Zawada,śląskie

1 230 000 zł600 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentujemy klimatyczną rezydencję 600m2 wraz z działką 1500m2 Budynek mieszkalny wolnostojący dwu kondygnacyjny wybudowany w 2020r. Przedpokój, salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prefabrykowane Domki A-Frame Technologia i Specyfikacja Domki prefabrykowane typu A-Frame to nowoczesne, modułowe konstrukcje stalowe, które łączą nowoczesny design z trwałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jankowice

Jankowice,łódzkie

1 799 000 zł337 m² 5 343,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 423 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu lasów z ogromną działką - idealne miejsce dla Ciebie! Marzysz o przestrzeni, ciszy i bliskości natury? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krzyków,dolnośląskie

1 075 000 zł116 m² 9 267,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przedmiotem oferty jest przytulny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, znajdujący się w Krzykowie przy ulicy Makowej. Nieruchomość posiada ogród z tarasem, a w słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 540 000 zł132 m² 11 668,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 540 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa białołęka - brzeziny Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł136 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:93 m²

Na sprzedaż nowoczesny Dom -segment środkowy! Oferujemy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni ok. 136 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

739 000 zł105 m² 7 038,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:229 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefańskiego

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:242 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miechów

Miechów,wielkopolskie

550 000 zł207 m² 2 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu z potencjałem na dużej zagospodarowanej działce wraz ze stodołą i stawem. Lokalizacja; miejscowość Miechów - 5 km od Perzowa, 18km od Kępna, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Wyjątkowy dom z duszą Choszczówka, białołęka gotowy do zamieszkania! Marzysz o przestrzeni, ciszy i zieleni a jednocześnie chcesz pozostać blisko centrum Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł87 m² 8 073,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta tylko w biurze prospace Osiedle nowa ochla już w sprzedaży! Oferujemy na sprzedaż świetnie zaprojektowane domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ochla. Na 86,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonia

Maszków,małopolskie

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, cały czas zamieszkiwany. Dom składa się z 3 pokoi nieprzechodnich, jednego pokoju przechodniego, korytarza, kuchni oraz toalety. Dom jest częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sudoł

Sudoł,lubuskie

1 790 000 zł200 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Wyjątkowy dom przy lesie Sudół, gm. Czerwieńsk, tylko 13 km od Zielonej Góry Oferta bezpośrednia bez pośredników Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 200 m z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

12 500 000 zł400 m² 31 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:853 m²

Nowoczesny dom blisko parku arkadia Nowoczesny | Energooszczędny | Funkcjonalny | Basen | Cicha okolica | Nieopodal park Królikarnia i Arkadia ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny rozkład jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

3 250 000 zł212 m² 15 330,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W sercu lasu sosnowego - magdalenka zakup bez formalności mswia! Dane techniczne: nowoczesny dom z 2011 roku o powierzchni 212 m2 z przylegającym 30-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów,dolnośląskie

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Oferta tylko W biurze prospace Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , położony w Głogowie, w spokojnej okolicy przy ul. Bolesława Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Albertów

Albertów,wielkopolskie

410 000 zł119 m² 3 445,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o własnym przytulnym domu położonym w spokojnej okolicy? Już wkrótce możesz spełnić to marzenie :) Na sprzedaż dom położony w bardzo spokojnej okolicy w Albertowie k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Musisz to zobaczyć! Dom w Gliwicach Żernikach. 180 m parteru, 50m2 tarasu, 1000 m działki, las za płotem i uliczka, na której dzieci mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Garno

Garno,mazowieckie

499 000 zł124 m² 4 009,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, z możliwością wykończenia pod klucz, z projektu Tryton 2, zlokalizowany na działce o powierzchni 680 m . Budynek charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą. Przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpin,mazowieckie

1 390 000 zł134 m² 10 346,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:364 m²

Urządzisz tak, jak lubisz Czy cenisz sobie proste, eleganckie formy i wysoką jakość wykonania? Masz jasną wizję swojego wymarzonego wnętrza i chcesz mieć pełny wpływ na efekt końcowy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 799 000 zł127 m² 14 165,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na sprzedaż Bielany Wrocławskie. Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą pięknego domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i tarasem w Bielanach Wrocławskich. Będzie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynki

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł274 m² 5 468,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż szereg z ogrodem oraz widokiem na port. Powierzchnia całkowita budynku 274m2, użytkowa 221m2, pow. działki 232m2. Dom składa się z 4 kondygnacji: - parter (pow.80m2): duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pionki

Pionki,mazowieckie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący , 4 pokojowy z dużym ogrodem w urokliwym miejscu nieopodal Stawu Górnego w miejscowości Działki Suskowolskie. Dom 1 piętrowy z tarasem, podpiwniczony. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł85 m² 9 006,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85m2 zaledwie 8 minut do Galerii Rzeszów! Osiedle Przybyszówka! dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł110 m² 12 672,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferuję nowoczesny, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 110,40 m , położony przy ul. Pawiej we Wrocławiu (wojszyce, krzyki). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

899 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Na sprzedaż dom Kryniczno Jeśli szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do centrum Wrocławia - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

3 100 000 zł177 m² 17 514,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż dom Wysoka. Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą pięknego domu premium z dużym ogrodem i tarasem na osiedlu Ville Murano, koło Ołtaszyna (wysoka). Będzie to świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 249 000 zł100 m² 12 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom, w którym czujesz, że to Twoje miejsce Wyobraź sobie poranek, kiedy promienie słońca zaglądają do salonu, a zapach świeżej kawy unosi się w eleganckiej kuchni z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 175 000 zł95 m² 12 364,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferuję na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 95 m z garażem w bryle budynku. To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 500 000 zł130 m² 11 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na sprzedaż Bielany Wrocławskie. Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą pięknego domu w zabudowie szeregowej z ogrodem i tarasem w Bielanach Wrocławskich. Będzie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

959 900 zł135 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? Idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim (lokal zewnętrzny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

880 000 zł146 m² 6 027,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! Do sprzedaży dom pól bliźniak 146 m2 z ok 5 arową działką w bliskiej odległości od Krakowa i lotniska w Balicach. Powierzchnia użytkowa 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 430 000 zł115 m² 12 422,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie bliźniaczej, wykończonego w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania. Charakterystyka nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeplin

Rzeplin,dolnośląskie

950 000 zł197 m² 4 829,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z urokliwym ogrodem, idealny dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Nieruchomość położona jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł118 m² 7 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesny dom bliźniak wykończony pod klucz! Zamieszkaj zaledwie 15 minut samochodem od centrum miasta, w zielonej, spokojnej okolicy idealnej dla tych, którzy marzą o ucieczce od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerchowa

Świerchowa,podkarpackie

475 000 zł134 m² 3 544,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w stanie częściowo "deweloperskim", a częściowo "pod klucz" zlokalizowany.