dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 198 000 zł142 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący położony w Dobrczu na spokojnym osiedlu .Wybudowany w 2020 roku ,komfortowy! TYLKO W NASZYM BIURZE! NOWA CENA! Powierzchnia domu 142m2/bez poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siewierz

Siewierz,śląskie

220 000 zł176 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż - Siewierz - dom z dużym potencjałem inwestycyjnym! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 176 m , położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Białystok,podlaskie

295 000 zł127 m² 2 317,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 m²

Nowoczesny Dom Stalowy - Gotowy w 3 miesiące | 100 lat gwarancji | Bez prowizji Szukasz solidnego domu bez długiego czekania, bez zbędnych formalności i w uczciwej cenie? Przedstawiam nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelniki

Strzelniki,warmińsko-mazurskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne. Dwa domy na działce 1700m2.Dom mniejszy 80m2, dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Dom zbudowany z kamienia, z klimatem. Może służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Straszydle

Straszydle,podkarpackie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 222 m²

Dom ok. 140 m + wydzielone mieszkanie w budynku gospodarczym Duża działka ponad 22 a Straszydle 850 000 zł Na sprzedaż funkcjonalna, zadbana i w pełni ogrodzona nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 070 000 zł137 m² 7 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Przedsprzedaż nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku! Dom o pow. ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 055 050 zł133 m² 7 930,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Srocko,śląskie

670 000 zł220 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 126 m²

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z doskonałym dojazdem do Częstochowy? Ten dom to idealna propozycja dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł138 m² 7 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 138 m na działce 620 m Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 30.81 m2 2. Kuchnia 6,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Włościańska

Łomianki,mazowieckie

1 500 000 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom gotowy do wprowadzenia położony w centralnej części Łomianek, który jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort i bliskość do natury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Czaple,pomorskie

1 195 000 zł127 m² 9 392,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Przed Państwem wyjątkowa oferta: nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2019 roku, o całkowitej powierzchni 127,23 m -nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupno

Słupno,mazowieckie

2 395 000 zł215 m² 11 139,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom wolnostojący z basenem i jacuzzi - Słupno k. Radzymina Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy dom wolnostojący położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podlasie

Podlasie,mazowieckie

460 000 zł87 m² 5 287,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym, znajdujący się w malowniczej gminie Radziejowice, w miejscowości Podlasie! Dom o powierzchni użytkowej 87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

789 900 zł127 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radłów

Radłów,małopolskie

485 000 zł81 m² 5 987,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Idealna opcja dla osób pracujących w Krakowie - 12 min od węzła autostrady A4 Tarnów Mościce. Szukasz miejsca w spokojnej i zielonej okolicy? Szukasz domu z rynku pierwotnego?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Gromnik,małopolskie

729 000 zł121 m² 6 017,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, położony przy ul. Witosa w Gromniku. To miejsce, które łączy ciszę i prywatność z szybkim dostępem do centrum oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

959 900 zł154 m² 6 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 155m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Dąbrowa,wielkopolskie

849 000 zł124 m² 6 846,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Dąbrowa k. Poznania (gmina Dopiewo) Cena: 849 000 zł Rynek wtórny Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klimatycznego, umeblowanego i wyposażonego domu, znajdującego się w Grzędzicach. Nieruchomość położona na działce 300 m2. Na 180 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

15 899 500 zł1 462 m² 10 875,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 140 m²

Reprezentacyjna Rezydencja Pałacowa z basenem -powierzchnia 1462 m 2, usytuowana na wzniesieniu, na działce o powierzchni 6140 m2, ogrodzonej, strzeżonej. Budynek podpiwniczony, luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 999 000 zł260 m² 11 534,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zamieszkaj w przestrzeni, która może całkowicie odmienić jakość życia w mieście. Ten elegancki dom w zabudowie szeregowej, położony przy kameralnej i cichej ulicy Sewera tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł212 m² 6 361,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Przestronny dom z ogromnym potencjałem - osiedle Flisy, bydgoszcz Marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu z duszą? Ten wyjątkowy dom o powierzchni 212,20 m + piwnica to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 170 000 zł156 m² 7 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 156m2. Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Nawojów Łużycki

Nawojów Łużycki,dolnośląskie

580 000 zł153 m² 3 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu połowę domu wolnostojącego wraz z pomieszczeniem typu - stodoła o pow. 160 m2, pełniąca na dzień dzisiejszym funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Brzezinki,dolnośląskie

940 000 zł105 m² 8 926,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z dostępem do prywatnej plaży, w zamkniętej, strzeżonej enklawie otoczonej lasami Natura 2000 - Brzezinki k. Jelcza-Laskowic Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzerzęczyce

Rzerzęczyce,śląskie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:858 m²

Zapraszamy do zakupu domu modułowego całorocznego na nowo powstającym osiedlu, położonym w odległości zaledwie 12km od granicy Częstochowy, w miejscowości Rzerzęczyce gm. Kłomnice przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 950 000 zł180 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w Stylu Rezydencji Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem usytuowany w kameralnym, spokojnym rejonie na monitorowanym, zamkniętym osiedlu. Idealny dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 249 900 zł172 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zalesie

Zalesie,mazowieckie

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 492 m²

Na sprzedaż: działka rolna z domem letniskowym - Stanisławów / 40 km od Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 1492 m , zabudowaną domem letniskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kluka

Białystok,podlaskie

899 000 zł161 m² 5 577,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz domu dla swojej rodziny w cichej i spokojnej okolicy, to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie. To idealne miejsce - w pobliżu (kilkaset metrów) szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 120 000 zł250 m² 4 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:508 m²

Proponujemy Państwu działający dom wykończony pod pensjonat/hotel pod najem krótko lub długoterminowy położony w Wieliczce w dobrej lokalizacji blisko centrum. Dom o powierzchni 250m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiklinowa

Urzut,mazowieckie

1 440 000 zł244 m² 5 901,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom o bardzo funkcjonalnym układzie, znakomity wybór dla dużej rodziny lub osób pracujących z domu (gabinet + 5 nieprzechodnich pokoi). Wybudowany w 2012 r na potrzeby właścicieli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 149 000 zł155 m² 7 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc Bez Prowizji gotowy! __________________________________________________________________ Dom 5 pokojowy z garażem na pięknej działce 500 m2 w Chotomowie na granicy z Legionowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Sprzedam gotowe do zamieszkania dwa domy w cenie jednego nad jeziorem - Brudnów Cena: 599 000 zł przy płatności gotówką 649 000 zł przy płatności kredytem Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka,łódzkie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²