dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wałowa

Wrocław,dolnośląskie

999 999 zł200 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości Dom na 15-20 osób. Na sprzedaż dom wolnostojący 200 m2 z tarasem, zlokalizowany w Radwanicach ul. Wałowa Dom posiada 4 poziomy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Piwniczna-Zdrój,małopolskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom z potencjałem w sercu Piwnicznej-Zdroju 180 m | 3 kondygnacje | Cena: 499 000 zł Szukasz domu z duszą w wyjątkowej lokalizacji? Ta nieruchomość z lat 70. położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Myszków,śląskie

1 300 000 zł290 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam Kamienicę w Myszkowie Centrum 300m2. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu połowę kamienicy zlokalizowanej w ścisłym Centrum Myszkowa przy ulicy Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł127 m² 11 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Gdańsk Siedlce - Dom w zabudowie szeregowej 127,10 m | 5 pokoi | Garaż | Ogród | 10 min od Starego Miasta Na sprzedaż funkcjonalny, 6-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł142 m² 8 380,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:402 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Strzyżowskiej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Roślinna

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł86 m² 6 385,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przytulny dom z 1970 r. o powierzchni całkowitej 86,13 m (mieszkalnej 66,83 m ), położony w spokojnej i zielonej części poznańskiego Szczepankowa. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Szamotuły,wielkopolskie

1 099 000 zł113 m² 9 725,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 953 m²

Jeśli marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sitaniec-Kolonia

Sitaniec-Kolonia,lubelskie

890 000 zł163 m² 5 460,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Komfortowy budynek jednorodzinny , wolnostojący, wybudowany w 2011 roku. Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, o stylowej, zgrabnej bryle, z garażem jednostanowiskowym. Parter stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niewielki, parterowy dom z końca lat 70-tych, w bardzo dobrym miejscu, w centrum Grodziska. Dom nadaje się do zamieszkania i jest zamieszkały, ale bez wątpienia jakiś remont by mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł95 m² 9 240,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Teraz niższa cena! cena przed promocją 925000 zł Na sprzedaż oferujemy segment o powierzchni użytkowej około 95 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Osiedle Zielona Widawa. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 750 000 zł180 m² 9 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Pruszkowa. W latach 2010-2011 dom przeszedł całkowity remont. Wymieniono większość instalacji, budynek został ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Frezjowa

Dobra,zachodniopomorskie

1 049 000 zł133 m² 7 858,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego dwulokalowego zlokalizowanego wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej na zadbanym osiedlu w Dobrej z dostępem do wszystkich mediów. Dojazd pod posesję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowa

Kamionka,mazowieckie

1 599 000 zł206 m² 7 777,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:893 m²

Kamionka ( Piaseczno ) | 1 599 000 zł | przedsprzedaż | 205,6 m2 | połówka domu dwulokalowego został jeden dom! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 299 000 zł121 m² 10 732,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie typu bliźniak o powierzchni całkowitej 121,03 m (pow. użytkowa 116,95 m ), znajdujący się w Rumi, w otoczeniu niskiej zabudowy i bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piękna

Sokołów Podlaski,mazowieckie

940 000 zł158 m² 5 941,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:219 m²

Dom ul. Piękna, sokołów Podlaski, gm. Sokołów Podlaski, sokołowski, mazowieckie Zobacz dom ze spacerem wirtualnym ( galeria) Cena:940 000 zł Rok Budowy - 2014 Powierzchnia:158.2 m Liczba pięter:1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Wilczków,dolnośląskie

899 000 zł216 m² 4 162,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamieszkaj w spokojnej okolicy, ciesząc się pięknym ogrodem. Dom wolnostojący na sprzedaż w miejscowości Wilczków (gmina Żórawina). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciemne

Ciemne,mazowieckie

1 395 000 zł160 m² 8 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Ciemne, ok. 3 km. od granic Radzymina, nieruchomość doskonale skomunikowana z Warszawą - ok. 25 min. S8! Wygodny dom o prostej nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

1 599 000 zł210 m² 7 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom z oddzielną częścią biurowo-produkcyjną i magazynową przy wiadukcie / obok przychodni | Piastów, reja 12a | Idealny pod firmę lub dwa mieszkania Opis ogłoszenia Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

1 239 000 zł112 m² 11 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż Wisznia Mała w zabudowie bliźniaczej, wykończony oraz gotowy do wprowadzenia. *możliwość zamiany za mieszkanie we wrocławiu Z dopłatą! *ogromnym atutem jest fakt, iż ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 499 000 zł380 m² 11 839,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Konstancin - Jeziorna | dom 260 + 126 m2 | sprzedaż | działka 5600 m2 | 4 499 000 zł cena do negocjacji! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 260 m2, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzywa

Niepołomice,małopolskie

1 037 508 zł165 m² 6 287,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Lakado prezentuje dom w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz w zielonej, rekreacyjnej części Niepołomic. Zakup bez prowizji oraz pcc! Termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

890 000 zł137 m² 6 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 136m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 490 000 zł132 m² 11 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na b.ładnej, dużej działce. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfortową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

930 000 zł113 m² 8 231,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta deweloperska - kupujący nie płaci 2% podatku P.C.C! 0% prowizji dla Kupującego Chcesz dostać klimatyzacje gratis? Umów się na prezentacje Powierzchnia użytkowa 113m2 Liczba pokoi 4 Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzczonów

Krzczonów,małopolskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Emmerson prezentuje klimatyczny dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 700 m2 w malowniczej miejscowości Krzczonów k/myślenic (gm. Tokarnia). Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Robakowo,wielkopolskie

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Dom, który rośnie razem z Twoją rodziną - Robakowo Powierzchnia użytkowa domu : 215 m Powierzchnia całkowita: 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piastów

Piastów,mazowieckie

1 700 000 zł298 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Solidny i funkcjonalny dom z pięknym ogrodem, w doskonałej lokalizacji w Piastowie. O domu: ten dwupiętrowy dom o powierzchni około 213 m (+ 15m2 garaż + 70 m2 piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

390 000 zł270 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Łazach w cichej i spokojnej okolicy. Budynek w dobrym stanie. Dom o powierzchni 260m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

399 900 zł300 m² 1 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:852 m²

Przedstawimy przestronny dom piętrowy do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni użytkowej 150 m2, wybudowany na działce o powierzchni 852 m2. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bytom

Bytom,śląskie

619 000 zł117 m² 5 290,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy przy parku Fazaniec, bytom. Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno prawnych! Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł246 m² 2 836,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 822 m²

Oferta Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy, stan Surowy Zamknięty, o powierzchni 246,41mkw, użytkowej 202,09mkw z garażem dwustanowiskowym. Link do strony z projektem: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cmentarna

Mrozów,dolnośląskie

1 099 000 zł181 m² 6 071,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Oferta bez prowizji od kupujących! Mrozów - miejscowość położona ok. 8 km czyli ok. 10 minut jazdy samochodem na zachód od Wrocławia. Uwaga! W Mrozowie sprawnie funkcjonuje przystanek pkp dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

875 000 zł125 m² 6 974,33 zł/m²