dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

1 650 000 zł221 m² 7 466,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zakupu domu doskonale położonego na granicy Dziekanowa Leśnego i Bajkowego. Budynek ma niezaprzeczalne atuty instalacyjne w postaci instalacji klimatyzacji i fotowoltaicznej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łapy

Łapy,podlaskie

359 000 zł199 m² 1 804,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:599 m²

*** dom wolnostojący *** *** stan surowy *** *** pełne media *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Łapy woj.podlaskie. Dobra lokalizacja - spokojne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opalińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 960 000 zł183 m² 21 639,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:285 m²

Żoliborz | Współczesna rezydencja w harmonii z przestrzenią Projekt Bartłomieja Martensa architektura, która mówi szeptem i zostaje z Tobą na długo. W jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Juchnowiec Dolny

Juchnowiec Dolny,podlaskie

495 000 zł550 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 037 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku w stanie do wykończenia - remontu o powierzchni ok. 550 m2 znajdującego się na działce o powierzchni 4037 m2 znajdującego się w Juchnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeplin

Rzeplin,małopolskie

920 000 zł143 m² 6 447,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Wyjątkowa oferta W rzeplinie nieopodal krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 449 000 zł335 m² 10 295,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Miejsce, które daje Ci przestrzeń, ciszę i jakość życia Nie musisz wybierać między naturą a luksusem ten dom ma wszystko! Dla kogo? Dla osób szukających przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

749 000 zł313 m² 2 394,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Sprzedam dom - elbląg, ul. Legionów ? Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 312,8 m2, w całości podpiwniczony, z garażem. ? świetna lokalizacja! Spokojne osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeżynowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 499 900 zł190 m² 7 894,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego wolnostojącego, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 900 000 zł963 m² 6 126,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 004 m²

Na sprzedaż: willa przy jednej z uliczek uzdrowiska Konstancina Jeziornej, oryginalna i pełna potencjału nieruchomość, budynek wybudowany w latach 30-tych poprzedniego, rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkocińska

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

2 299 999 zł524 m² 4 389,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 704 m²

Luksusowy dom z ogrodem - Świerkocin, kujawsko-pomorskie - 524 m komfortu i nowoczesnych technologii Adres: ul. Świerkocińska , Świerkocin - Powierzchnia domu: 524 m - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lwowska

Wierzbice,dolnośląskie

970 000 zł109 m² 8 905,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Osiedle składa się z 7 budynków w zabudowie bliźniaczej, co zapewnia ciszę, prywatność i komfort życia. Zamknięta przestrzeń osiedla - idealna dla rodzin z dziećmi lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zalesie

Zalesie,mazowieckie

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 492 m²

Na sprzedaż: działka rolna z domem letniskowym - Stanisławów / 40 km od Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 1492 m , zabudowaną domem letniskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bądkowo

Bądkowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł260 m² 2 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 975 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym, mieszczącego się w bardzo cichym i spokojnym punkcie miejscowości Bądkowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 900 zł140 m² 9 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ścienna

Bielawa,mazowieckie

3 500 000 zł295 m² 11 845,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Zapraszamy do zapoznania się naszą wyłączną ofertą sprzedaży wolnostojących domów w Bielawie, w gminie Konstancin-Jeziorna, w niedalekim sąsiedztwie: american School of Warsaw. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

966 000 zł156 m² 6 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny bliźniak z ogrodem na Targówce, idealny dla rodziny! Mińsk Mazowiecki, targówka ul. Dębowa 3a | 156 m2 | 4 pokoje | garaż | ogród. Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wschodnia

Bujaków,śląskie

389 000 zł122 m² 3 188,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę nieruchomości położonej w Bujakowie. Duży piętrowy budynek z przyziemiem, położony na zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jedwabna

Myszków,śląskie

430 000 zł160 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Sprzedam dom 160m2 Myszków stan developerski. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Prezentowany budynek o powierzchni 160m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 650 000 zł163 m² 10 102,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Komfortowy i funkcjonalny dom na strzeżonym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji w Ożarowie Mazowieckim. O domu: ten dwupiętrowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 000 zł134 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.3 lok.1 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice-Kolonia

Chylice-Kolonia,mazowieckie

1 289 900 zł148 m² 8 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marianów

Marianów,mazowieckie

2 000 000 zł278 m² 7 194,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Luksusowy dom W zielonej okolicy Kameralne, zamknięte Osiedle | Nieruchomość Premium | Wysoka jakość materiałów | Możliwość powiększenia działki ***** rozkład pomieszczeń: parter: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strażów

Strażów,podkarpackie

845 000 zł157 m² 5 382,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zachwycający dom w stylu zamkowym Strażów, tylko 8 km od centrum Rzeszowa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z duszą urokliwy dom w stylu zamkowym o powierzchni 157 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

849 000 zł108 m² 7 849,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod Legnicą, blisko Wrocławia Oferujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny nowy dom wybudowany w 2022 roku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzcianka

Trzcianka,mazowieckie

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż urokliwy domek 65 m na pięknej działce 500 m w miejscowości Trzcianka, gm. Sobolew. Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina odpocznie od miejskiego zgiełku, a dzieci będą mogły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Napoleońska

Glinianka,mazowieckie

1 300 000 zł78 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Na sprzedaż: parterowy dom z sadem na działce inwestycyjnej 7200 m - Glinianka oferta na wyłączność Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfort codziennego życia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Bobrowniki,śląskie

700 000 zł440 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie po swojemu i dopasować do potrzeb swojej rodziny? Ten przestronny dom o łącznej powierzchni 440 m (ok. 220 m części mieszkalnej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

605 000 zł74 m² 8 227,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy 4 pokojowy domy o powierzchni 73,53 m2 w zabudowie bliźniaczej położony w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Każdy z bliźniaków posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

829 000 zł117 m² 7 099,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów * Gotowe w II Kwartale 2026 powierzchnia 116,77 m2 parter - 61,72 M2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 299 000 zł148 m² 8 777,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący z pięknym dużym ogrodem - 2000m2 oraz garażem położony w Nadolicach Małych. Piękny ogród z nasadzeniem , krzewami , kwiatami , drzewami. Do składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Boguchwała,podkarpackie

998 000 zł128 m² 7 830,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

999 000 zł124 m² 8 049,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Wyjątkowa oferta- tylko teraz kupisz dom taniej o 40 000 zł! Zamiast 1 039 000 zł, to 999 000 zł. Oferta dotyczy lokalu 35. Domy gotowe do odbioru w styczniu Osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewieścin

Niewieścin,kujawsko-pomorskie

449 000 zł350 m² 1 282,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6