dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł112 m² 10 933,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedaż I 1 220 000 zł I segment środkowy 111,5 m2 | warszawa białołęka - brzeziny Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł74 m² 7 110,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie. Trwa przedsprzedaż, co oznacza najlepszy moment na zakup większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

760 000 zł80 m² 9 440,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Sprzedam dom parterowy W zabudowie bliźniaczej isnieje mozliwość zamiany na mieszkanie we wrocławiu budynek wybudowany W 2025 roku powierzchnia domu 80,50 m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieszki-Różki

Mieszki-Różki,mazowieckie

1 399 000 zł211 m² 6 633,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Promocyjna cena do 31.12.2025R. Na sprzedaż: atrakcyjny wolnostojący dom z użytkowym poddaszem w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom wolnostojący premium | ok. 193 m | Nowy Otok Residence Bez podatku pcc | Bez prowizji Dom, który łączy technologię, design i codzienny komfort Nowy Otok Residence to przestrzeń dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 299 000 zł188 m² 6 924,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni całkowitej (z garażem) 187,6m2 (użytkowa 107m2). Dom położony w Ostrzeszowie, w cichej i spokojnej okolicy na działce 633m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Giże

Giże,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł137 m² 8 021,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Na sprzedaż słoneczny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 137 m2, położony w miejscowości Giże pod Oleckiem. W odległości jedynie 200 metrów od Jeziora Dudeckiego, 600 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł84 m² 8 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

NA sprzedaż Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, 84 m Zielona enklawa na obrzeżach Szczecina | Gotowy do odbioru | Wysoki standard wykończenia miejsce, w którym żyje się lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 099 000 zł103 m² 10 667,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 150m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

2 200 000 zł187 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Gotowy do zamieszkania dom w Jakubowicach | 187 m | 5 Sypialni | Biuro do pracy | Fotowoltaika 10kw - stare zasady jeszcze przez 10 lat | Pompa Ciepła | Rekuperacja | W Pełni Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 190 000 zł146 m² 8 133,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania ekonomiczny w użytkowaniu dom ponad 150 m2 ( użytkowej 146,3 m2) w zabudowie bliźniaczej w Żółwinie obok Podkowy Leśnej. Estetyczny i funkcjonalny projekt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Piechcin

Piechcin,kujawsko-pomorskie

59 999 zł400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy też 2 inne działki rod w tej lokalizacji! Przytulny domek letniskowy (rod) w Piechcinie gotowy do zamieszkania od zaraz Niewielki, ale niezwykle funkcjonalny domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 239 000 zł200 m² 6 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Komfortowy dom wolnostojący wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! świetna lokalizacja - budynek położony przy samym lesie! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Grochale

Stare Grochale,mazowieckie

1 199 000 zł168 m² 7 136,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Dom z halą produkcyjną na dużej działce - Grochale Stare Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Grochale Stare, idealna dla osób szukających miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 200 000 zł550 m² 13 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową rezydencję położoną w prestiżowej okolicy Kierszka, gmina Konstancin, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Kabackiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jantar,pomorskie

778 000 zł71 m² 10 936,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! - - - poleć nas innym I zyskaj- cena 778 000 zł Powierzchnia użytkowa 71,14m2 Opiekun oferty: tel. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 800 000 zł420 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji z wieloma udogodnieniami jak basen, sauna etc. Ta niepowtarzalna nieruchomość, położona w ścisłym centrum miasta, , oferuje wyjątkową okazję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą. Przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

124 999 zł470 m² 265,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zakopiański domek rod wśród hortensji Bożenkowo Niesamowita okazja dla tych, którzy cenią sobie bliskość natury, prywatność oraz gotową infrastrukturę. Oferowana działka o powierzchni 470.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Dębogórze,pomorskie

1 199 000 zł168 m² 7 158,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Doskonała lokalizacja - ul. Jagodowa , Dębogórze k. Gdyni Jeśli marzysz o domu, który łączy komfort życia w naturze z doskonałym dostępem do miasta i zatoki Puckiej, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

2 199 000 zł226 m² 9 730,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego, funkcjonalnie zaprojektowanego domu, w którym klasyczna elegancja łączy się z nowoczesnością i rustykalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 650 000 zł150 m² 10 982,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc, bez prowizji Zakończenie budowy IV kwartał 2025, oddanie do użytkowania I kwartał 2026* 150,24m2 + ogród 74m2 (południowo-wschodni)/ działka 223m2 / cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lisia

Bojano,pomorskie

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny, parterowy dom z opcją dwóch niezależnych lokali - Bojano, ul. Lisia (rok budowy 2024) Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom parterowy składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

650 000 zł350 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom z potencjałem - mieszkanie + biznes w jednym miejscu!dom 200 m2 w top lokalizacji! 2 poziomy, ogród, blisko Geosfery i "parku Gródek - "polskich Malediwów". Dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bluszczowa

Kraków,małopolskie

3 390 000 zł212 m² 15 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w standardzie deweloperskim premium Trzy kondygnacje, przemyślany układ funkcjonalny i wysoka jakość wykonania. To idealny wybór, jeśli szukasz domu na lata - solidnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Stanowice,dolnośląskie

965 000 zł161 m² 5 982,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w Stanowicach k/oławy Lokalizacja budynku stanowice ul. Jarzębinowa 26 Cicha spokojna okolica Doskonały dojazd do Oławy i Wrocławia Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lewin Brzeski,opolskie

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy z tarasem - idealne miejsce do życia dla pary lub rodziny! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, o powierzchni 64 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

989 900 zł145 m² 6 808 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 145 m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 610 m2 w miejscowości Rusiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szosowa

Sulejówek,mazowieckie

1 699 000 zł195 m² 8 712,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Krzewina, gm. Halinów | szybki dojazd do Warszawy i autostrady A2 | stacja pkp ok. 2 km nowa niższa cena! Z 1 749 000 zł na 1 699 000 zł tylko do Świąt Bożego Narodzenia! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

559 000 zł85 m² 6 561,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Promocja świąteczna podpisz umowę przedwstępną do 23 grudnia i skorzystaj z bonusów bonus na Telewizor Sony bravia 3 K-85s35 85" 4k led w kwocie 6000 zł (regularna cena 566 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Krosinko,wielkopolskie

758 000 zł117 m² 6 478,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucha

Rąbień,łódzkie

789 000 zł131 m² 6 022,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom to powierzchnia z garażem 131 m2 | działka 500m2 | cena 789 000 pln Tylko 6000 zł/m2 Dom w Klementisach 27b uwaga! Dostępny został tylko 1 dom, ten od lewej strony ( od południa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 110 000 zł124 m² 8 949,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

1 110 000 zł | sprzedaż | dom | 124 m2 | solec | gmina góra kalwaria oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! wygodne domy pod warszawą! kameralne osiedle! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł135 m² 6 672,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Super lokalizacja! szereg środkowy! gotowy! bez prowizj! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłowód! Gorąco polecam domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! promocyjna cena świetna loikalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rusiec

Rusiec,mazowieckie

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny domek parterowy, 3 pokojowy w świetnej lokalizacji. Gotowy do zamieszkania. 75m2 + garaż w bryle budynku. Budynek z roku 2010, ekonomiczny w utrzymaniu, konstrukcja szkieletowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spokojna

Godzikowice,dolnośląskie

769 000 zł103 m² 7 466,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak