dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barniewicka

Gdańsk,pomorskie

1 849 000 zł284 m² 6 510,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom, stworzony do relaksu i celebrowania życia w najlepszym wydaniu. To nieruchomość, w której elegancja spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przywidz

Przywidz,pomorskie

1 150 000 zł113 m² 10 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Lakeside Klonowo Residence, ul. Głęboka 132, klonowo Dolne Kameralna inwestycja zlokalizowana bezpośrednio nad jeziorem Głębokim, z własnym wyjściem na plaże oraz panoramicznym widokiem na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 088 900 zł133 m² 8 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 170 000 zł186 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Działka 650 m2 #rekuperacja #fotowoltaika #ogrzewanie podłogowe podwyższony standard deweloperski Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w pięknej, zielonej okolicy Henryków- urocze pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocanka,podkarpackie

95 000 zł70 m² 1 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż drewniany dom zlokalizowany w miejscowości Wrocanka (gmina Tarnowiec, powiat jasielski), posadowiony na murowanej podmurówce, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

1 499 000 zł135 m² 11 103,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Agent Prowadzący Kasia :. Polecam do sprzedania skrajny dom z trzech w zabudowie szeregowej ( niestandardowej) na zamkniętym osiedlu 15 domów. Nieruchomość posiada 300 metrowy ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadmeńska

Kobyłka,mazowieckie

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowy skrajny segment w Kobyłce (mareta), położony na cichym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu, ukrytym od ulicy zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 154 900 zł124 m² 9 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 123 m, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m, zlokalizowany w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kobyłka,mazowieckie

770 000 zł154 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 154m2. Dom posiada. podasze do własnej aranżacji. Szczegóły nieruchomości: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Południowa

Bielawy,wielkopolskie

299 000 zł82 m² 3 638,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:807 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym otwartym o powierzchni 82 m2, usytuowany na działce o powierzchni 807 m2 , w malowniczej miejscowości Bielawy, powiat koniński, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 000 zł112 m² 7 765,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom gotowy do wykończenia. Przeniesienie własności lipiec 2025 Powierzchnia narożnego segmentu 111,9m2, powierzchnia działki ok. 300m2, powierzchnia ogródka ok. 160m. Na dole: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 249 000 zł283 m² 4 414,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Dom 2021 r. | klebark Wielki k. Olsztyna | działka 1209 m | 6 pokoi | pow. użytkowa 137,88 m | garaż | ogrzewanie gazowe + kominek | blisko jeziora i lasu | szkoła i przedszkole na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

790 000 zł110 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 290 000 zł168 m² 7 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drzewna

Częstochowa,śląskie

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Dom z ogrodem i fotowoltaiką w spokojnej okolicy Gnaszyn-Kawodrza prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Gnaszyn - Kawodrza, ul.Drzewna, 10 min od centrum OPIS NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 15-go Sierpnia

Mokre,mazowieckie

860 000 zł177 m² 4 853,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Mamy przyjemność zaprezentować 6 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na dużej działce o powierzchni 720 m2 w miejscowości Mokre koło Radzymina. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Rybnik,śląskie

699 000 zł137 m² 5 088,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Domy na Lipowej nowoczesne, komfortowe i gotowe na Twoją rodzinę ani podatku pcc 2% Szukasz bezpiecznego, funkcjonalnego i eleganckiego domu w świetnej lokalizacji? Na ul. Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 067 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

450 000 zł201 m² 2 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:585 m²

Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Na parterze znajduje się salon z 3 pokojami, wiatrołap,korytarz,kotłownia, łazienka. Pierwsze piętro posiada salon, 3 pokoje, łazienkę. Wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Luksusowa

Wszebory,mazowieckie

1 200 000 zł166 m² 7 228,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

*Wyłącznie u nas* *27.12.25-10.01.26 - prezentacje można umawiać pod numerem tel.* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 900 000 zł248 m² 27 822,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Luksusowy dom na Bemowie blisko Woli najwyższy standard po generalnym remoncie. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na prestiżowym Bemowie, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Nowa cena! okazja! Oferta na wyłączność 649 000 zł Lokalizacja: tarnów, ul. Kasprzyków - Powierzchnia domu: 180 m - Powierzchnia działki: 432 m (działka ogrodzona) - Dom z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Kroczyce,śląskie

299 500 zł82 m² 3 652,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:969 m²

Sprzedam dwa domy w cenie jednego w starych Kroczycach w sercu Jury Przedmiotowe domy usadowione są na działce o powierzchni 970 m2 i w oferowanej cenie domy są sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł142 m² 9 871,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż - dom w zabudowie bliźniaczej 141 m | Wrocław - Ołtaszyn Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 141 m , położony na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 300 000 zł210 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej części Konstancina-Jeziornej - w otoczeniu zieleni, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

*** Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach *** Dom położony w Lubiczu Dolnym, szybki dojazd do Torunia! Dom o pow. użytkowej 100 m2 zlokalizowany w miejscowości Lubicz Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Czarny Dunajec

Czarny Dunajec,małopolskie

3 950 000 zł355 m² 11 126,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Zakup, ktory przyniesie pewne zyski, ponieważ w pobliżu ma powstać szereg inwestycji, które podniosą wartość nieruchomości,ale również przyciągną potencjalnych klientów. Firma Fine.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 899 999 zł254 m² 7 480,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i malowniczej części Boguszowa- gorc dzielnica Gorce w otoczeniu górskiego krajobrazu, lasów oraz terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

985 000 zł145 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grodziska

Musuły,mazowieckie

959 000 zł140 m² 6 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący położony w Musułach gmina Żabia Wola o powierzchni ok.140 m2 usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1100 m2. Prosta bryła domu, na parterze salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwienne

Czerwienne,małopolskie

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:458 m²

Witam do sprzedania drewniany dom przy drodze gminnej asfaltowej w środkowej części Czerwiennego wymiary działki to około 23m na 23m nieruchomość posiada również zabudowania gospodarcze zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strażów

Strażów,podkarpackie

949 000 zł240 m² 3 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości oferuje wyjątkowy dom usytuowany na 9-arowej działce o powierzchni około 240 m2, położony w spokojnej okolicy, zaledwie 13 km od serca Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 449 900 zł146 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 150m2 usytułowany na działce 1055m2 w zielonej okolicy Osowca, z pięknym widokiem na prywatny staw! Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

749 999 zł131 m² 5 741,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Wyjątkowy dom W zielonej części grudziądza - owczarki, ul. Wierzbowa Szukasz domu, który zapewni Ci spokój, prywatność i komfort , a jednocześnie będzie gotowy do zamieszkania od.