dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zduńska

Zduńska Wola,łódzkie

1 890 000 zł306 m² 6 166,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zapraszamy do zamieszkania w wyjątkowej posiadłości, położonej w okolicy Zduńskiej Woli. Ten piękny, wolnostojący dom położony jest na działce o powierzchni około 4000m2 co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Węgorzewo

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

790 000 zł88 m² 8 936,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sakura Estates ma przyjemnośc zaprezentować Oferte sprzedaży nowoczesnego, energooszczędnego domu o powierzchni 88,4 m , który pomieści komfortowo Twoją rodzinę w czterech przytulnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

2 099 000 zł220 m² 9 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty

Kąty,mazowieckie

1 460 000 zł175 m² 8 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Avenue Estate prezentuje gotowy do wejścia dom wolnostojący usytuowany w cichej i spokojnej okolicy położony na działce o powierzchni 1400 m2 ******** nieruchomość Dom wykańczany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

1 850 000 zł350 m² 5 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Przestronny Nowy Dom Na Inwestycję, lub do Zamieszkania. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 350 m, usytuowany na malowniczej działce o powierzchni 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krotoszyn,wielkopolskie

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Dom Z potencjałem I przestrzenią - 220 m Krotoszyn, woj. wielkopolskie Działka 1936 m | 3 garaże | Ogród, altana i warzywniak | Dom podpiwniczony | Po termomodernizacji Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 120 000 zł250 m² 4 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:508 m²

Proponujemy Państwu działający dom wykończony pod pensjonat/hotel pod najem krótko lub długoterminowy położony w Wieliczce w dobrej lokalizacji blisko centrum. Dom o powierzchni 250m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

985 000 zł145 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niewielki, parterowy dom z końca lat 70-tych, w bardzo dobrym miejscu, w centrum Grodziska. Dom nadaje się do zamieszkania i jest zamieszkały, ale bez wątpienia jakiś remont by mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomorska

Pabianice,łódzkie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w samym centrum Pabianic, przy ulicy Pomorskiej. Budynek został wybudowany w 2004 roku, jest solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Władysławów,mazowieckie

890 000 zł121 m² 7 355,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować segment w stanie deweloperskim blisko lasu w podwarszawskiej zielonej Lesznowoli. Dom usytuowany jest na osiedlu segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 950 000 zł384 m² 5 084,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Trzykondygnacyjny dom jednorodzinny w całości podpiwniczony o pow. 383,5 m2 położony na działce o pow. 0,1112 ha w Lubiczu Dolnym ok. 5 km od Torunia, w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Grzybno,pomorskie

1 440 000 zł180 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym,dojazd asfaltem pod same drzwi. Drzwi antywłamaniowe, okna wyposażone w rolety, parapety granitowe. Media:prąd ,gaz,woda,kanalizacja. Aluminiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 120 mkw. posadowiony na działce 500 mkw. Nieruchomość wybudowana w technologii tradycyjnej w latach 60, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 295 000 zł140 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźno

Brzeźno,wielkopolskie

447 000 zł67 m² 6 671,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:803 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu Złota Góra w miejscowości Brzeżno, obok Konina. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rudzka

Rybnik,śląskie

449 000 zł197 m² 2 279,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Dom wolnostojący z garażem, podpiwniczony oraz budynkami gospodarczymi Rybnik-Północ Na sprzedaż nieruchomość o wielkim potencjale dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

1 340 000 zł98 m² 12 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:464 m²

Szukasz klimatycznego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o porankach z widokiem na jezioro i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Półwiejska

Gwiazdowo,wielkopolskie

475 000 zł67 m² 7 056,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej- rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Lokalizacja 3 minuty - Kostrzyn Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

719 000 zł93 m² 7 714,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Mam do zaoferowania dom o powierzchni 93,20 m z ogródkiem, zlokalizowany w Lublinie, ul. Wyzwolenia 11. i podatku pcc. Zapraszam na prezentację tel. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

735 000 zł138 m² 5 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Z potencjałem W zielonej części białegostoku - jaroszówka Szukasz przestronnego domu z ogrodem w spokojnej, willowej dzielnicy? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Laurowa

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł86 m² 9 176,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,98 m2, znajdujący się w spokojnej i malowniczej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

2 099 000 zł220 m² 9 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 490 000 zł132 m² 11 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na b.ładnej, dużej działce. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfortową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Rezerwacja Super oferta! Dom w zabudowie szeregowej w Wałbrzychu na Piaskowej Górze w okazyjnej cenie. Budynek jednorodzinny, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym i garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 000 zł113 m² 6 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:130 m²

Ostatni lokal dostępny 113m2! nowa inwestycja Segmenty o powierzchni 109 i 113 m , zlokalizowane w świetnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego, co zapewnia łatwy (bo nawet pieszy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

789 900 zł127 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Partyzantów

Lędziny,śląskie

1 699 000 zł160 m² 10 618,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:939 m²

Dom wolnostojący Lędziny - ul. Partyzantów Powierzchnia użytkowa: 160 m Działka: 939 m + opcjonalna działka sąsiedzka 1 032 m (możliwość zakupu) Atuty domu: rok budowy: 2010 r .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Idzików

Idzików,dolnośląskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do zaoferowania posiadamy wolnostojący Dom w miejscowości Idzików - ok. 10 km od Bystrzycy Kłodzkiej , 10 km od Ośrodka Sportów Zimowych Czarna Góra Wieś bardzo cicha i spokojna ,zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagrodno

Zagrodno,dolnośląskie

499 000 zł128 m² 3 907,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 127,71 m2 usytuowanego na działce liczącej 1621 m2 w Zagrodnie. Nieruchomość usytuowana w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Redlanka

Redlanka,mazowieckie

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom marzeń w otoczeniu lasów Redlanka, gm. Żabia Wola. Marzysz o spokoju, zieleni i przestrzeni wokół domu? Ten nowoczesny, wolnostojący dom 180 m na dużej działce 1400 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Pierkunowo

Pierkunowo,warmińsko-mazurskie

695 000 zł82 m² 8 475,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

NA sprzedaż dom letniskowy Z dostępem do jeziora kisajno /plaża, port/ gmina giżycko Dom położony jest w osadzie domów letniskowych fregata (łącznie 18 domów z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 050 000 zł170 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Gotowy dom do zamieszkania! dom Z poddaszem! eleganckie funkcjonalne przestronne pomieszczenia! otwarta strefa dzienna! bardzo dogodna lokalizacja! dworzec pkp tylko 2 km! na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł130 m² 5 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.