dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Nowoczesny dom blisko Wrocławia 127mkw Garaż, ogród Kameralne osiedle Wysoki standard wykończeń Doskonałe połączenie z Wrocławiem Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, gdzie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemena

Bielawa,mazowieckie

4 900 000 zł340 m² 14 411,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 320m2, 5 sypialni, przestronny salon, ogród, osiedle Konstancja, bielawa Dane techniczne: trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 320m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

1 279 000 zł140 m² 9 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Jeśli szukasz przestronnego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, ale blisko dużego miasta, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażantowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł131 m² 12 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej zlokalizowanego w najnowszej inwestycji deweloperskiej "nova Bażantova" na Wrzosach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

794 902 zł129 m² 6 162,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje dom 5-pokojowy z garażem w nowej inwestycji przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierzyn

Mierzyn,łódzkie

399 000 zł106 m² 3 764,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom położony jest w otoczeniu zieleni, lasów i terenów spacerowych, które zachęcają do odpoczynku na świeżym powietrzu. Zaledwie 3 km od Zalewu Cieszanowice ulubionego miejsca mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 900 zł135 m² 6 584 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 249 900 zł172 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rodzynkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 590 000 zł306 m² 11 729 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny, komfortowy i w pełni wykończony dom jednorodzinny, położony w prestiżowej i spokojnej części Torunia na nowym osiedlu Wrzosy (ul. Rodzynkowa 10),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 999 000 zł308 m² 9 737,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Rezerwacja do 22.12.2025 KOMFORTOWY DOM DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA Po kapitalnym remoncie - gotowy do zamieszkania, bez żadnych kompromisów! Jeśli szukasz solidnego, pięknie wykończonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batorowska

Dąbrowa,wielkopolskie

1 499 000 zł281 m² 5 334,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Oławska

Środa Śląska,dolnośląskie

85 921 zł135 m² 636,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności w udziale 1/4 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Środzie Śląskiej, przy ulicy Oławskiej 3. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 289 800 zł250 m² 5 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy o powierzchni ok 250 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. 1500 m2. Wybudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uwieliny

Uwieliny,mazowieckie

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

850 000 zł | sprzedaż | połowa domu | 135m2 | uwieliny/kamionka | gm. Prażmów zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc! 0% prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 099 000 zł235 m² 13 187,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mam do zaprezentowania Państwu funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Wilanowa - Powsinie. Dom otoczony zielenią, położony na końcu prywatnej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł121 m² 3 710,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis Nieruchomości: idealna Inwestycja - Dom z Potencjałem w Doskonałej Lokalizacji Makler poleca wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Nakielskiej, naprzeciwko klubu "gwiazda". Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

780 000 zł118 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w dzielnicy Mirów, częstochowa. Prezentujemy parterowy dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosów

Kosów,mazowieckie

998 900 zł133 m² 7 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł103 m² 11 638,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 299m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 330 000 zł140 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krakowiany

Krakowiany,mazowieckie

1 200 000 zł157 m² 7 643,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji! Zdjęcia domu poglądowe z wybudowanego etapu! zakończenie budowy grudzień 2025! Na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 070 000 zł137 m² 7 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Przedsprzedaż nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku! Dom o pow. ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smolno,pomorskie

499 000 zł118 m² 4 225,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym Smolno, ul. Polna | pow. użytkowa 118 m | działka 1005 m Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Bielsko,wielkopolskie

520 000 zł110 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Oferujemy na sprzedaż w Międzychodzie Bielsko zadbany, dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej ok. 110m usytuowany na działce o pow. 497m na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leśniów Wielki,lubuskie

740 000 zł124 m² 5 984,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak w zabudowie dwulokalowej leśniów wielki Powierzchnia : 123,65 m2 Ogródek o powierzchni ok 450 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! d&k Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pieńkowo

Pieńkowo,zachodniopomorskie

419 900 zł100 m² 4 199 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym Pieńkowo, gmina Postomino. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący z aktualnym pozwoleniem na budowę. Budynek o powierzchni użytkowej 97,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzionków

Radzionków,śląskie

690 000 zł118 m² 5 847,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Komfortowy dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej klient nie płaci 2% pcc! Powierzchnia całkowita - 118 m2 Powierzchnia użytkowa - 102 m2 parter - wiatrołap, hol, przestronny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

1 490 000 zł167 m² 8 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 167 m2, usytuowany na ustawnej działce ok. 900m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

959 000 zł200 m² 4 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu unikalną okazję nabycia domu w pierwszej linii zabudowy przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość jest świetną inwestycją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 099 000 zł103 m² 10 667,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamoyskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

969 000 zł140 m² 6 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom został wybudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Jest przestrzenny i komfortowy. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Kołobrzegu (obręb 16), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszogrodzka

Płock,mazowieckie

1 649 000 zł323 m² 5 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość z imponującym widokiem na Wisłę. Dom, o powierzchni 322,8 m , usytuowany jest na działce o powierzchni 1150 m . Lokalizacja Dom usytuowany.