dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rungurska

Gdynia,pomorskie

900 000 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż działka z domem, gdynia, mały Kack, ul. Rungurska Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 622 m2 z niewielkim, domem oraz garażem wolnostojącym. Dom: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł134 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

CO sprzedajemy? Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 134,09 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym przy podjeździe. Przedmiotem oferty jest dom wewnętrzny. W cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 050 000 zł159 m² 6 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Rezerwacja Oferujemy Państwu do zakupu komfortowy, nowoczesnie wykończony i funkcjonalny dom piętrowy z garażem wolnostojącym, położony na 19-arowej działce w Tarnowie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Osiek,dolnośląskie

1 249 000 zł167 m² 7 472,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Nie szukaj dalej -oferta dostępna tylko W naszym biurze W trosce o komfort i szacunek dla właścicieli, a także w ramach umowy na wyłączność, wszystkie prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

790 000 zł110 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł142 m² 5 285,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,7 m2, położony na osiedlu Budziwój. Inwestycja ma się zakończyć w IV kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 100 m2 usytułowany na działce 1000 m2 w spokojnej okolicy. Przestronny salon z aneksem kuchennym zapewnia maksymalną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 289 800 zł250 m² 5 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy o powierzchni ok 250 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. 1500 m2. Wybudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

1 049 900 zł142 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.142 m2, usytuowany - posadowiony na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok.1200 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:840 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu unikalną okazję nabycia domu o wyjątkowo estetycznej bryle, który jest idealnym kandydatem do przeprowadzenia modernizacji i przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabrze

Zabrze,śląskie

680 000 zł538 m² 1 265,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:810 m²

Na sprzedaż kamienica z zabudowaniami gospodarczymi, zlokalizowana w Zabrzu - w dzielnicy Biskupice - przy ul. Konrada Siki 46. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł147 m² 7 841,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

fertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem w wyjątkowej lokalizacji na Wołczkowie. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom ciszę i spokój. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż: duży dom oraz garaż na dużej działce! Możliwość zamiany na mieszkanie w Malborku z dopłatą. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wraz z garażem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł143 m² 10 118,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Ten zadbany dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na zamkniętym osiedlu w pożądanej lokalizacji na Muchoborze Wielkim idealnie nadaje się dla rodziny jak również do wykonywania pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

924 900 zł139 m² 6 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.140 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stawiszyn

Stawiszyn,wielkopolskie

1 290 000 zł171 m² 7 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 652 m²

Siedlisko Z potencjałem - tylko 12 km od kalisza! gmina stawiszyn-doskonałe nadziałalność gospodarczą możliwość ubezpieczenia W krus- marzysz o własnym kawałku ziemi, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 499 000 zł125 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom zlokalizowany w okolicach Goleniowa. Dom o powierzchni ok. 125 m2 składa się z: -obszernego salonu ze strefą jadalnianą (ok. 33 m2), -dwóch pokoi (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Adamów

Adamów,mazowieckie

889 900 zł92 m² 9 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny Dom o powierzchni ok. 92m2 (po podłodze ok. 105m2), oddawanym w stanie deweloperskim, usytuowanym na działce o powierzchni ok.1000m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł130 m² 5 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łączna

Maszewo Duże,mazowieckie

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Posiadam na sprzedaż przestronny, funkcjonalny i w pełni wyposażony dom w Maszewie Dużym, idealny zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

1 475 000 zł158 m² 9 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Na sprzedaż urokliwy, wygodny, umeblowany dom usytuowany w pobliżu lasu w miejscowości Dolaszewo! Tylko 3km od Piły! Dom słoneczny, otoczony zielenią, murowany w systemie tradycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gortatowo,wielkopolskie

999 000 zł145 m² 6 905,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Oferta zarezerwowana szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabajka

Zabajka,podkarpackie

650 000 zł89 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na w Głogowie Małopolskim na osiedlu Zabajka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

1 299 000 zł166 m² 7 828,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący, położony w spokojnej i malowniczej okolicy blisko Trójmiasta. Zalety nieruchomości : - Działka 1035m2 - Dwa garaże - Bliskość lasu i jezior lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przełajska

Czeladź,śląskie

1 290 000 zł153 m² 8 435,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom wolnostojący w zabudowie szeregowej - Osiedle Zielona Przełajska , Czeladź Powierzchnia użytkowa: 152,93 m | Garaż w bryle budynku | Ogród | Tarasy | Miejsce parkingowe opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówki

Borówki,podkarpackie

479 000 zł159 m² 3 012,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Borówki Nieruchomość usytuowana jest na dużej, 36,84-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malawa

Malawa,podkarpackie

660 000 zł78 m² 8 481,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Malawa. Opis budynku: termin oddania: czerwiec 2025r. Powierzchnia użytkowa: 77,82m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaryń

Zaryń,wielkopolskie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny w Zaryniu - Gmina Wierzbinek Lokalizacja: zaryń, gmina Wierzbinek, woj. wielkopolskie Powierzchnia użytkowa: ok. 140 m Powierzchnia działki: 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Rynia,mazowieckie

699 000 zł131 m² 5 335,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Biuro sprzedaży dewelopera brak 2%pcc. Brak prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera. Gotowy , ostatni bliźniak oddany do użytkowania. Nie jest wymagana zgoda Ministerstwa na zakup dla obcokrajowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłodna

Katowice,śląskie

1 187 000 zł160 m² 7 418,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:548 m²

= oferta bez prowizji od kupującego = Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 159,48 m , położony na działce o powierzchni 548m2 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 139 000 zł205 m² 5 556,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:791 m²

! promocja ceny-przedsprzedaż! #małujowice #brzeg #skarbimierz silver homes - Wolnostojące Domy w standardzie premium. Zamieszkaj blisko natury. Oferowany do sprzedaży dom jest jednym z 5-ciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuszczów Drugi

Łuszczów Drugi,lubelskie

1 180 000 zł160 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Fotowoltaika, pompa Ciepła, rekuperacja! Wolnostojący dom blisko Lublina z szybkim i wygodnym dojazdem, zarówno od trasy Lublin- łęczna jak też od strony lotniska w Świdniku. Dom gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stajenczynki

Stajenczynki,kujawsko-pomorskie

650 000 zł107 m² 6 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz ciszy i spokoju to jest to oferta dla Ciebie, dom na leśnej polanie. Dom w Stajenczynkach wykończony "pod klucz". Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Szymanów,dolnośląskie

1 099 999 zł145 m² 7 586,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Energooszczędny dom W szymanowie duża działka, pompa ciepła, instalacja fotowoltaiczna bez pcc I pośredników możliwość wykończenia pod klucz dlaczego ten dom? Ten dom to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radomszczańska