dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 690 000 zł400 m² 4 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia klimatyczny okazały dom z ogromnym potencjałem w samym centrum miasta przy ul. Wiśniowej na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Nieruchomość ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta bez prowizji Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wykończony w stanie deweloperskim i usytuowany na działce o powierzchni 450 mkw. Projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 350 000 zł284 m² 18 871,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1 500 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

950 000 zł133 m² 71,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 204 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zrealizowany według projektu o nazwie Dom pod pinią 2 Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 0,2204 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

695 000 zł155 m² 4 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 140 m , usytuowanych na działkach o powierzchni ok. 5,5 ara w miejscowosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł109 m² 10 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Narożny segment 109 m z ogrodem , Grodzisk Mazowiecki, okolice Stawów Walczewskiego Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebce

Trzebce,łódzkie

289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 565 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni ok. 100 m , położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Trzebce, w gminie Wielgomłyny. To propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Łódź,łódzkie

819 999 zł103 m² 7 997,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Pragnę przestawić unikatową ofertę na rynku nowych domów w Łodzi. Dom wykończony! Wstaw meble i zamieszkaj od zaraz :) Nie ryzykuj nieoszacowanych kosztów przy wykończeniu w własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łask,łódzkie

949 000 zł110 m² 8 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Nowoczesny dom w sercu Łasku - cisza, zieleń i wygoda blisko centrum! Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

799 000 zł128 m² 6 258,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość dostępna na jesień 2026 roku! Super opcja! - postanowiliśmy zadbać o osoby które nie mają czasu na wykańczanie stanu deweloperskiego i już niebawem ten bliźniak z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komaszyce

Komaszyce,kujawsko-pomorskie

989 000 zł158 m² 6 267,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Rezerwacja do 31.01.2026 Szukasz domu, który łączy w sobie wysoki standard wykończenia wnętrz, niskie koszty użytkowania, bezpieczeństwo, komfort i odpoczynek po ciężkim dniu? Jeżeli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szarowola

Szarowola,lubelskie

185 000 zł70 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Marzysz o własnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku? Szukasz idealnej bazy do życia, wypoczynku lub prowadzenia agroturystyki? Mamy to! Na sprzedaż malowniczo położona nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

830 000 zł138 m² 6 027,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Brodnicy! Przy ul. Poprzecznej właśnie rozpoczęła się budowa czterech domów wolnostojących, które powstaną na dużych, ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 900 zł140 m² 9 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 999 999 zł331 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

909 999 zł130 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżanowice

Krzyżanowice,śląskie

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność 0% prowizji dla klienta kupującego nieruchomość premium dla wymagającego klienta Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandria

Aleksandria,śląskie

547 000 zł145 m² 3 772,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowoczesny dom parterowy z dachem czterospadowym - Aleksandria, gm. Konopiska Szukasz komfortowego i funkcjonalnego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Częstochowy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 659 000 zł180 m² 9 206,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Rzeszowa - Dworzysko. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna

Wisła,śląskie

975 000 zł214 m² 4 556,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Ważne: - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - Dom jest na sprzedaż z wyposażeniem i meblami (poza małym wyjątkiem), więc aby się wprowadzić,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzydlna

Skrzydlna,małopolskie

499 700 zł102 m² 4 899,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:823 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym (ssz) panoramiczne widoki, miejscowość Skrzydlna (powiat limanowski.), bez prowizji. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł152 m² 7 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację. Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o pow.ok.152 m 2- Nowoczesna Bryła budynku i elegancja w jednym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Konin,wielkopolskie

819 000 zł231 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom wolnostojący w Koninie Nowy Dwór, ul. Azaliowa 3 230 m , piękna działka 650 m , doskonała lokalizacja Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny, zadbany dom wolnostojący o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudno

Rudno,lubelskie

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Murowany dom na wsi to solidnie zbudowana posiadłość, pochodząca z lat 70 ubiegłego wieku. Zlokalizowany na obszernej działce o kształcie trapezu, o powierzchni 3000 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Michałowskie

Budy Michałowskie,mazowieckie

1 990 000 zł180 m² 11 055,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom położony w cichej, zielonej okolicy. To propozycja dla osób, które cenią spokój, prywatność i bliskość natury, a jednocześnie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Wieś,śląskie

965 600 zł160 m² 6 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Prezentujemy klimatyczny dom 160m2 wraz z dużą działką budowlaną. Działka Budowlana(mieszkaniowa): 1380m2 Garaż z budynkiem gospodarczym, kotłownią o powierzchni 90 m2 z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:604 m²

Prezentujemy komfortowy dom wolnostojący, położony w cichej i zielonej części Bełchatowa, przy spokojnej ślepej uliczce tuż obok parku. Idealny wybór dla rodzin, które cenią prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Zaczernie,podkarpackie

969 000 zł90 m² 10 745,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, narożny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kreffta

Zblewo,pomorskie

1 190 000 zł220 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 901 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Zblewie przy ul. Księdza Kreffta Zblewo to urokliwa wieś kociewska położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim - miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

830 000 zł149 m² 5 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0 zł prowizji | 0 zł pcc 2 ostatnie domy, dostępne od zaraz! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej składający się z dwóch poziomów + poddasze. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 659 000 zł165 m² 10 054,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Tyniec mały, okolica bielan, komfortowy dom W zabudowie bliźniaczej 2008 R. Działka 451 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

600 000 zł101 m² 5 940,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę sprzedaży domu w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Chopina. Informacje o nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

: krótko: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m z dodatkowym poddaszem użytkowym (ok. 60 m ), garażem jednostanowiskowym i ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

4 990 000 zł423 m² 11 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Mam na sprzedaż piękną willę, położoną w kameralnej części Krzyków. Zielono, spokojnie, z dobrym dojazdem do centrum. Jedyna taka działka (1218m2) w tej okolicy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 900 zł72 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

qNowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

2 999 900 zł353 m² 8 498,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Tylko W realton nieruchomości nieruchomość premium dla wymagającego klienta nieruchomość idealna także pod firmę Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bobrowniki,śląskie

2 300 000 zł212 m² 10 849,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Szukasz luksusowego domu w Bobrownikach? Nie szukaj dalej! Marzysz o życiu w komfortowym, nowoczesnym domu, otoczonym pięknym ogrodem i zapewniającym maksimum prywatności? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 639 000 zł360 m² 4 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż solidnie wybudowany i bardzo dobrze utrzymany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 360 m2 (pow. użytkowa 327 m2), położony w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

497 000 zł80 m² 6 204,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:798 m²

Dom na sprzedaż - Brzozówka, ul. Leśna Powierzchnia domu: 80,1 m Powierzchnia działki: 798 m Liczba pokoi: 3 Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy.