dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

779 000 zł118 m² 6 578,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Prezentujemy nowy dom w zabudowie szeregowej. Funkcjonalny dom jednorodzinny - apartament położony w Tarnowskich Górach - dzielnica Rybna Przytulny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

790 000 zł110 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miodowa

Plewiska,wielkopolskie

1 790 000 zł264 m² 6 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu znajdującego się w Plewiskach koło Poznania. Niespełna 20 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

533 358 zł64 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy nową inwestycje polegającą na budowie niedużych domów jednorodzinnych. Zespół dwunastu wolnostojących parterowych domów położony jest we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Laszczki,mazowieckie

1 099 000 zł131 m² 8 389,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Energooszczędne domy w zabudowie szeregowej pod Warszawą. Cena do negocjacji. Falenty - Laszczki pod Warszawą. Energooszczędne domy w zabudowie szeregowej pod Warszawą. Uroczo wkomponowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ługowa

Biała Podlaska,lubelskie

550 000 zł196 m² 2 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:686 m²

Prezentujemy dom o powierzchni 196 m , położony na działce 686 m , w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Białej Podlaskiej przy ul. Ługowej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 149 000 zł144 m² 7 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca nieruchomość W bardzo dobrej lokalizacji! dom gotowy do zamieszkania! Do sprzedania do typu bliźniak w miejscowości Niemcz bardzo dobra lokalizacja , komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł153 m² 7 514,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom bliźniak | Smart Home | Garaż + ogród | Wysoki standard | Iwiny Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, kameralnej okolicy, otoczonej zielenią i terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grawerska

Wrocław,dolnośląskie

1 359 000 zł135 m² 10 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Uwaga! Trwa promocja - 100 000 zł Było 1, 459 000 zł Jest 1, 359 000 zł Sprzedaż nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej - Widawa (10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marszewo

Marszewo,wielkopolskie

695 000 zł131 m² 5 305,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w Marszewie (gmina Kleczew) cisza, zieleń i przestrzeń blisko jezior i lasów Oferuję na sprzedaż komfortowy i zadbany dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

933 000 zł128 m² 7 295,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gerpe

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł177 m² 6 791,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o wyjątkowo ciepłym wnętrzu, wykończony na bardzo wysokim poziomie. Uwaga! Istnieje mozliwość zamiany na mieszkanie narożnikowe w nowym budownictwie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostyń

Gostyń,śląskie

1 049 000 zł151 m² 6 947,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez pcc! ** wykończony wysokiej jakości materiałami! ** szkoła 1100 m2 ** przystanek 400 m ** sklep 180 m ** blisko las i kilometry tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pęciszów

Pęciszów,dolnośląskie

1 890 000 zł245 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom z bajecznym ogrodem tuż przy lesie | Pęciszów, gm. Zawonia Na sprzedaż pięknie urządzony, wolnostojący dom o powierzchni 144 m , położony na działce 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:467 m²

Z przyjemnością prezentuję rodzinny dom wolnostojący zlokalizowany w Dopiewie. Prezentowana nieruchomość stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodziny. 2 -sypialnie i pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Warszawa,mazowieckie

3 190 000 zł182 m² 17 527,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Avenue estate prezentuje nowoczesny segment premium przy ul. Marcepanowej przestrzeń, komfort i prestiż tuż obok Miasteczka Wilanów Wyjątkowa nieruchomość stworzona dla wymagających rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 199 000 zł360 m² 3 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferujemy wyjątkową inwestycję deweloperską z rozpoczętą budową dwóch przestronnych domów bliźniaczych, zlokalizowanych w malowniczej, cichej okolicy tuż nad brzegiem rzeki Narwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borowa Góra

Borowa Góra,mazowieckie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa oferta na rynku nieruchomości. Dom wolnostojący do zamieszkania 6 km od stacji skm. Duża kuchnia jadalnia, salon, 5sypialni, 2 łazienki, pralnia, garderoba, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzek

Trzek,wielkopolskie

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym, wzniesionym w Trzeku, gm. Kostrzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 399 000 zł165 m² 8 485,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Zostały ostatnie domy! Nie czekaj Nowoczesny dom parterowy z garażem | 164,87 m | Budynek nr 3 standard pod klucz - 8 485 zł/m Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom parterowy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 640 000 zł170 m² 15 483,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji lokalizacja Mieszkanie leży w reprezentacyjnej części Wilanowa, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje, kawiarnie. Blisko znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borzęcin

Borzęcin,małopolskie

360 000 zł190 m² 1 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Emmerson prezentuje do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytk. 100 m2 (całk .190 m2) położony w powiecie brzeskim (Borzęcin), Dom składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni z oknem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

999 999 zł135 m² 7 407,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wisznia Mała Bliźniaki od 2026 roku/teren zielony! nowa inwestycja! Na sprzedaż nowoczesne bliźniaki w Wiszni Małej przy ul. Leśnej tu powstanie 6 bliźniaków! Świetna lokalizacja cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jana

Skarszewy,pomorskie

1 250 000 zł193 m² 6 467,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wielorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w centrum Skarszew, przy odnowionej i klimatycznej ul. Św. Jana. Budynek ma trzy kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Pępowo,pomorskie

749 000 zł127 m² 5 905,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość- przestronny segment środkowy o pow. 126,84 m , położony przy ul. Świętojańskiej w Pępowie. To dom stworzony dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brylantowa

Orzesze,śląskie

490 000 zł123 m² 3 970,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc. Oddane do użytku 4 kwartał 2025 roku. Do sprzedaży oferujemy ostatni wolny dom na osiedlu domów w zabudowie szeregowej, na powstającym "osiedlu Zielony Zakątek".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liściasta

Mosty,pomorskie

899 000 zł90 m² 10 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej (blźniak) w Mostach w sąsiedztwie rezerwatu Mechelińskie Łąki, tuż nad Zatoką Pucką. Dla kogo: nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadleśna

Krosno,wielkopolskie

1 299 000 zł330 m² 3 936,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 916 m²

Rezerwacja Duża powierzchnia domu i działki Cena do negocjacji Wolnostojący dom z o powierzchni około 330 m2. Działka to 1916 m2 ze starodrzewem Nieruchomość ta znajduje się w Krośnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

879 000 zł130 m² 6 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 130 m na dużej działce - obrzeża Żyrardowa, w otoczeniu lasu Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o powierzchni ok. 130 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

775 000 zł120 m² 6 478,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Nowy dom w stanie deweloperskim (ściany cekolowane) gotowy do odbioru i natychmiastowego wydania. Ostatni dostępny szereg w ramach realizowanej inwestycji Juszkowo - Słoneczne Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Kalisz,wielkopolskie

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Dom- osiedle widok Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą domu na Osiedlu Widok miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Prezentujemy wolnostojący, piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dynów,podkarpackie

1 450 000 zł169 m² 8 558,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 759 m²

Na obrzeżach malowniczej miejscowości Dynów, w powiecie rzeszowskim, oferujemy elegancki dom gotowy na przyjęcie swoich nowych mieszkańców. Dom o powierzchni użytkowej 161,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goplany

Dopiewiec,wielkopolskie

949 000 zł87 m² 10 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Na sprzedaż skrajny dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej z własną działką, tuż przy samym lesie, na Osiedlu Dąbrówka-Leśna Polana w Dopiewcu pod Poznaniem. 4 pokoje, 87 m2 + ok. 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wąsosz Górny

Wąsosz Górny,śląskie

779 000 zł220 m² 3 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom z potencjałem na dwa niezależne mieszkania- gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy, solidny dom o powierzchni ok. 180 m , położony w spokojnej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

750 000 zł101 m² 7 821,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferta sprzedaży: nowoczesne domy W tropiszowie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowej inwestycji Domy w Tropiszowie! Na sprzedaż posiadamy 6 domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kostrzyn,wielkopolskie

539 000 zł105 m² 5 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jeżeli priorytetem jest dla Ciebie posiadanie domu w mieście w nie wygórowanej cenie, mamy ofertę, która jest prawdziwą okazją! osa nieruchomości prezentuję ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarny Dunajec

Czarny Dunajec,małopolskie

3 590 000 zł260 m² 13 807,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Piękny Dom z Widokiem na Góry 260m2 z działką 2200m2 Czarny dunajec/kościelisko/zakopane. Lokalizacja: na terenie gminy Czarny Dunajec znajduje się wiele obiektów architektury sakralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomarańczowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

960 000 zł124 m² 7 713,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży segmentu o powierzchni 124,45m w nowej inwestycji przy ulicy Pomarańczowej w Osielsku. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

529 500 zł120 m² 4 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

1 250 000 zł95 m² 13 157,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom z przestronną działką w Gołędzinowie! Kluczowe informacje o nieruchomości: powierzchnia domu: 95 m Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 4000 m Opis domu: konstrukcja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 599 000 zł527 m² 4 931,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu pełniącego funkcję mieszkalno- warsztatowo- gospodarczą. Budynek jest obiektem w części parterowym, w części dwukondygnacyjnym.