dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczny i funkcjonalny dom w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Róży Wiatrów, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Firlej

Firlej,lubelskie

949 000 zł274 m² 3 463,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Ciekawa oferta! Duży, wolnostojący dom, 3 kondygnacyjny posadowiony na działce o powierzchni: 810 m2. Wybudowany z solidnych materiałów w 2001 roku. Układ domu to: przestronny parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł166 m² 2 710,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Dom w zabudowie szeregowej do wykończenia w Złotym Stoku na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje dom w zabudowie szeregowej do wykończenia w miejscowości Złoty Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duet Broker oferuje na sprzedaż wyjątkową ofertę sprzedaży 4 całorocznych, drewnianych domków mieszkalnych położonych w urokliwej miejscowości Bogaczewo koło Morąga. Nowoczesne domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boduszyn

Boduszyn,lubelskie

1 280 000 zł157 m² 8 152,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Na sprzedaż urokliwy dom na przestronnej działce, pod Lublinem Lokalizacja: boduszyn gm. Niemce, niecałe 10 km od ikea / północnej granicy Lublina Duża, zagospodarowana działka 3470 m2 (ok. 30 * 105 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piskórka,mazowieckie

1 150 000 zł150 m² 7 660,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 150 m w Piskórce. Spokój i Przyroda: dom usytuowany jest w zacisznej lokalizacji, blisko lasu, co gwarantuje ciszę, czyste powietrze i liczne możliwości rekreacji na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Janki,mazowieckie

1 099 000 zł131 m² 8 389,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klient Energooszczędne domy w zabudowie szeregowej z garażami i ogrodami pod Warszawą. Widok z okien na zieleń. W ogrodach drzewa dęby i brzozy oraz sosny. Uroczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pełczyce,dolnośląskie

979 000 zł123 m² 7 959,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Bez pcc , 0 % prowizji od kupującego Na sprzedaż - Nowoczesne domy w gminie Kobierzyce, blisko Wrocławia Przedstawiamy nowe osiedle domów jednorodzinnych, zlokalizowane zaledwie kilka kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł345 m² 12 463,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Modernistyczny dom, położony na pięknej działce 2000m2 wśród lasu i śpiewu ptaków w rezydencyjnej części Radości, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

1 685 000 zł172 m² 9 789,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z przyjemnością prezentujemy dom na sprzedaż w miejscowości Rozalin w otoczeniu lasów, ciszy i zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,wielkopolskie

161 000 zł45 m² 3 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom do kapitalnego remontu- gm. Brzeziny dobra cena> nieruchomość położona w Gminie Brzeziny, zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. ok. 45m2, nadającym się do rozbiórki. lub kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Udziały W budynku W centrum miasta Udział 160/1536 w części w budynku parterowym w centrum miasta. W ramach udziałów lokal mieszkalny o pow. ok. 43m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 455 000 zł121 m² 12 024,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:71 m²

Dom dwulokalowy W zabudowie bliźniaczej 121m | ogród 71m | 2 miejsca postojowe W jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych lokalizacji Józefowa znajduje się elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrody Przyjaciół

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaż segmentu, mieszczącego się w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Jest to nowo powstałe osiedle Ogrody Przyjaciół, ukończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Łojki,śląskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Łojek przy ul. Zielonej. Każdy dom posadowiony jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczew

Karczew,mazowieckie

750 000 zł157 m² 4 777,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż dom parterowy 157 m , Karczew okolice Urzędu Miejskiego Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 157 m , usytuowany na działce o powierzchni 263 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Polkowice,dolnośląskie

1 190 000 zł238 m² 3 584,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zakupu domu dla Twojej rodziny! Lokalizacja: zabudowa szeregowa na oś. Polanka, przy ul. Piotra Skargi w Polkowicach. Piętrowy segment o imponującej pow. całkowitej 330m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

1 600 000 zł264 m² 6 065,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 091 m²

Nowa, niższa cena! Przedmiotem oferty jest luksusowy dom wolnostojący, o pow. użytkowej 263,79 mkw. Dom położony na działce o regularnym kształcie i pow. 5.091 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Głogów,dolnośląskie

1 199 000 zł231 m² 5 183,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 231,30 m (powierzchnia użytkowa 160,50 m faktyczna powierzchnia po podłodze jest większa ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

660 000 zł132 m² 4 995,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Głuszycy posadowiony w atrakcyjnej lokalizacji. Spokojna okolica, dużo zieleni, w około zabudowa jednorodzinna. Dom zbudowany w nowoczesnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kopiska

Kopiska,mazowieckie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko idealne dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni oraz możliwości wszechstronnego wykorzystania terenu. Nieruchomość obejmuje: dom wolnostojący solidnie wybudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Alberta

Żary,lubuskie

625 000 zł78 m² 8 001,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 m²

Dajemy więcej niż inni. Wkrótce nowa inwestycja w Żarach. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 6 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przyszów,podkarpackie

460 000 zł134 m² 3 440,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:968 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego położonego w spokojnej i urokliwej miejscowości Przyszów. To idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rychtal

Rychtal,wielkopolskie

1 179 000 zł230 m² 5 126,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość idealna dla dużej rodziny, osób ceniących przestrzeń oraz możliwości aranżacyjne. Powierzchnia i układ pomieszczeń: dom składa się z dwóch kondygnacji użytkowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedliska

Siedliska,podkarpackie

410 000 zł117 m² 3 516,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 482 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwa w pełni samodzielne lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku wielorodzinnym w miejscowości Siedliska, gm. Nozdrzec, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Chełm,lubelskie

679 000 zł240 m² 2 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Chełma, przy ul. Bolesława Prusa na osiedlu Działki. Dom o powierzchni użytkowej 240m2, i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

839 000 zł135 m² 6 214,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 238 m²

Tylko U nas! Chrośna - gmina Solec Kujawski - na sprzedaż nowy dom o powierzchni użytkowej 100 m2, , posadowiony na działce o powierzchni 4238 m2 graniczącej ze ścianą lasu. Nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:612 m²

Szukasz domu, w którym możesz zamieszkać od razu, a jednocześnie stworzyć przestrzeń dokładnie taką, jaką sobie wymarzysz? Zależy Ci na cichej, zielonej okolicy a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oliwki

Siadło Dolne,zachodniopomorskie

1 249 000 zł164 m² 7 615,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym | Siadło Dolne | 5 minut od Szczecina Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ilkowice

Ilkowice,małopolskie

470 000 zł84 m² 5 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż - komfort i spokój w zielonej okolicy Ilkowice, gmina Żabno, powiat Tarnowski Atrakcyjna lokalizacja - cisza i bliskość miasta Dom położony jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbydniów

Zbydniów,małopolskie

595 000 zł100 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Tylko u nas znajdziecie Państwo tę ofertę. Proponujemy dużą działkę budowlano-rolną z południowa ekspozycją i widokami na szczyty Beskidu Wyspowego, która graniczy z lokalną ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świrydy

Świrydy,podlaskie

289 000 zł113 m² 2 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Sprzedam klimatyczne siedlisko z domem jednorodzinnym na Podlasiu - zapraszam na prezentację! meg Real Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny (do remontu) usytuowany na działce (nr geod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

819 000 zł148 m² 5 535,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr H4 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł160 m² 8 760,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikorzyn

Mikorzyn,wielkopolskie

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 95 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w gminie Ślesin zaledwie 40 metrów od linii brzegowej jeziora Mikorzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jastrzębia

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 880 000 zł150 m² 12 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony około 6 km od granic Wrocławia w Nadolicach Wielkich. Osiedle prywatnych domów jednorodzinnych zlokalizowane na uboczu miejscowości, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Potasze,wielkopolskie

1 199 000 zł244 m² 4 903,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Wygodny i przestronny dom wolnostojący, położony w malowniczej cichej okolicy w Potaszu, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Zielonki. Już od progu czujesz spokój - to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Turawa,opolskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domek letniskowy nad jeziorem Turawskim

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 290 000 zł144 m² 8 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Przedstawiamy Dom sprzedaży Przestronny Dom o powierzchni całkowitej ok. 194 m2, usytuowany na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o pow. ok. 1153 m2. Świetna lokalizacja w Milanówku,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij