dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Czarże

Czarże,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 685 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Czarże, na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 16 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 990 000 zł270 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:80 m²

Kamienica, która łączy historię z nowoczesnością Grodzisk Mazowiecki Wyobraź sobie dom w samym sercu miasta taki, który daje Ci komfort życia, a jednocześnie otwiera drzwi do biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 350 000 zł162 m² 14 506,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam, mam przyjemność zaprezentować piękny dom o architekturze w stylu francuskim w pobliżu Lasu Kabackiego. Lokalizacja: dom położony jest na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Le.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 289 800 zł250 m² 5 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy o powierzchni ok 250 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. 1500 m2. Wybudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Róża,podkarpackie

339 000 zł90 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia urokliwego domu wolnostojącego w stanie do wejścia ( po generalnym remoncie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Rozlewiskiem

Bojano,pomorskie

799 000 zł162 m² 4 918,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Ostatni dom w tej cenie! 100 000,- pln Taniej. **opis inwestycji - Bojano** Inwestycja to kameralny projekt składający się z zaledwie sześciu domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszyn

Boguszyn,dolnośląskie

1 350 000 zł230 m² 5 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dziś mamy dla Państwa ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Boguszyn czyli praktycznie obrzeża miasta Kłodzko. Boguszyn jest położony na wzgórzu dlatego też z tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bolszewo,pomorskie

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:248 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 250 m2, usytuowany na działce o powierzchni 248 m2 w dynamicznie rozwijającej się części Bolszewa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 149 000 zł142 m² 8 091,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedania 1/2 bliźniaka na nowoczesnym osiedlu w Książenicach pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek położony blisko szkół/przedszkoli/sklepów, w otulinie lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szlachecka

Rzeszów,podkarpackie

1 277 000 zł138 m² 9 287,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro rzeszowskie-nieruchomości ma do zaoferowania dom w zabudowie szeregowej o pow 137,5 m2 , narożny projektu domu Archon (cyklameny 3b odbicie lustrzane) usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Opole,opolskie

720 000 zł83 m² 8 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Opolu na Osiedlu Malinka. Prawie 40-metrowy salon, 185m2 ogrodu, schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

890 000 zł135 m² 6 585 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Opole,opolskie

720 000 zł83 m² 8 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry utrzymujemy cenę 720 tys. za każdy dom. Dostępne 5/10 domów. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Opolu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Miłoszyce,dolnośląskie

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

CO sprzedajemy? Prezentujemy Państwu Nowe Miłoszyce Etap III, kameralne osiedle domów szeregowych w zielonej części Miłoszyc, oddalone o 15 km od Wrocławia i 4 minuty od Jelcza-Laskowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

999 000 zł84 m² 11 868,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Gotowy do zamieszkania! wszystkie media! drogi Z kostki! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Dobrzykowice, gmina Czernica. Działka o pow 319 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kochlice,dolnośląskie

575 000 zł500 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu. Dom o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, idealny do prowadzenia pensjonatu czy agroturystyki. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Grabówka,podlaskie

700 000 zł122 m² 5 737,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Nowa inwestycja firmy Sekwoja Development "osiedle Leszczynowe " położona w Grabówce przy ul. Leszczynowej. Składaa się z 8 budynków w zabudowie bliźniaczej. Dom 01 122 m2 pow. działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

739 000 zł151 m² 4 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Cena nieruchomości zawiera pompę ciepła (o wartości ok. 20 000 zł) Dodatkowo kupujący zwolniony jest z podatku pcc (co stanowi realną oszczędność w postaci ok. 14 000 zł). Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Glincz,pomorskie

489 000 zł77 m² 6 317,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Okazyjna cena! Nowoczesny dom bliźniaczy w Glinczu k. Żukowa - 77,4 m , działka 390 m Atuty oferty: powierzchnia segmentu: 77,40 m , działka: 390 m Cena za jeden segment: 489 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 290 000 zł168 m² 7 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

1 290 000 zł124 m² 10 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przestronny Dom ok. 125 m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, nowoczesny Dom Wolnostojący, o powierzchni ok. 124 m2, usytuowany na ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Giermków

Warszawa,mazowieckie

2 299 000 zł398 m² 5 776,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:584 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Myślisz o miejscu gdzie możesz mieszkać?myślisz o miejscu gdzie może mieszkać Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Pysznica,podkarpackie

2 300 000 zł165 m² 13 939,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 822 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość położona w Pysznicy, zaledwie 7 km od Stalowej Woli w lokalizacji cieszącej się ogromnym zainteresowaniem wśród osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

1 390 000 zł193 m² 7 202,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesny, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 193 m , położony na działce 412 m w spokojnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marcinów

Marcinów,lubelskie

289 000 zł70 m² 4 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 750 m²

Zabudowana działka 7750 m2 o wymiarach 25 m x 310 m. Na działce drewniany dom i murowane budynki gospodarcze. Dom z lat 60 - tych ubiegłego wieku. Stan do generalnego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 249 000 zł449 m² 5 008,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

720 000 zł116 m² 6 212,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam do sprzedaży dwa segment bliźniaka w Mosinie w okolicy ul. Strzeleckiej. Inwestycja w realizacji. Każdy segment bliźniaka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Smarchowice

Nowe Smarchowice,opolskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Nowe Smarchowice, os. Zielony Dąb Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom przy Alabastrowej 31, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Białystok,podlaskie

2 850 000 zł182 m² 15 620,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Dom, w którym Święta mają wyjątkowy smak - gotowy na Boże Narodzenie. Zapraszamy na prezentację niezwykłego domu parterowego z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 231,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

689 000 zł126 m² 5 466,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

555 000 zł98 m² 5 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:777 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarki

Żarki,śląskie

320 000 zł202 m² 1 584,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Biuro Nieruchomości akces oferuje do sprzedaży przestronny dom w centrum miasteczka Żarki, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. wybudowany w 1977 roku z cegły, dom posiada trzy poziomy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipnik

Lipnik,zachodniopomorskie

719 000 zł127 m² 5 679,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

! ostatni dostępny bliźniak W lipniku! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w miejscowości Lipnik. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lucim

Lucim,kujawsko-pomorskie

420 000 zł104 m² 4 048,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w gminie Koronowo o powierzchni 103,75 m , położony na urokliwej działce o powierzchni 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Architektów

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł390 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:620 m²

Do przejęcia gotowy biznes, hotel Pracowniczy o powierzchni 390 m2, który może pomieścić pomieścić 55 osób. Dom składa się z : 16 niezależnych pokoi, 5 łazienek z prysznicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Tarnowskie Góry,śląskie

1 490 000 zł177 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Rezerwacja do 30.11.2025R. Oferuję na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z dużym, zielonym ogrodem - idealny dla Twojej rodziny! Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy Tarnowskich.