dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Folusz

Folusz,podkarpackie

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom Z potencjałem rekreacyjnym W malowniczej miejscowości folusz, gm. Dębowiec (jasielski, dębowiec, folusz) Twoja prywatna oaza w Foluszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chylice-Kolonia

Chylice-Kolonia,mazowieckie

683 550 zł70 m² 9 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż: działka z budową domu 70 m Nieruchomość położona jest przy spokojnej, bocznej ulicy, a jednocześnie w centralnej części gminy Jaktorów. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Roszkowice

Roszkowice,lubuskie

299 000 zł121 m² 2 471,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 894 m²

Oferta zarezerwowana Na sprzedaż poniemiecki, murowany dom z cegły o powierzchni ok. 121 m , położony w malowniczej i wyjątkowo spokojnej wsi Roszkowice, w gminie Bogdaniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 760 000 zł100 m² 17 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowy dom na Oporowie nowoczesna elegancja w najlepszym wydaniu Jeśli marzysz o przestrzeni bez kompromisów, modernistycznej bryle i wnętrzach dopracowanych w każdym detalu ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł260 m² 1 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Duży, dwurodzinny dom wolnostojący, położony w centrum Brudzewic, ok. 15 km od Stargardu. Pow. całkowita ok. 270 m.kw., pow. użytkowa ok. 200 m.kw. Dom posiada podpiwniczenie i dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Studziennik

Bestwina,śląskie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mam do zaoferowania komfortowy dom o powierzchni użytkowej 131,5 m , położony w Bestwinie - w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla rodziny, która ceni sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pogwizdów,podkarpackie

679 000 zł144 m² 4 727,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne osiedle domów wolnostojących w Pogwizdowie niedaleko Rzeszowa. W pierwszym etapie realizacji wybudowanych zostanie 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagłoby

Marki,mazowieckie

1 849 000 zł180 m² 10 272,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom 180 m | Marki pogranicze Warszawy | Wysoki standard | Blisko Decathlon i ikea Targówek Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego i bezpiecznego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

799 000 zł148 m² 5 400,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr C1 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymborskiej

Luboń,wielkopolskie

559 000 zł120 m² 4 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Polecam dom na sprzedaż, wolnostojący, usadowiony na działce o powierzchni 502 m . Budynek z lat 30, do generalnego remontu lub zburzenia. Powierzchnia zabudowy ok. 70m Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobieszczyn

Dobieszczyn,zachodniopomorskie

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest dom o powierzchni około 70 m2, do domu przynależy garaż jednostanowiskowy z częścią do przechowywania lub na warsztat około 40 m2. Dom jest dwupoziomowy, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł97 m² 8 276,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż domy szeregowe w podwyższonym standardzie dewelopperskim w atrakcyjnej okolicy! Inwestycja położona jest w cichej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasutów

Nasutów,lubelskie

739 000 zł93 m² 7 916,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! dom 1.2 - Skrajny DO 31.12.2025r. - promocja gratis klimatyzacja 3,5 kw! ( instalacja wraz ze sprzętem) jak kupić ? wpłacasz 1% zaliczki przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej A resztę dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Motycz

Motycz,lubelskie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 426 m²

Do sprzedania dom wolno-stojący, murowany, parterowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni 140m2, posadowiony na działce o powierzchni 4426m2. Na parterze znajduje się salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 000 zł134 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej Lokal nr 6. Do - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisko

Grodzisko,łódzkie

1 200 000 zł350 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 751 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Grodzisko (gm. Rzgów), łączącą komfort przestronnego domu jednorodzinnego z unikalnymi możliwościami zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Słomin,mazowieckie

775 941 zł81 m² 9 630,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:88 m²

Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ten dom to idealna propozycja dla rodzin i osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

695 000 zł126 m² 5 524,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 649 000 zł188 m² 8 791,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Otwórz drzwi do nowego rozdziału - nowoczesny dom w Osielsku czeka właśnie na Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość - nowoczesny dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 152.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 000 zł134 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.3 lok.1 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

999 000 zł222 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Oferta prywatna bez prowizji biura nieruchomości, zwolniona z 2% podatku pcc. Cena do negocjacji Sprzedam wyjątkowy ostatni z czterech nowoczesnych wolnostojących domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Szczytna,dolnośląskie

890 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna z budynkiem usługowo - mieszkalnym mieszczący się w Szczytnej. Szczytna - miasto w Polsce położone w województwie dolnośląskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Siemuszowa

Siemuszowa,podkarpackie

297 000 zł44 m² 6 704,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż drewniany domek w miejscowości Siemuszowa w gminie Tyrawa Wołoska. Domek rekreacyjny o powierzchni użytkowej 44,3m2 z zadaszonym tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Północna

Stargard,zachodniopomorskie

799 000 zł283 m² 2 823,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:536 m²

W stargardzie na sprzedaż dom jednorodzinny z 1990 roku o powierzchni użytkowej 245,8 m2 i pow. całkowitej 283 m2 położony w centrum miasta a jednocześnie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

870 000 zł162 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zostały ostatni dom! Sprzedaż deweloperska - Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat Powierzchnia użytkowa: 113 m Powierzchnia całkowita: 162,00 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

949 900 zł126 m² 7 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielogłowy

Wielogłowy,małopolskie

849 000 zł141 m² 6 019 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 141 m na 8-arowej działce - Wielogłowy, gmina Chełmiec Nowoczesny, dwukondygnacyjny dom z 2012 roku, położony w cichej i spokojnej okolicy wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jachranka

Jachranka,mazowieckie

500 000 zł140 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Dom położony jest w malowniczej miejscowości Jachranka, znanej z bliskości przyrody, czystego powietrza i doskonałej infrastruktury rekreacyjnej. Doskonała komunikacja z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starzyńskiego

Siedlce,mazowieckie

1 250 000 zł146 m² 8 538,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Wyjątkowy dom z bala w Siedlcach | ul. Starzyńskiego | 146,4 m Możliwa zamiana z dopłatą na mieszkanie lub niewielki dom do remontu na terenie Siedlec jesteśmy otwarci na propozycje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

860 000 zł146 m² 5 890,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi ( lewa połowa ) wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim. Termin oddania lipiec 2025. Powierzchnia 146 m2 na działce 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Gryfów Śląski,dolnośląskie

520 000 zł156 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam, posiadam na sprzedaż duże, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku wolnostojącym. Budynek jest dwurodzinny w stylu willowym. Ulica Sikorskiego. Jest to tak naprawdę pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 050 000 zł113 m² 9 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Ciekawy projekt w fajnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok. 113 m 2 z płaskim dachem , który został posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,mazowieckie

800 000 zł115 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam do sprzedania nowy dom w miejscowości Łaziska (05-306), gmina Jakubów, 12 km od Mińska Mazowieckiego. Dom został odebrany w 2025 roku, jest już praktycznie wykończony (został do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 358 000 zł138 m² 9 809,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

0% prowizji, bez podatku pcc 3 ostatnie domy. Zostały dwa lokale środkowe oraz jeden skrajny. Podana cena oraz metraż tyczy się segmentu środkowego. Zalety Inwestycji: charakterystyka Domów: - każdy.