dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Klembów

Klembów,mazowieckie

649 000 zł140 m² 4 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:633 m²

Sprzedam Dom 140 m2 z w spokojnej okolicy w miejscowości Klembów. Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny wolno stojący o powierzchni całkowitej 140 m2, powierzchnia użytkowa 101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

545 000 zł65 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:294 m²

0% prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w Łodzi w dzielnicy Widzew. Bardzo dobra lokalizacja. Dom w zabudowie bliźniaczej, zbudowany jest z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Małe

Strzelce Małe,małopolskie

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Biuro Nieruchomości Home Estate Kraków Przewóz oferuje na sprzedaż działkę z budynkiem do remontu Strzelce Małe, pow. brzeski - Powierzchnia: 2 400 m - Kształt / ukształtowanie: płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 096 000 zł116 m² 9 489,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Promocja! Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 115,5m2, położony w spokojnej, zielonej części Pruszkowa, w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

1 249 999 zł125 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 / 5 pokoje | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oporów

Oporów,łódzkie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 827 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferuję do sprzedaży siedlisko z domem i wieloma zabudowaniami gospodarczymi! Pragniesz się przenieść razem ze swoim biznesem (np. mechaniką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bajkowa

Grzędzice,zachodniopomorskie

640 000 zł100 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (prawa strona budynku) wysoki standard, grzędzice, ul. Bajkowa Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rybacka

Krynica Morska,pomorskie

6 199 900 zł500 m² 12 399,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż nieruchomość z funkcjonującym pensjonatem i domem mieszkalnym / Krynica Morska Na sprzedaż nieruchomość położona w Krynicy Morskiej, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

1 003 000 zł90 m² 11 144,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'lea II z wiatą_744' z ceną: 660 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na jezioro położony w pierwszej linii zabudowy od jeziora, we wsi Mściszewice, na pięknych Kaszubach. Budynek z 1980 roku o powierzchni mieszkalnej 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

7 850 000 zł367 m² 21 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja wyjątkowa willa Z basenem I prywatnym spa na woli justowskiej Luksusowy standard | Basen i oranżeria | Strefa wellness i jacuzzi | Wysokość pomieszczeń 3,2 m | Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Westerplatte

Opoczno,łódzkie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:824 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z działką w centrum miasta *** dom W opocznie, przy ulicy westerplatte 5 - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kocanki

Przylep,zachodniopomorskie

985 000 zł120 m² 8 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Rezerwacja Dom znajduje się w Przylepie (mierzyn) urokliwej i spokojnej miejscowości oddalonej jedynie 10 15 minut od centrum Szczecina. Lokalizacja ta łączy zaciszną atmosferę z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stadnicka

Gdów,małopolskie

799 999 zł238 m² 3 361,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:952 m²

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej. Reprezentujemy bezpośrednio Właścicieli. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości! :) Spiżarnia, garderoba w każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

1 020 000 zł107 m² 9 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'miron z368d_457' z ceną: 623 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Śnieżna

Gowarzewo,wielkopolskie

629 000 zł88 m² 7 178,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:78 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu 20 minut od Poznania. Osoba kupująca nie płaci pcc Prowizja 0% Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skoki

Skoki,wielkopolskie

455 000 zł87 m² 5 243,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim w Skokach, ul. Polna. Sprzedaż domu oddanego już do użytkowania. Gotowy - już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wierzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Rodzinny dom - skrajny szereg o powierzchni 100 m2 z zadbanym ogrodem i dwoma miejscami postojowymi, położony na działce o powierzchni 130 m2 w doskonałej, lubianej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kietlin,łódzkie

269 000 zł90 m² 2 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 012 m²

Rezerwacja - Kietlin k/radomska, ulica Leśna - dom jednorodzinny ~90 m2 - do sprzedania - rezerwacja. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Borek,łódzkie

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży 2 budynki o charakterze mieszkalnym, położone na działce o pow. 1200 m 2. Nieruchomość znajduje się sąsiedztwie Łęczycy w miejscowości Borek. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

1 990 000 zł246 m² 8 089,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji Zakrzewa, tuż przy granicy z Poznaniem Dom o powierzchni użytkowej 246 m , położony na dużej, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

597 000 zł132 m² 4 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zgorzelec, domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Koźlice Park. Koźlice Park to nowe osiedle mieszkaniowe, teraz zapraszamy na prezentację a kupisz dopiero w 2025 roku, będzie lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pabianice,łódzkie

469 000 zł100 m² 4 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z potencjałem w Pabianicach - Klimkowizna Powierzchnia domu: ok. 100 m Powierzchnia działki: 750 m Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrosna

Chrosna,małopolskie

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Segment z ogródkiem | Cisza, natura i komfort | Chrosna, gmina Liszki Kupujący nie płaci podatku pcc! Biuro Home Estate Przewóz z przyjemnością prezentuje nowoczesny segment w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Szczodre,dolnośląskie

2 990 000 zł243 m² 12 304,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Luksusowy Dom Energooszczędny na Sprzedaż - Nowoczesna Architektura i Wyjątkowa Lokalizacja w Szczodrem Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż nowoczesny, luksusowy dom w jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. B. Chrobrego

Mielno,zachodniopomorskie

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:996 m²

Przedstawiam ofertę posesji z potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość wraz z dwupiętrowym domem o powierzchni 200m. kw. znajduje w nadmorskiej miejscowości Mielno przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanok

Sanok,podkarpackie

950 000 zł342 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:352 m²

Na sprzedaż murowany, trzykondygnacyjny dom o powierzchni ok. 166 m , położony w spokojnej części Sanoka na Wójtostwie. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nisko,podkarpackie

789 000 zł82 m² 9 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 440 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z 1974r. , położony w miejscowości Nisko , powiat niżański. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czernichów,małopolskie

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowy dom położony w Czernichowie. Opis Dom znajduje się zaledwie ok. 20 km od centrum Kraków idealny dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

957 000 zł116 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w leszczynowcach 7_1116' z ceną: 686 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanniki

Sanniki,mazowieckie

1 399 000 zł305 m² 4 586,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Na sprzedaz funkcjonalna nieruchomość - dom oraz hale warsztatowe, zlokalizowana w Sannikach (pomiędzy Płockiem, a Sochaczewem) na rozległej działce (1,4ha). Dom rodzinny jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pionierska

Poznań,wielkopolskie

1 285 000 zł184 m² 6 983,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:481 m²

Szczególnie polecamy! Wyjątkowa oferta zakupu solidnego domu, w bardzo dobrej lokalizacji (na ulicy bez przejazdu, z ruchem lokalnym, tylko osób na niej mieszkających) w rozsądnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Rezerwacja oferty Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogatszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 300m2, powierzchnia użytkowa domu to 170m2. Dom znajduje się w Obornikach Śląskich, miejscowości oddalonej od Wrocławia 20 km. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybaki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 090 000 zł186 m² 5 860,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Jeśli pragniesz zapewnić swojej rodzinie bezpieczne, spokojne miejsce do życia, a jednocześnie korzystać z uroków jezior, zieleni oraz rozbudowanej infrastruktury rekreacyjnej, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł245 m² 5 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Opis nieruchomości: klasyczny dom o powierzchni użytkowej 235 m , łączący elementy starszej architektury z nowoczesnym komfortem. Elewacja wykonana z charakterystycznej czerwonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

939 900 zł159 m² 5 896,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem na działce 587 m2. Klient Oferta bezpośrednio od developera. W ofercie również pozostałe 3 domy w zabudowie bliźniaczej w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

998 000 zł93 m² 10 731,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'galia_706' z ceną: 619 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 089 900 zł129 m² 8 442,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

5-pokojowy | Dwukondygnacyjny dom w Nadolicach Wielkich o powierzchni 129,1 m2 Opiekun nieruchomości: tel. W skład domu wchodzą poszczególne pomieszczenia: parter 64,2 m2 - Salon 24,6 m2 -.