dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Badowo-Dańki

Badowo-Dańki,mazowieckie

799 000 zł130 m² 6 127 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy bliźniak ok.130 m2 z piękną działką, w spokojnej okolicy pod Mszczonowem. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kusocińskiego

Opole,opolskie

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Chesz mieszkać w Dzielnicy Kwiatów gdzie domów na sprzedaż jak na lekarstwo? Może właśnie jesteś lekarzem i potrzebujesz budynek pod gabinety? Prowadzisz inną działność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

985 000 zł145 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tarnowska

Łęg Tarnowski,małopolskie

460 000 zł95 m² 4 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 m²

Drewniany dom w Łęgu Tarnowskim - przestrzeń, klimat i potencjał! Na sprzedaż dom z lat 60., położony w Łęgu Tarnowskim, przy ul. Tarnowskiej ok. 6km od Tarnowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

799 000 zł126 m² 6 326,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Twój nowy dom w Świdnicy - bez prowizji i bez podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych bliźniaków w Świdnicy. To idealne rozwiązanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rembieszów

Rembieszów,łódzkie

345 000 zł93 m² 3 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Zapraszamy Państwa do całorocznego domu położonego w Parku Krajobrazowym Międzyrzecza Warty i Widawki. Zlokalizowany jest on w spokojnej okolicy, w miejscowości Rembieszów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł211 m² 8 507,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

**english version below** Z przyjemnością prezentujemy przestronny, funkcjonalny, gotowy do zamieszkania 3 kondygnacyjny skrajny segment w Radości (wawer) o całkowitej powierzchni 211,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Struga

Struga,dolnośląskie

1 290 000 zł174 m² 7 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Dom, który sprawia, że rano nie chce Ci się wychodzić do pracy. 154 metry kwadratowe przestrzeni, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. 5 sypialni oznacza koniec porannych kolejek do łazienki. Pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leonów

Leonów,łódzkie

645 000 zł90 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam nowy dom między Tomaszowem Mazowieckim a Piotrkowem pow. 90m2, duży salon z jadalnią i otwartą kuchnią, dodatkowo 2 pokoje, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 028 000 zł141 m² 6 411,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'mietek zx41_1150' z ceną: 818 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

1 999 900 zł240 m² 8 332,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom jednorodzinny dwulokalowy, przy ulicy Kąty Grodziskie 85, na warszawskiej Białołęce. Niniejsze ogłoszenie dotyczy jednego lokalu wraz z udziałem w działce. Do sprzedania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

1 519 000 zł126 m² 12 055,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej segment zewnętrzny | 126,48 m | Rzeszów Wilkowyja, ul. Bałtycka (nowe budownictwo). Szukasz domu, który łączy komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Warszawa,mazowieckie

7 900 000 zł782 m² 10 108,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji na Kępie Zawadowskiej - idealny dom dla miłośników przestrzeni i motoryzacji. Parametry ogólne: powierzchnia całkowita: 781,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

1 490 000 zł235 m² 6 347,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w otulinie lasu | 309 m | działka ok. 11 arów | okolice Mnikowa / Krzeszowic | blisko Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący położony na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

1 075 000 zł106 m² 10 141,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'tomaszek III novum_1137' z ceną: 782 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Małkowo,pomorskie

1 570 000 zł273 m² 5 750,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Wyjątkowy i zadbany w każdym detalu dom z dużą działką wśród zieleni. Działka jest w pełni zagospodarowana, urokliwa, z dojrzałą roślinnością, krzewami i drzewkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poznań,wielkopolskie

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Nowa cena. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający. Biuro Nieruchomości Kwadrat-realestate z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Luboń,wielkopolskie

1 099 000 zł418 m² 2 629,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł127 m² 12 590,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 670 000 zł118 m² 14 140,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Połówka bliźniaka stanowiąca w pełni wykończony i wyposażony lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 118.1m2 użytkowej 104.17m2 z ogrodem około 200m2 domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duninówko

Duninówko,pomorskie

2 990 000 zł347 m² 11 383,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 000 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Wyjątkowa Perełka Ośrodek 6 km od Ustki! Zapraszamy do zapoznania się z unikalną nieruchomością położoną w Duninówku, zaledwie 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Racimierz

Racimierz,zachodniopomorskie

430 000 zł134 m² 3 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Na sprzedaż: dom w stanie surowym otwartym z dużą działką | Racimierz, gm. Stepnica Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu lasu, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Uciechów

Uciechów,dolnośląskie

860 000 zł132 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, energooszczędny, parterowy dom położony w Uciechowie, z pięknym widokiem na góry! Dom wolnostojący, wybudowany zgodnie z indywidualnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 370 000 zł114 m² 12 017,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w renklodach 3_795' z ceną: 780 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Przestronny dom jednorodzinny z dużą działką Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 250 m , usytuowany przy ulicy Pokątnej 2 w Adamów - Parcel. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Dębowa

Książenice,mazowieckie

950 000 zł135 m² 7 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Ostatni dostępny lokal! Na sprzedaż dostępne są przestronne lokale znajdujące się w bliźniakach, usytuowanych w urokliwej miejscowości Książenice. To nowoczesne osiedle oferuje wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świerczyny

Mysłowice,śląskie

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Parterowy dom szeregowy z ogrodem i garażem - Mysłowice, ul. Świerczyny Na sprzedaż komfortowy dom szeregowy o powierzchni 78 m z dużym, prywatnym ogrodem (ok. 300 m ) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Stara Wieś,mazowieckie

1 890 000 zł173 m² 10 924,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

1 890 000 zł I sprzedaż I 173 M2 | prawa połowa bliźniaka | działka 1500 m2 I stara wieś I gmina nadarzyn bez podatku pcc! 0% prowizji wpłaty poszczególnych transz na rachunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 350 000 zł181 m² 7 474,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 350 000 zł | sprzedaż | połówka bliźniaka | 180,61 m2 | głosków | gmina piaseczno bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! dostępne obie połówki! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

7 900 000 zł700 m² 11 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam budynek mieszkalno-pensjonatowy, położony w spokojnej części Zakopanego na Kamieńcu z pięknym widokiem na Tatry. W skład budynku wchodzi: piwnica: kotłownia, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościuszki

Potęgowo,pomorskie

479 000 zł142 m² 3 372,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem - Potęgowo Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 142,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Świdnik,lubelskie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Dom na sprzedaż Franciszków, gm. Mełgiew (okolice Świdnika) Na sprzedaż komfortowy, bardzo zadbany dom jednorodzinny położony w miejscowości Franciszków, gmina Mełgiew, województwo lubelskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Za Kuźnią

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł97 m² 8 232,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:627 m²

Dom na sprzedaż Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem, położony na działce o pow. 627m2 w spokojnej i zielonej części Bielska-Białej Komorowice Krakowskie. ul. Za Kuźnią.