dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 298 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

999 000 zł84 m² 11 868,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Gotowy do zamieszkania! wszystkie media! drogi Z kostki! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Dobrzykowice, gmina Czernica. Działka o pow 319 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

870 000 zł129 m² 6 721,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Promocja tylko do końca miesiąca! - 50 tysięcy! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

2 200 000 zł377 m² 5 838,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 711 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomosci - zapraszam do współpracy. Wynagrodzenia dla pośrednika w pełni pokrywa strona Sprzedająca - strona Kupująca nie płaci prowizji. Super standard domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawki

Niekłań Wielki,świętokrzyskie

569 000 zł179 m² 3 178,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży - elegancki dom jednorodzinny według projektu Karmelita Gold. Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona Kotlina

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 740 000 zł193 m² 9 015,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Atrakcyjnie położony dom w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych a zarazem w bliskiej odległości od centrum miasta. Ul. Zielona Kotlina. Dzielnica Górczyn Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Róża Wielka

Róża Wielka,wielkopolskie

837 000 zł59 500 m² 14,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:59 500 m²

NA sprzedaż! Działka siedliskowa z ogromnym potencjałem zabudowana przestronnym domem, oraz budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni 5,95 ha! Obręb Róża Wielka, gm. Szydłowo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

649 000 zł109 m² 5 947,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy, wolnostojący dom (109 m2) w zacisznej miejscowości Toporzysko. Funkcjonalny układ domu pozwolił na wygospodarowanie trzech sypialni, salonu z jadalnią i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Golędzinów,dolnośląskie

798 000 zł70 m² 11 416,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Jeśli marzysz o nowym, energooszczędnym domu położonym w otoczeniu sosnowego lasu, a jednocześnie zależy Ci na świetnym dojeździe do Wrocławia - ta oferta jest dokładnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice-Wieś

Michałowice-Wieś,mazowieckie

1 866 564 zł151 m² 12 333,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

Prezentujemy przestronny dom na przedmieściach Warszawy typu bliźniak. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Michałowic, łącząc wygodę życia pod miastem z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grochowska

Kraków,małopolskie

3 700 000 zł249 m² 15 236,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Segment w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: kraków, śródmieście, osiedle Oficerskie świetnie skomunikowana okolica, blisko centrum (2,8 km od Rynku Głównego). Spokojna, zielona dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzchowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 649 000 zł400 m² 4 122,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:621 m²

Dom z działającym warsztatem samochodowym gotowy biznes we Wrocławiu! Na sprzedaż dom wolnostojący z działającym warsztatem samochodowym, położony w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

795 000 zł126 m² 6 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Idealny dom dla twojej rodziny Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o pow. 126 m2 (działka 490m2) położony w Żorach. Szukasz ciszy i spokoju? Ten dom jest idealny dla Ciebie. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w stylu rezydencjonalnym Wilkszyn, północno zachodnie okolice Wrocławia Powierzchnia użytkowa: 210 m Powierzchnia działki: 1 064 m Liczba pokoi: 5 Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

850 000 zł128 m² 6 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Na nowym osiedlu domów w ładnej okolicy o pow 128 m2 wolonostojący. dom na narożnej, kwadratowej działce o pow 564 m2, zbudowany z pustaków keramzytowych (bardzo dobra izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

510 000 zł93 m² 5 479,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga: został ostatni apartament W sprzedaży! Sprzedam dwupoziomowy apartament w nowym budownictwie z 2023 r. na terenie zamkniętym! Stan deweloperski. Powierzchnia użytkowa 73,72 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

1 300 000 zł142 m² 9 154,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom w wysokim standardzie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części Straszyna, tuż pod Gdańskiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oliwki

Siadło Dolne,zachodniopomorskie

1 299 000 zł164 m² 7 920,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym | Siadło Dolne | 5 minut od Szczecina Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bojano

Bojano,pomorskie

1 650 000 zł125 m² 13 207,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni użytkowej ok. 124,93 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Bojana, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dom to zaledwie roczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 549 000 zł167 m² 9 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny Dom Parterowy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom parterowy łącznie o powierzchni ok.180 m2 posadowiony wśród pięknych terenów Żółwina na działce o pow. 800 m2 Zdjęcia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stasin

Stasin,lubelskie

1 550 000 zł190 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym i piwnicą, wybudowany w technologii murowanej (pustak + cegła + styropian). Dom znajduje się w Stasinie gm. Konopnica, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Gronowo Górne,warmińsko-mazurskie

885 000 zł154 m² 5 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Jeśli poszukujesz nieruchomości do zamieszkania, cenisz sobie ciszę i spokój, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z komfortu mieszkania w mieście, ta oferta jest dla Ciebie. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

679 000 zł110 m² 6 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dostępny już tylko jeden dom - pospiesz się - pięciopokojowe domy z dużą działką szybko się sprzedają! Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starzykowo

Starzykowo,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł166 m² 7 222,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Rezerwacja Prezentujemy wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 142 m (166 m całkowitej), położonego na dużej, malowniczej działce o powierzchni 4200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 450 000 zł150 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Do sprzedania dom (rok budowy 2008 ) w zabudowie szeregowej, o pow. 150 m2, z uregulowanym stanem prawnym, usytuowany w Wieliczce osiedle Krzyszkowice, powiat wielicki. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

810 000 zł170 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, piętrowego domu w spokojnej okolicy w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

770 000 zł75 m² 10 332,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej O pow. 75M2 - niekłonice, zamknięte osiedle, narożna działka O pow. OK. 250M2! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 11 Listopada

Ryglice,małopolskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalnogospodarczy Ryglice 280 000 zł Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalnogospodarczy położony w malowniczych Ryglicach, na działce o powierzchni 5,5 ara. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 400 000 zł136 m² 10 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gminie Kobierzyce Mam wyjątkową przyjemność zaprezentować atrakcyjnie wykończony, nowoczesny dom położony w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głucha

Rybnik,śląskie

860 000 zł90 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Ten dom to coś więcej niż nieruchomość to gotowy styl życia. Wchodzisz i mieszkasz, bez nerwów związanych z budową i rosnących nieoczekiwanych kosztów. Nowoczesny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Saturna

Józefosław,mazowieckie

1 280 000 zł114 m² 11 228,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Sprzedam dom przy ulicy Saturna w zabudowie szeregowej o konstrukcji szkieletowej. W skład domu wchodzi parter: salon (22,35), kuchni (9,54), wiatrołap (1,44) i wc (1,26) podłoga panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

660 000 zł99 m² 6 680,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Oferta domu energooszczędnego 98m2 W okolicy głogowa małopolskiego-stan deweloperski. Oferujemy nowoczesny dom o pow. całkowitej około 98m2 i pow. użytkowej 82m na działce 8.45a, 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł140 m² 9 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A okazja! Zapraszam! polecam gorąco! Oferta na wyłączność! Piękny, klimatyczny segment skrajny o powierzchni 140m2 z zadbanym ogródkiem, położony w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł150 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Powierzchnia całkowitej ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 444m2. Rozkład domu : Parter : - Wiatrołap 1,55m2 - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 240 000 zł116 m² 10 700,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Lokal mieszkalny z ogrodem | 115,88m2 | Ogród 182m2 | Raszyn Na sprzedaż lokal mieszkalny z ogrodem - idealna alternatywa dla mieszkania w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

4 900 000 zł500 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na działce o powierzchni 1 409 m2. Powierzchnia całkowita - 500,2 Powierzchnia użytkowa 390m2 *budynek parterowy, dwukondygnacyjny pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Osiedle nad Strugą

Modliszewo,wielkopolskie

590 000 zł98 m² 6 020,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Witamy Posiadamy w sprzedaży domy na osiedlu nad strugą w miejscowości Modliszewo pod Gnieznem Nowo powstałe osiedle składa się z 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwu-lokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rybna

Otwock,mazowieckie

1 075 000 zł83 m² 12 998,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:637 m²

Willa w stylu architektonicznym Świdermajer w Otwocku, nad rzeką Świder Klimatyczny Świdermajer z drewnianymi werandami, zachowaną stolarką oraz piecami kaflowymi; nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 053 300 zł133 m² 7 917,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Jeżeli masz dość miejskiego zgiełku a jednocześnie chcesz mieć Wrocław na wyciągnięcie ręki, ta oferta jest dla Ciebie! Dom o bardzo dobrej funkcji użytkowej i wystawach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

939 900 zł180 m² 5 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 1000m2, usytuowany w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Malawa,podkarpackie

699 000 zł94 m² 7 939,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, zlokalizowany w miejscowości Malawa. Dom położony na ustawnej działce w spokojnej, pełnej zieleni okolicy,.