dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 329 900 zł139 m² 9 567,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 499 900 zł190 m² 7 894,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego wolnostojącego, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł239 m² 8 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Z przyjemnością prezentuję nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zacisznej części warszawskiego Wawra - przy ul. Jeziorowej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

459 000 zł124 m² 3 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:84 m²

Przedmiotem oferty jest dom o powierzchni użytkowej 124 m2 przystosowany do użytkowania jako dwa mieszkania w samym centrum Nowego Miasta Lubawskiego. Jest to idealna oferta dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

509 000 zł80 m² 6 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Glincz,pomorskie

1 168 500 zł139 m² 8 406,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Dom wolnostojący na Kaszubach , salon + 3 sypialnie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej części Glincza. To propozycja dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 699 000 zł176 m² 9 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie Pełen stan deweloperski dom nr.1 Jest to pierwszy z zaledwie czterech luksusowych domów wśród zabudowy jednorodzinnej. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł90 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 480 000 zł175 m² 8 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:865 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 175m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 865 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żelechów

Żelechów,mazowieckie

759 000 zł105 m² 7 229 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 105,4 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Żelechowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 059 600 zł133 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzozów

Rzozów,małopolskie

1 080 000 zł240 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania dom z dużym ogrodem w miejscowości Rzozów gm. Skawina Dom składa się z trzech poziomów mieszkalnych z czego dwa sa gotowe do zamieszkania a jeden wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Dawidy Bankowe,mazowieckie

1 390 000 zł154 m² 9 050,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc (2%), bez prowizji Oferuję na sprzedaż 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn). Dom o powierzchni 153,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdany

Majdany,wielkopolskie

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż mały domek w stanie surowym otwartym w miejscowości Majdany, gmina Dąbie 2 pokoje, kuchnia otwarta na salon, z wyjściem tarasowym funkcjonalny korytarz, łazienka kotłownia To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tumidajskiego

Radłów,małopolskie

559 000 zł110 m² 5 100,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Marzysz o nowoczesnym, parterowym domu w otoczeniu zieleni? Oferujemy dwa domy w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Radłów, gmina Radłów. Budynki powstają według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

699 999 zł141 m² 4 964,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ostatni dostępny nowoczesny segment W zabudowie szeregowej Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwukondygnacyjnego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Książenice

Książenice,mazowieckie

2 199 000 zł148 m² 14 858,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny dom z pięknym ogrodem z lasem brzozowym gotowy do zamieszkania! Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej kompleksowo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom na zielonym osiedlu Brzezina zlokalizowany przy ul. Norwida. Brzezina to kameralne osiedle domów jednorodzinnych oraz szeregowców, położone z dala od głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

579 000 zł73 m² 7 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do sprzedaży dom w Chrząstowicach o powierzchni 73m2 z działką 130 m2. Pomieszczenia: - 3 lub 4 pokoje (możliwość zmian na etapie budowy) - aneks kuchenny - 2 łazienki - strych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 419 999 zł92 m² 15 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferuję do sprzedaży niebywale klimatyczny, dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem w bryle, zlokalizowany na bliskim Wawrze w Warszawie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Laski

Laski,mazowieckie

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Ważna informacja. Sprzedaję jako osoba prywatna. Agencje nieruchomości proszę o nie dzwonienie i wysyłanie ofert. Dzień dobry, sprzedam dom w miejscowości Laski k. Warszawy. Gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:232 m²

Warmia Brokers prezentuje na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym przy ul. Tuwima 15a w Olsztynie. Budynek mieszkalny o pow. użytkowej około 57m2 (zabudowy 68m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 199 000 zł180 m² 6 672,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Gotowy Segment środkowy 179,7 m | Łomianki - Buraków Bez prowizji | Bez podatku pcc | 2 km od granicy Warszawy Ogródek | Garaż | Osiedle zamknięte | Blisko Wisły i Kampinosu Z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł305 m² 10 983,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu dwudziestu sześciu domów "zacisze Wilanów," w rejonie Wilanów-Zawady ul. Wał Zawadowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

1 890 001 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Jako główne biuro sprzedaży dewelopera proponujemy Państwu doskonałą inwestycję w Wilanowie przy Wale Zawadowskim. Budujemy przestronne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, ustawionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa inwestycja w Tarnowskich Górach - Opatowice Kameralne osiedle czterech nowoczesnych domów Szukasz miejsca, w którym codzienny komfort spotyka się z ciszą natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Księginice Małe

Księginice Małe,dolnośląskie

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polecam na sprzedaż domek letniskowy wolnostojący o powierzchni ok 65,0 mkw (bez skosów) na działkach o powierzchni (750) mkw, zlokalizowany w uroczym miejscu w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłosna

Miłosna,dolnośląskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom pod lasem - cisza, natura i luksus w jednym miejscu! Tylko 10 km od Lubina! Mamy przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej parteru 150 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uszew

Uszew,małopolskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość z dużym potencjałem, wymagająca inwestycji. W jej skład wchodzi: - duża, piękna [17ar], częściowo zagospodarowana działka; - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł150 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:691 m²

Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż dom wolnostojący na działce 7 ar położony w centralnym punkcie prestiżowej radości - dzielnica Warszawa Wawer. Nieruchomość usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sikorskiego

Imielin,śląskie

1 100 000 zł380 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Posiadamy w swojej ofercie dom jednorodzinny z dużym potencjałem, dwukondygnacyjny z 10 pokojami ,trzema kuchniami, dwoma łazienkami, plus osobno 1 wc. do tego dwa tarasy, jeden balkon. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 290 000 zł196 m² 11 661,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

W skrócie Na sprzedaż urokliwy i doinwestowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej - 196,38 m2 z dwoma garażami, linią brzegową jeziora oraz plażą z pomostem - położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

997 000 zł124 m² 8 040,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom jednopoziomowy o powierzchni 124 m2 w Motyczu łączy nowoczesność z malowniczym otoczeniem. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje przestrzeń, komfort i innowacyjność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Łódź,łódzkie

799 999 zł109 m² 7 309,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Twoje miejsce w Łodzi osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Gajcego Zamieszkaj z rodziną w spokojnej dolinie rzeki Miazgi Szukasz domu dla rodziny w cichej, zielonej okolicy, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

751 000 zł99 m² 7 600,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:268 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Walentów

Walentów,mazowieckie

950 000 zł21 800 m² 43,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym oraz dużym budynkiem gospodarczym w miejscowości Walentów, gmina Leszno. Powierzchnia działki 21800m2. Media: prąd, woda. Dom mieszkalny z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Brodnia-Kolonia

Brodnia-Kolonia,łódzkie

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Domek letniskowy nad Zalewem Jeziorsko z własną działką 771 m Oferujemy domek letniskowy o powierzchni zabudowy ok. 45 m2 (działka 25 30 m), położony w malowniczym otoczeniu Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

2 620 000 zł163 m² 16 073,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Komfortowy dom dla rodziny 163m2, 4 sypialnie, gustowne wykończenie, osiedle zamknięte, bliskość Puszczy Kampinowskiej, bielany Radiowo Budynek: dom o powierzchni użytkowej 163m2.