dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł150 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Powierzchnia całkowitej ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 444m2. Rozkład domu : Parter : - Wiatrołap 1,55m2 - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Neptuna

Straszyn,pomorskie

809 000 zł100 m² 8 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Funkcjonalny i bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 95 m2 / 75 m użytkowej /, położony na kameralnym osiedlu Modre w Straszynie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Modlniczka,małopolskie

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej pod krakowem! Powierzchnia całkowita: 120 m | Działka: 3 ary | Garaż | Ogródek | 2 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom. gospodarcze Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł126 m² 7 543,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 380 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kanie

Kanie,mazowieckie

2 400 000 zł190 m² 12 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Przestronny, luksusowy dom w Stylu Rustykalnym zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Przestrzenny salon tworzy wspólnie z kuchnią i holem ciekawą aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 489 000 zł138 m² 10 821,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Inwestycja w obrębie osiedla Widawa, prezentuje uniwersalną zabudowę szanującą środowisko naturalne. Architektura harmonijnie współgra z otoczeniem, respektując lokalny kontekst.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

870 000 zł145 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy Błonie okolice na sprzedaż. Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 140 M2 wybudowany z cegły na przełomie lat 80-tych XX wieku na działce o powierzchni 1000 M2 W bieniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł250 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, nowoczesnego domu jednorodzinnego, znajdującego się 5 min od Wrocławia Leśnicy. Dom z 2020 r, o całkowitej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 340 000 zł152 m² 8 824,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Rezerwacja Nowy rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kałęczyn

Kałęczyn,mazowieckie

2 200 000 zł290 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 290 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2700 m, w spokojnej i zielonej okolicy na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:768 m²

Dom mieszkalny jednorodzinny, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, z dachem stromym dwuspadowym , lata osiemdziesiąte. Powierzchnia zabudowy 122mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 160 000 zł110 m² 10 552,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Tetti rossi - Everyday Comfort, peace and Privacy. Porzeczkowa Street, kraków location: tetti Rossi - the perfect blend of greenery, tranquility, and urban convenience. Porzeczkowa Street -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 299 900 zł140 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 140 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaworowska

Warszawa,mazowieckie

4 390 000 zł179 m² 24 525,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borek

Borek,małopolskie

430 000 zł252 m² 1 706,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie jednorodzinnej - stan surowy zamknięty - Borek, k. Bochni - powierzchnia użytkowa -88,74 m2 powierzchnia całkowita -252,04 m2 powierzchnia netto -133,85 m2 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Kłodawa,pomorskie

3 500 000 zł140 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna zabytkowa posiadłość składająca się z domu wolnostojącego oraz dwóch budynków gospodarczych. Całość położona jest na działce o powierzchni 6000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamenhofa

Lublin,lubelskie

1 790 000 zł234 m² 7 636,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny Dom Wolnostojący w Idealnym Stanie - Gotowy do Zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Goleszów,śląskie

385 000 zł186 m² 2 069,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Bardzo dobra cena! Dom ok 7 min od Ustronia Dom wraz ze stodołą do kapitalnego remontu. pow.działki 1018m2 pow. użytkowa domu ok 186 m2 -parter ok 131 m2 -I piętro ok 55.06m2+poddasze -stodoła ok 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Smolnica,śląskie

900 000 zł78 m² 11 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

0% prowizji dla kupującego atrakcyjna oferta! klucz W biurze! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny posadowiony na działce o pow. 2700m2. w Smolnicy. Pow.78m2 na którą składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezinka

Brzezinka,małopolskie

4 240 000 zł510 m² 8 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Lokalizacja I charakterystyka nieruchomości Na sprzedaż unikatowa nieruchomość klasy premium, położona w prestiżowej lokalizacji pod Krakowem miejscowości Brzezinka (gmina Zabierzów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stanisławów,mazowieckie

500 000 zł170 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni 170 m położony w wyjątkowej lokalizacji w Stanisławowie. Nieruchomość w stanie deweloperskim daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boduszyn

Boduszyn,lubelskie

1 280 000 zł157 m² 8 152,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Na sprzedaż urokliwy dom na przestronnej działce, pod Lublinem Lokalizacja: boduszyn gm. Niemce, niecałe 10 km od ikea / północnej granicy Lublina Duża, zagospodarowana działka 3470 m2 (ok. 30 * 105 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Turza

Łódź,łódzkie

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Zamieszkaj w miejscu, które łączy ciszę przedmieścia z bliskością centrum Szukasz domu, który daje prywatność, przestrzeń i nowoczesny standard? Ten wyjątkowy lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Załęże-Gartki

Załęże-Gartki,mazowieckie

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Działka o powierzchni 5600 m2 zabudowana budynkiem gospodarczym, dwuizbowym oraz przybudówki ( drewutnia ). Cicha, spokojna okolica. Od zachodu rozległa panorama, od wschodu las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

735 000 zł160 m² 4 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Kraków,małopolskie

1 783 026 zł112 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Tec Real Estate Oficjalny partner sprzedaży inwestycji Zielona Polana tec Real Estate prowadzi autoryzowaną, bezpośrednią sprzedaż inwestycji Zielona Polana w imieniu dewelopera. Kupujący: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 850 000 zł217 m² 8 530,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bez prowizji! Nowoczesna Rezydencja w prestiżowej lokalizacji - wykończona w wysokim standardzie, gotowa do zamieszkania! Jedynie 7 minut od Centrum Lublina! Na sprzedaż oferujemy komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

990 000 zł255 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny dwurodzinny o powierzchni 255 m2 (z możliwością adaptacji pod apartamenty) położony w Czerwionce-Leszczynach, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł143 m² 13 182,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 140m2 z garażem w bryle budynku na Woli Justowskiej. Powierzchnia: 143,37m (w tym garaż w bryle budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Warzenko,pomorskie

1 200 000 zł140 m² 8 578,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w zacisznej i zielonej części Warzenka - przy ul. Leśnej 15, na prestiżowym osiedlu Leśne Zacisze Tokar. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

2 700 000 zł368 m² 7 346,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

R e Z E R W A C J A Jeżeli szukasz nowoczesnego, przestronnego i nietuzinkowego domu, który stanie się Twoim miejscem na ziemi, koniecznie zapoznaj się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 220 000 zł155 m² 7 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Parterowy dom mała nieszawka Przedstawiamy ofertę domu o powierzchni 132,50 m , położonego na działce o powierzchni 984 m w miejscowości Mała Nieszawka, 5 km od Torunia. Dla kogo?.