dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

800 000 zł180 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nieruchomość inwestycyjna! Mam do zaprezentowania dom wolnostojący o powierzchni około 180m2 z lat 70-tych położony na działce usługowo-budowlanej o powierzchni 16 ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzemienica,podkarpackie

1 200 000 zł138 m² 8 724,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Krzemienica, zaledwie kilka kilometrów od Rzeszowa. Dom został wybudowany w 2013 roku i położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ściborzyce Wielkie

Ściborzyce Wielkie,opolskie

219 900 zł120 m² 1 832,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Dom z cegły wybudowany na przestrzeni lat 40 ubiegłego wieku o powierzchni około 120 metrów kwadratowych- możliwość adaptacji piętra. Solidne- grube mury/ dach po remoncie w 2023 roku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dzięcioła

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł158 m² 11 386,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Podstawowe Informacje: do sprzedania przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z czterema sypialniami przy ulicy Dzięcioła w dzielnicy Wawer na działce o powierzchni 327m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł144 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny dom na sprzedaż o powierzchni 144 m2 | Działka 130 m2 | 5 pokoi | Wilanów kluczowe atuty Nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami Świetna lokalizacja - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

2 050 000 zł213 m² 9 644,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Miejski Charakter Kompleks 7 zaprojektowanych przeszkleniami, dzięki którym do wnętrza dociera mnóstwo światła dziennego, osiedle położone jest przy wewnętrznej, kameralnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

799 900 zł101 m² 7 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom Z potencjałem ok. 100 m + strych I podpiwniczenie. Jeśli marzysz o miejscu, które możesz urządzić po swojemu , ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie. Dom ok. 100m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lipie,małopolskie

469 000 zł220 m² 2 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje do sprzedaży dom z dużym potencjałem o powierzchni 220 m , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Lipie obok Gródka nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 350 000 zł155 m² 8 693 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

689 000 zł126 m² 5 466,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 199 900 zł367 m² 5 989,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom wolno-stojący, murowany, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 187,27 m2 plus garaż o pow. 32,6m2, położony w spokojnej części Jakubowic Konińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:501 m²

- rezerwacja oferty do 17.02.2026r. - częstochowa, wyczerpy, naruszewicza. Na sprzedaż przytulny dom z budynkiem gospodarczym. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzywiec

Krzywiec,łódzkie

722 000 zł104 m² 6 942,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Sprzedam segment w kameralnej zabudowie bliźniaczej w cenie mieszkania! Kupujący nie płaci podatku pcc Z niezależna księga wieczysta na lokal i przynależna działkę roczny podatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaleszczyce

Zaleszczyce,zachodniopomorskie

925 000 zł123 m² 7 520,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 123 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1000 m 2. Nieruchomość ta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

2 390 000 zł237 m² 10 067,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Rubra | Luksus i nowoczesność | Gotowe do odbioru R U B R A to awangardowe osiedle składające się z 7 domów o unikatowej modernistycznej architekturze. Dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyspiańskiego

Radwanice,dolnośląskie

999 000 zł98 m² 10 193,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Dom na sprzedaż w Radwanicach przy ul. Stanisława Wyspiańskiego Na sprzedaż dom o powierzchni 98 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Radwanic, z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

2 050 000 zł213 m² 9 644,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Lublin,lubelskie

889 000 zł176 m² 5 059,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:202 m²

Dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Świętokrzyskiej! Budynek czterokondygnacyjny z zagospodarowanym poddaszem, posadowiony na 202m2 działce. Układ to: - kondygnacja podziemna - dwa praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wędkarska

Tarnów,małopolskie

849 000 zł133 m² 6 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom W stanie deweloperskim W tarnowie! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż 2 takie same domy w Tarnowie. Lokalizacja Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Luzino,pomorskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż przytulny, parterowy dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy w Luzinie, zaledwie kilka minut od centrum i dworca kolejowego. To idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór

Nowy Dwór,kujawsko-pomorskie

489 000 zł150 m² 3 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom w spokojnej, zielonej okolicy Nowy Dwór, gm. Dąbrowa Chełmińska Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej i spokojnej części Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł153 m² 7 514,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, kameralnej okolicy, otoczonej zielenią i terenami spacerowymi w Iwinach. Najważniejsze atuty: -Kameralna zabudowa -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł137 m² 12 335,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 137 m , idealny dla rodziny poszukującej wygody, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

685 000 zł359 m² 1 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

W ofercie biura ms Nieruchomości prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż położoną w Krośnie, przy drodze krajowej dk28. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł185 m² 4 859,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom W ścisłym centrum tarnowskich gór! tarnowskie góry - ul. Zielona - oferta tylko W naszym biurze! dom idealnie nadaje się na dom dwurodzinny! niezależna klatka schodowa! Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł107 m² 7 934,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania lokal w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim. Lokal w stanie deweloperskim, dostępny lokal środkowy, ostatni! Na parterze ulokowane są:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Gorlice,małopolskie

1 199 000 zł380 m² 3 155,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż oferujemy okazały dom o powierzchni całkowitej ok. 380 m , położony w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Zawodzie, niedaleko centrum Gorlic. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł150 m² 7 645,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:203 m²

Wrocław psie pole, przedmieście wrocławia dom W zabudowie szeregowej, segment skrajny, powierzchnia całkowitw 150 M2, działka 203 M2 idealna oferta dla cudzoziemców spoza unii europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kolonia Poczesna

Kolonia Poczesna,śląskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Ofertą sprzedaży jest duży dom z 2010 roku wybudowany metoda tradycyjną z pustaka max o pow 180 mkw. Posadowiony jest na dużej działce o pow 1060 m Dom składa się z ; - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radarowa

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł193 m² 9 341,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Szukasz nowego, gotowego do wprowadzenia domu, w którym dzieci mają swoją strefę, a Ty ciche miejsce do pracy? Ten dom spełni oba scenariusze. Jasna strefa dzienna z wyjściem na duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

562 000 zł102 m² 5 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja na osiedle domków o powierzchni 102 m2 dom z działką 400 m2. Każdy z domów posiada trzy wygodne sypialnie, salon łączony z jadalnią oraz dwie łazienki. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Osiek,dolnośląskie

443 000 zł125 m² 3 540,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Mamy przyjemność zaprezentować państwu kompleks 9-segmentów szeregowych o nowoczesnej bryle i bardzo praktycznie zaprojektowanym wnętrzu-projekt indywidualny W miejscowości Osiek gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

820 000 zł128 m² 6 445,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Okazyjna cena! za dom 128 M2 na 10 ar działce blisko miasta tarnowa.! stan deweloperski! Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w Pawęzowie, gm. Lisia Góra tylko 2 km granicy miasta Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

860 000 zł131 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.