dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wólka Mińska,mazowieckie

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Rezerwacja Nowy rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Uraz,dolnośląskie

840 000 zł153 m² 5 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć Uraz - Niziny Wyobraź sobie poranki, w których dzieci wybiegają do ogrodu jeszcze w piżamach, a Ty pijesz kawę na tarasie, słysząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Równe,podkarpackie

89 000 zł75 m² 1 186,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Nowa obniżona cena! > krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż zabudowaną działkę w miejscowości Równe (gmina Dukla, powiat krośnieński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzechowce

Orzechowce,podkarpackie

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Dom na sprzedaż - Orzechowce, gm. Żurawica, pow. przemyski Cena: 330 000 zł Lokalizacja: orzechowce, gmina Żurawica, powiat przemyski, woj. podkarpackie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strużańska

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł151 m² 5 821,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj W spokojnej, zielonej okolicy W otoczeniu lasu Z przyjemnością informujemy, że już rozpoczęliśmy sprzedaż wyjątkowych domów przy ulicy Poziomkowej w Józefowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bronisławów,mazowieckie

980 000 zł161 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie sprzedaży parterowy dom wolnostojący pod Grodziskiem Maz. w miejscowości Bronisławów blisko Błonia i Grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia domu 111 m2 parteru plus 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamów

Adamów,mazowieckie

1 349 900 zł181 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą, co daje poczucie relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilczyce,dolnośląskie

649 000 zł80 m² 8 122,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Wrocław, wilczyce, ul. Kasztanowa. Nowa inwestycja! Blisko terenów zielonych, bliźniaki, media miejskie, pompa ciepła parter oddawany jest W stanie deweloperskim, natomiast poddasze W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zająca

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł102 m² 6 848,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,06 m , zlokalizowany w Grudziądz, na Osadzie Tarpno, przy ulicy Zająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Zgłobieńska

Wola Zgłobieńska,podkarpackie

889 000 zł123 m² 7 867,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

"ioferujemy na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny wykonany w technologii lekkiego szkieletu stalowego sundaysystem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,7 m i powierzchni zabudowy 123.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 059 525 zł125 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Podana cena dotyczy budynku w stanie deweloperskim. Budynek odebrany - dostępny od zaraz! Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową odsłoną nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 502 908 zł92 m² 16 302,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Nowoczesny dom 5-pokojowy Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w nowopowstającej inwestycji Waw.Re w zielonej części Wawra. Idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zgłobice,małopolskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej nowa inwestycja na granicy Zgłobic i Koszyc Małych. Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

446 500 zł76 m² 5 899,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Okazja doskonała cena i lokalizacja (tarnowski, tarnów, zgłobice, miła) Jeżeli szukasz nie wielkiego domu w świetnej lokalizacji poza miastem a jednocześnie z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 500 000 zł550 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Avenue Estate prezentuje willę położoną w Konstancinie, ok 5 min od szkoły amerykańskiej. Idealny dom dla dużej rodziny lub na reprezentacyjną siedzibę dla firmy. Dom Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Puchalskiego

Białystok,podlaskie

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszam na prezentacje skrajnie położonego domu w zabudowie szeregowej z 2015r. Ostatni remont został przeprowadzony w 2022r. Wszystko jest świeże i zadbane. Robione jak dla siebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ujazd

Ujazd,małopolskie

1 030 000 zł94 m² 10 934,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój I komfort mieszkania dom wolnostojący w stanie deweloperskim 4 pokojowe w 2 poziomowym mieszkaniu z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Glinno

Poznań,wielkopolskie

1 450 000 zł149 m² 9 731,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dziś mam do zaoferowania na sprzedaż lokale w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, położonym w spokojnej, zielonej części Poznania Morasko. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 800 000 zł326 m² 5 524,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reczańska

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom dwurodzinny położony w cichej, zielonej okolicy na Gumieńcach w Szczecinie przy ul. Reczańskiej Powierzchnia: 179 mkw Powierzchnia Użytkowa mieszkanie (zagospodarowana): 80mkw reszta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Oławska

Środa Śląska,dolnośląskie

77 329 zł135 m² 573,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności w udziale 1/4 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Środzie Śląskiej, przy ulicy Oławskiej 3. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

1 490 000 zł159 m² 9 359,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Polecam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 159,20 m2 usytuowany na zadbanej i ogrodzonej działce o pow. 454m2 w dzielnicy Szerokie - Lublin. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrowsko

Ostrowsko,łódzkie

565 000 zł100 m² 5 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 581 m²

Dom wolnostojący z dużą działką i lasem Ostrowsko, 3 min od Uniejowa Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w malowniczej, spokojnej miejscowości Ostrowsko, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

799 000 zł119 m² 6 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wystartowaliśmy Z budową wyjątkowych domów! 1/2 bliźniak Z pięknym widokiem I przyjaznym sąsiedztwem! natura 2000 za oknem! piękny krajobraz, kanalizacja, kolej W miejscowości! 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabajka

Zabajka,podkarpackie

650 000 zł89 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Nowoczesny i Komfortowy Dom w zabudowie bliźniaczej na Sprzedaż w Głogowie Małopolskim Idealny dla Twojej Rodziny! Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

999 000 zł148 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom z duszą w doskonałej lokalizacji - Toruń, koniuchy/chełmińskie Przedmieście machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom z 1954 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

936 000 zł140 m² 6 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Jeśli Twoim pragnieniem jest dom- taki wymarzony -to właśnie ja mam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

747 512 zł87 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

W sprzedaży nowa inwestycja! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Słocina przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawłowskiego

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

559 000 zł100 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Oferta Sprzedaży Nowoczesnych Domów Bliźniaczych w Nowym Dworze Wejherowskim wykończonych w wysokim standardzie. W sprzedaży pozostały dwa lokale (obydwa na działce 79/19).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 049 800 zł114 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ciekawy projekt budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 114 m2 z płaskim dachem, posadowiony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staszica

Pułtusk,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pułtusku,cicha spokojna okolica 100 metrów do Rynku ,rzeki Narew oraz 20 m do kanału prowadzącego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

522 900 zł184 m² 2 834,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną numer 102/31, obr. 3-13-22 o powierzchni 332 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowice

Adamowice,mazowieckie

650 000 zł174 m² 3 735,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Duży, funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym! 174 m2 - 6 pokoi, garaż, duże okna! Działka aż 1762 m2! dom Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 174 m2 ( po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jaskółcza

Rybnik,śląskie

320 000 zł110 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Spokojna dzielnica domków wolnostojących i bliźniaczych, park Wiśniowiec, przy nim duży parking, sklepy: galeria Śląska (m.in. Carrefour), merkury, castorama, lewiatan, stokrotka, biedronka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Dobrzeń Mały,opolskie

990 000 zł157 m² 6 306,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo ciepłego i komfortowego domu w Dobrzeniu Małym (gm.Dobrzeń Wielki). Nieruchomość zlokalizowana jest przy jednej z bocznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyborowo

Przyborowo,wielkopolskie

1 100 000 zł160 m² 7 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w lesie, który daje ciszę natury i komfort nowoczesnego życia. Są domy, w których od pierwszej chwili czujesz, że możesz zwolnić. W Przyborowie 4 dzień zaczyna się ciszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

739 000 zł104 m² 7 108,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:43 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc oferta dotyczy budynku nr 2 lub 3 pełna oferta inwestycji dostępna na naszej stronie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Żukowo,pomorskie

2 499 000 zł206 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Dom z wizją "z Charakterem 4" Wyjątkowy, nowoczesny dom pod lasem z potencjałem i przestrzenią, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Żukowo, ul. Leszczynowa atuty: reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Męcina

Męcina,małopolskie

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:16 796 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość zabudowaną o powierzchni 1, 6796 ha położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb męcina. Nieruchomość zabudowa zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Porzeczkowa

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł109 m² 10 514,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:43 m²

Tetti Rossi - kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana na północy Krakowa, przy ul. Porzeczkowej, zaledwie 4,5 km od centrum Krakowa, co stanowi idealne połączenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij