dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 314 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 314 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Przytok

Przytok,lubuskie

2 712 000 zł22 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, który znajduje się na urokliwej działce ze wzgórzem z pięknym widokiem na okolice o pow. 2,26 ha w gminie Zabór w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł270 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Eurovilla prezentuje dom na Starym Wilanowie, charakteryzujący się nowoczesną bryłą i wysoką jakością wykonania Dom został zaprojektowany przez doświadczoną pracownię architektoniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bondary

Bondary,podlaskie

229 000 zł100 m² 2 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Polecamy przytulny i funkcjonalny dom letniskowy w miejscowości Bondary, nad zalewem Siemianówka, gm. Michałowo, woj. podlaskie. Drewniany domek w środku podlaskiego lasu to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pogodna

Nadarzyn,mazowieckie

1 190 000 zł119 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko 400 zł miesięcznie za utrzymanie domu z ogrodem! Polecam dom z 2020roku, wolnostojący o powierzchni całkowitej 119 m2, na działce 650 m2, w podwarszawskim Nadarzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 1 Maja

Ogrodzieniec,śląskie

595 000 zł168 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:789 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego blisko granic województw Małopolskiego oraz Śląskiego? Miejsca zapewniającego świetną komunikację zarówno w kierunku Krakowa ( 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

894 900 zł130 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Kąty Wrocławskie to miasto w odległości 22km od Wrocławia - pełna infrastruktura do życia z szybkim dojazdem A4 do Wrocławia to może być świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobra

Dobrzyń,mazowieckie

1 690 000 zł289 m² 5 847,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Krótko: na sprzedaż | Dobrzyń | gmina Czosnów | dom wolnostojący | 239 m powierzchni użytkowej | działka 1119 m | 7 pokoi | 2 łazienki | garaż dwustanowiskowy | taras ok. 60 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

1 700 000 zł246 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Rezerwacja *****tylko U nas***** Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Woli Kopcowej pod Kielcami Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 266 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Mirków,dolnośląskie

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Luksusowy dom z basenem i prywatnym spa gotowy do zamieszkania Nowoczesny dom jednorodzinny po przebudowie w 2025 roku z prywatną strefą spa czeka na nowego właściciela. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 190 000 zł179 m² 6 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 178 m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 610 m2 w miejscowości Rusiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

960 000 zł142 m² 6 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2024. Projekt domu indywidualny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hrubieszowska

Sławków,śląskie

690 000 zł166 m² 4 154,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:607 m²

| na sprzedaż | duży dom W sławkowie Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni użytkowej 166,08m2. Okolica cicha, spokojna bardzo dobrze skomunikowana, tuż przy przystanku autobusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

699 000 zł104 m² 6 721,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przedmiotem sprzedaży jest energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 86m2 położony na działce o powierzchni 480m2. Dom składa się z 3 ustawnych sypialni, salonu, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzchowo

Wierzchowo,zachodniopomorskie

570 000 zł106 m² 5 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 836 m²

Urokliwy dom na wsi z wyposażeniem. Wierzchowo, gm. Szczecinek Na sprzedaż - wyjątkowa, zadbana nieruchomość na dużej działce z domem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarczymi - tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

1 299 000 zł251 m² 5 175,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

NA sprzedaż dwa domy W karkonoszach ***nieruchomość tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** zobacz całość bez wychodzenia Z domu kliknij tu Nowe, kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 449 m²

Ekonomiczny dom Zamek Bierzgłowski ze ścianą lasu *** *** Przedstawiamy dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni użytkowej 150 m2 , z dwustanowiskowym garażem ( 33,66 m ), położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tajęcina,podkarpackie

940 000 zł162 m² 5 784,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni 162,5 m , położonego na 3-arowej działce. Dom w stanie deweloperskim. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaniemyśl,wielkopolskie

520 835 zł69 m² 7 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:95 m²

Osiedle grabowe nowa inwestycja mieszkaniowa w Zaniemyślu, przy ul. Grabowej domy już W sprzedaży inwestycja W trakcie realizacji. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc oraz nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł90 m² 8 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tadzino,pomorskie

449 900 zł85 m² 5 292,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy Tadzina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrobela

Kraków,małopolskie

1 279 000 zł143 m² 8 944,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Okazja idealna dla rodziny! 2 takiej oferty w Krakowie nie ma i nie będzie! Poniżej 10 000zł/m2! Zadzwoń i umów się na spotkanie! Spiesz się zanim dom kupi ktoś inny! 1. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Herberta

Luzino,pomorskie

1 449 000 zł220 m² 6 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Marzy Ci się dom z dala od miejskiej dżungli? Jednocześnie nie chciałbyś tracić czasu na dojazdy? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Przedstawiam Państwu dom wolnostojący podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krakowiany

Krakowiany,mazowieckie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2. Dom składa się z salonu, kuchni, łazienki, pokoju i kotłowni na parterze oraz 3 pokoi i łazienki na piętrze (góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnik,lubelskie

525 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 464 m²

Tylko w Royal Group Nieruchomości! Dwa domy + budynek gospodarczy z garażami | 15 arów | Nowy Krępiec - przedmieścia Lublina Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł163 m² 14 717,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednio - bez prowizji. 163 m | bliźniak | garaż | tarasy | narożny ogród | zamknięte osiedle | Wawer Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzybiany

Grzybiany,dolnośląskie

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowoczesny i Ekologiczny Dom Bliźniak na Sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, energooszczędnego domu bliźniaka, zlokalizowanego w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Szukasz domu z potencjałem dla siebie, rodziny albo pod działalność? Mam dla Ciebie świetną propozycję: przestronny dom jednorodzinny na Osiedlu Czarne w Jeleniej Górze, idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Burlaki

Burlaki,mazowieckie

1 900 000 zł310 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Wieś Burlaki, w pobliżu rzeki Narew, pięknie położony pod lasem luksusowy dom jednorodzinny. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji, parter 190m2 : duży salon z kuchnią, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasienica

Jasienica,mazowieckie

420 000 zł90 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:723 m²

Jasienica. Parterowy dom wolnosrojący. Dom parterowy , wolnostojący w Jasienicy, gmina Tłuszcz. Powierzchnia około 90m2. Rozkład pomieszczeń: -Kuchnia, -3 pokoje (przechodnie), -łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł280 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

| polecam na sprzedaż segment w Powsinie. Powierzchnia całkowita domu to 280 m2, działka zagospodarowana - pow. 298 m2. Do dyspozycji 4 kondygnacje. Parter: salon z kominkiem, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 179 800 zł144 m² 8 204 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - Segment w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 144 m2, usytuowany w bardzo ładnym rejonie, w cichej okolicy Nadarzyna. Rozkład pomieszczeń : Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

1 399 000 zł233 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący Boguchwała k. Rzeszowa | 233 m | Działka 8 arów | Garaż | Kominek | 3 balkony | Piękny ogród Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje Państwu na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

789 000 zł126 m² 6 281,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Sprzedaż nowych domów w zabudowie bliźniaczej w Imielinie. - ładne nowo wybudowane osiedle. - kupujący nie płaci 2% podatku do urzędu skarbowego. - kupujący nie płaci wynagrodzenia biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 250 000 zł186 m² 6 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Otwock,mazowieckie

594 000 zł120 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości Nieruchomość położona pod adresem ul. Krakowska 11, 05-400 Otwock Przedmiotem licytacji jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radawa,podkarpackie

600 000 zł105 m² 5 719,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom całoroczny w Radawie cicha, zielona okolica otoczona lasami Lokalizacja: ul. Mołodycka, radawa, gmina Wiązownica, powiat jarosławski oferta Powierzchnia domu: całkowita 104,9.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij