dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Piastowska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł167 m² 8 383,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:42 m²

Na sprzedaż zadbana kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowana przy ulicy Piastowskiej 4, w samym sercu olsztyńskiej starówki. Budynek narożny o wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tychy

Tychy,śląskie

629 000 zł75 m² 8 431,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zielone zacisze II budynek B - apartament B1 Już w sprzedaży II etap budowy Inwestycji Zielone Zacisze. Ukończoną realizację pierwszego etapu ( 2 budynki - już zamieszkałe ) mogą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Prochowice,dolnośląskie

610 000 zł183 m² 3 329,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym - Prochowice Przedstawiamy ofertę sprzedaży jednorodzinnego domu parterowego w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagiellońska

Chełm,lubelskie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dom po generalnym remoncie - jak nowy! Wykończenie domu pod klucz , w standardzie wybranym przez Kupującego.Chełm, ul. Jagiellońska Szukasz domu, który łączy nowoczesny standard, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni 122 m , położony na dużej działce o powierzchni 14 arów na osiedlu Wilkowyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podamirowo

Podamirowo,zachodniopomorskie

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Dwa komfortowe domy na jednej działce nad jeziorem Jamno idealna inwestycja pod wynajem lub dla dwóch rodzin! Marzysz o własnym azylu nad wodą, zaledwie 2 km od morza? A może szukasz gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 069 900 zł161 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

1 100 000 zł263 m² 4 182,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:742 m²

Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany na Osiedlu Ślichowice u zbiegu ulic J.B. Puscha i Naruszewicza. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 263 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Żurawica,podkarpackie

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 790 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż: dom wolnostojący - Żurawica, ul. Sportowa Cena: 575 000 zł Powierzchnia budynku: ok. 140 m (użytkowa ok. 80 m ) + poddasze do adaptacji. Działka: około 3 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

2 199 000 zł148 m² 14 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom, w którym design spotyka naturę! Nowoczesny bliźniak z prywatnym ogrodem brzozowym | Książenice. Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tyniecka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Do sprzedaży wolno stojący dom, z 2000 roku, bardzo wygodny i funkcjonalny. W wyjątkowej kameralnej lokalizacji na Gumieńcach, przy bardzo spokojnej ulicy, wśród bogatej zieleni i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ligota,wielkopolskie

3 000 000 zł672 m² 4 464,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 927 m²

Na sprzedaż: gotowy, dochodowy biznes kompleks apartamentów w Ligocie gmina Kobyla Góra. Komfort, natura i pewny zysk! Na sprzedaż gotowy, w pełni funkcjonujący kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górzyn

Górzyn,lubuskie

399 000 zł201 m² 1 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80-tych o powierzchni użytkowej 190 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1002 m2 w miejscowości górzyn, pow.żarski ,woj .lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

780 000 zł104 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy, parterowy dom w pobliżu jeziora Nakło-Chechło - 104 m na działce ok. 500 m Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny, nowo wybudowany dom parterowy o powierzchni 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

999 000 zł143 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia wolnostojący dom w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 117,60 m2, powierzchni całkowitej 142,86 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów A

Korytów A,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom wolnostojący w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 120 m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

520 000 zł132 m² 3 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Przytulny 4-pok. dom, zlokalizowany na dużej działce w Oławie! Posiada 2 salony, ogród, balkon oraz garaż jednostanowiskowy w bryle budynku! Lokalizacja: oława, wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bałtycka

Gdynia,pomorskie

1 790 000 zł193 m² 9 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem przy cichej ulicy Bałtyckiej (gdynia Redłowo). Dom Budynek został wzniesiony z cegły, a dach dodatkowo ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł182 m² 3 466,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 021 m²

*** Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach *** Klimatyczna leśniczówka/siedlisko w otoczeniu lasu dla osób ceniących sobie przestrzeń, ciszę i kontakt z naturą! Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

1 600 000 zł309 m² 5 182,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wszystkim Klientom, poszukującym przytulnego domu wolnostojącego z pięknym ogrodem w sielskiej okolicy, serdecznie polecam prezentowaną ofertę. Lokalizacja: wola Batorska/ Niepołomice Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

Nowoczesne domy blisko Torunia! Kameralne osiedle w zielonym Lulkowie tylko 8 km od centrum miasta! Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesność i bliskość natury? Poznaj Biały Sad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Szczawińska

Wólka Szczawińska,mazowieckie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem domu w trakcie budowy na sprzedaż w stanie deweloperskim w Wólce Szczawińskiej. * możliwość przesłania zdjęć oraz filmu wnętrza domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

1 100 000 zł229 m² 4 803,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Wyjątkowy dom w Malborku - wysoki standard, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 229m , w tym część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Krynica Morska,pomorskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w Krynicy Morskiej wyjątkowa lokalizacja w pierwszej linii brzegowej Zalewu Wiślanego Lokalizacja: krynica Morska pierwsza linia brzegowa Zalewu Wiślanego oraz dostęp do Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 399 900 zł188 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Żyrardowie! Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.149 m (całkowitej ok. 189m2) położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

820 000 zł140 m² 5 863,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:129 m²

Na sprzedaż segment w Kobyłce o łącznej powierzchni użytkowej około 138 m2, z ogródkiem i garażem położony na terenie zamkniętym. Do wyboru pozostały 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

2 499 000 zł200 m² 12 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Ok Długołeka dom/luxusowy 200m2/5 pokoi /top Na sprzedaż unikatowy dom o powierzchni 199 m , wybudowany w 2015 (gm. Długołęka), położony na imponującej działce 2041 m w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotarbówki

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gaj pod Krakowem, 138 m + 7 arowa działka! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

3 299 000 zł269 m² 12 218,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom wolnostojący położony przy ul. Rodzinnej, na widokowej działce 15 arów. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesną bryłą, świetnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Żyrardów,mazowieckie

1 149 000 zł191 m² 6 009,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na Zalew Żyrardowski dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 191,2 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł220 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:268 m²

Rodzinny i energooszczędny dom w zabudowie szeregowej z 6 pokojami położony na kameralnym osiedlu przy ul. Arkuszowej. Dom zaprojektowany funkcjonalnie, z użyciem najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

1 439 000 zł125 m² 11 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:141 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy Premium - Łódź, złotno, ul. Podchorążych 26 Komfort, styl i nowoczesność w zielonym zakątku miasta Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł151 m² 6 284,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 151 m2 w zabudowie bliźniaczej w Osowcu obok Grodziska Maz. Słoneczne lokale z dużymi oknami ( w salonie okno przesuwne), pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słabomierz

Słabomierz,mazowieckie

2 799 900 zł281 m² 9 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej mieszczącego się wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych w Czerwionce przy ul. Furgoła. Nieruchomość ponad stuletnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gowarzewo,wielkopolskie

6 800 000 zł870 m² 7 816,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 609 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji znajdującej się ok. 15km od centrum Poznania, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Palmowa

Police,zachodniopomorskie

1 299 000 zł209 m² 6 215,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękny dom z ogromną przestrzenią do własnej aranżacji położony w Policach. Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 174,38m2 , usytuowany na działce.