dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 314 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 314 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Kaźmierz,wielkopolskie

890 000 zł167 m² 5 329,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:677 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, zlokalizowanego na działce o powierzchni 677 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siołkowa

Siołkowa,małopolskie

565 000 zł80 m² 7 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom w Siołkowej koło Grybowa. Dom o powierzchni około 80 m2, składający się z 3 pokoi, kuchni z salonem, łazienki, ubikacji i kotłowni. Media: prąd, gaz, szambo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

648 000 zł124 m² 5 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Dźbów w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Diamentowa

Silno,kujawsko-pomorskie

759 000 zł146 m² 5 180,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy szeregowe na sprzedaż - Osiedle Diamentowe, silno Cena: 759 000 pln Cena za m : 5 180 zł Powierzchnia domu: 146,50 m Rynek: pierwotny Typ zabudowy: szeregowa Nowoczesny dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

829 000 zł115 m² 7 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni dom premium pod klucz! Zaoszczędź czas i stres | Bytnik, 5 pokoi, bez pcc! Prezentujemy Państwu ostatnią i wyjątkową ofertę na nowym osiedlu Trzy Perły w Bytniku - 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 750 000 zł296 m² 5 912,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 623 m²

Dom, który czeka na nowy rozdział W spokojnej, zielonej części Wodzisławia Śląskiego stoi dom, który nie powstał jako inwestycja ani projekt pod sprzedaż. Powstał jako miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł291 m² 15 438,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:318 m²

Nowocześnie wyremontowana połowa bliźniaka Funkcjonalny rozkład | Doskonała propozycja dla rodziny | Nowoczesna architektura | Elegancki i ponadczasowy styl | Komfortowe wnętrza | Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Łysiec,śląskie

499 000 zł267 m² 1 866,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Łyśca, przy ul. Ogrodowej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przysietnica,podkarpackie

310 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego usytuowanego na sporej, ponad 9 arowej działce w miejscowości Przysietnica Dane techniczne oraz atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Gwizdówce

Załakowo,pomorskie

649 999 zł100 m² 6 499,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Załakowo, gmina Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

570 000 zł186 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Oferujemy na sprzedaż elegancki, nowoczesny dom z poddaszem użytkowym usytuowany na działce o pow. 725 m 2 idealnej pod realizację strefy ogrodowej i rekreacyjnej. Dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyzwolenia

Żory,śląskie

1 390 000 zł138 m² 10 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 138,02 m , usytuowany w cichej i spokojnej lokalizacji, idealnej dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złojec

Złojec,lubelskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Z przyjemnością informujemy o możliwości nabycia urokliwego domu położonego w malowniczej miejscowości Złojec, zaledwie 10 km od pięknego miasta Zamość. To idealna okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwarciańska

Puszczykowo,wielkopolskie

1 149 000 zł213 m² 5 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:751 m²

Marzysz o zamieszkaniu w otulinie Parku Narodowego? A może zamierzasz mądrze ulokować pieniądze? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z urokliwą nieruchomością położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czernica,dolnośląskie

1 299 000 zł320 m² 4 059,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 499 m²

Przedstawiam przestronny dom o powierzchni 320 m , położony na dużej działce o powierzchni 5499 m w miejscowości Czernica w gminie Czernica która, dynamicznie się rozwija.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Lesznowola,mazowieckie

1 245 000 zł165 m² 7 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko u nas! I ty możesz zamieszkać w domu o niepowtarzalnym charakterze wśród lasu, drzew i zieleni, z dala od hałasu i zgiełku. Tu zapewniony jest bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 900 zł72 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

qNowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzyki

Dobrzyki,warmińsko-mazurskie

429 000 zł100 m² 4 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam Państwu do zaoferowania uroczy dom w charakterze bliźniak o powierzchni ok. 100m2 usytuowany na przepięknej i przestronnej działce ok. 1800m2. Dom nadaje się do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

6 800 000 zł870 m² 7 816,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 609 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji znajdującej się ok. 15km od centrum Poznania, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Raciborska

Rydułtowy,śląskie

550 000 zł172 m² 3 197,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 671 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom 172 m z 2 niezależnymi mieszkaniami - ul. Raciborska, rydułtowy Kluczowe atuty nieruchomości Komfort dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Gajków,dolnośląskie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam przepiękny, nowoczesny dom zlokalizowany W podwrocławskim gajkowie. Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Dom 240 m2 z 2025 roku położony na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borek

Zagnańsk,świętokrzyskie

900 000 zł156 m² 5 759,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w centrum Zagnańska, przy spokojnej ulicy Borek. Dom jest przedostatnim domem na tej ulicy - za nim rozciąga się już tylko las! parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borek Szlachecki

Borek Szlachecki,małopolskie

949 000 zł220 m² 4 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ekonomiczny dom 200 m na działce 12a Borek Szlachecki, gm. Skawina Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom wolnostojący z 2005 roku, położony w miejscowości Borek Szlachecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mórkowska

Wilkowice,wielkopolskie

449 000 zł86 m² 5 234,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Wilkowice ul. Mórkowska Osiedle dwukondygnacyjnych domów - stan deweloperski w miejscowości Wilkowice ul. Mórkowska. w naszym biurze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ksawerów

Ksawerów,łódzkie

1 100 000 zł268 m² 4 106,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w Ksawerowie, który łączy w sobie komfort, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację, 5 min od Pabianic i 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szalowa

Szalowa,małopolskie

955 000 zł234 m² 4 081 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy,położony w miejscowości Szalowa - Gmina Łużna. Nieruchomość usytuowana na płaskiej działce , o powierzchni 17 arów. Budynek wybudowany w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Kamionki,wielkopolskie

949 800 zł103 m² 9 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom z ogrodem | taras | garaż | Kamionki Przedstawiamy komfortowy, doskonale zaprojektowany dom, w którym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

933 597 zł128 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Przytulny dom w sercu Oliwy - 200 m od Parku Oliwskiego! -szukasz miejsca z duszą w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdańska? A może planujesz otworzyć biuro lub gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 950 000 zł417 m² 14 268,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Wyjątkowa rezydencja położona w malowniczej scenerii sosnowego lasu, zaledwie 30 minut od serca Warszawy. Ten przepiękny dom, otoczony zjawiskowym ogrodem, to oaza spokoju i elegancji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Somonino,pomorskie

1 250 000 zł211 m² 5 924,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 583 m²

Wyjątkowy dom o nowoczesnej bryle z dużą działką wśród zieleni. Dom przeszedł generalny remont w roku 2024 r. Dom o pow. całkowitej 211m2 , który jest ekologiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 600 000 zł235 m² 6 794,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Dom o współczesnej architekturze z dużym ogrodem w miejscowości Łoś koło Piaseczna. Twoja przyszłość zaczyna się tutaj, ta nieruchomość to bezpieczne miejsce, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł83 m² 10 481,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:98 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, położone w zielonej i spokojnej części Smolca. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeczów

Przeczów,świętokrzyskie

135 000 zł100 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Szukasz miejsca z klimatem, w spokojnym miejscu ale blisko udogodnień miasta, to oferta dla Ciebie! W ofercie biura kolejna niesamowita oferta - urokliwe siedlisko w Przeczowie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa bez prowizji! Środkowy! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła kanalizajca miejska Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł305 m² 6 885,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 049 800 zł114 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ciekawy projekt budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 114 m2 z płaskim dachem, posadowiony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słotwina

Słotwina,dolnośląskie

859 000 zł180 m² 4 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż: dom wolnostojący 180 m - tylko 2 minuty od Świdnicy! tylko U nas! super cena! Cena : 859 000 zł wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 000 zł113 m² 8 849,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

- - - nowa niższa cena! - - - W naszej ofercie, wyjątkowa nieruchomość - dom podzielony na dwa samodzielne lokale, położony nad jeziorem Wisełka. Opis lokalizacji: wisełka, ul. Przytulna Wisełka.