dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 303 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Młochów

Młochów,mazowieckie

1 299 000 zł163 m² 7 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom Wolnostojący w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok. 163 m2, posadowionego na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Uście Gorlickie

Uście Gorlickie,małopolskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy do zakupu domku położonego na kształtnej zagospodarowanej działce, w otoczeniu lasów, ciszy i pięknych widoków. Budynek: formalnie ma przeznaczenie gospodarcze, ale właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janczewo

Janczewo,lubuskie

1 090 000 zł145 m² 7 496,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Dom wolnostojący przy lesie | Janczewo | fotowoltaika | duża przestrzeń Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w miejscowości Janczewo (gmina Santok, powiat gorzowski, woj. lubuskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

2 800 000 zł290 m² 9 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Niezwykle funkcjonalny, elegancki, skrajny segment na niedużej, pięknie zagospodarowanej działce przy lokalnej ulicy w centrum józefosławia. Dom gotowy do zamieszkania bez prowizji bezczynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Na sprzedaż komfortowy skrajny szeregowiec o powierzchni ok 210m2. Dom wybudowany w 1992r, a w 2016 roku przeprowadzono generalny remont. Składa się z trzech poziomów, garażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Łomianki Dolne,mazowieckie

999 990 zł120 m² 8 333,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej okolicy Łomianek Dolnych przy ulicy Lawendowej. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilczków,dolnośląskie

820 000 zł124 m² 6 633,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Cisza, zieleń i technologia - 35 minut od Wrocławia Z przyjemnością przedstawiam ofertę nowoczesnego domu dwulokalowego, położonego w Wilczkowie przy ul. Lisiej - miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

860 000 zł131 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

690 000 zł70 m² 9 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:664 m²

Wyjątkowa oferta w Jaktorowie. Dom w cenie mieszkania. Na sprzedaż działka o powierzchni 664 m wraz z realizacją budowy nowoczesnego domu parterowego o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży! Do budynku przynależy 500 m2 ogrodu, inwestycja jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Korytów

Korytów,mazowieckie

1 290 000 zł130 m² 9 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 170 m²

Wyjątkowa nieruchomość dla miłośników ciszy, zieleni i życia blisko natury Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem oraz piwnicą, o powierzchni 130,44 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

835 000 zł200 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, usytuowanego w spokojnej części Świdnicy. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

940 000 zł270 m² 3 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z panoramicznym widokiem Niegoszowice, gm. Zabierzów (pod Krakowem) Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jabłonna,mazowieckie

1 230 000 zł163 m² 7 546,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Odkryj wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny w Jabłonnie k/legionowa Ten dom to idealne połączenie komfortu, spokoju i bliskości natury, z doskonałym dostępem do niezbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 150 000 zł225 m² 5 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wolnostojący w Pruszkowie, w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu domów jednorodzinnych i niskich bloków. Budynek ma 3 kondygnacje; jest podpiwniczony i tam znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Józefosław,mazowieckie

1 869 000 zł177 m² 10 559,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Rezerwacja Piętrowy segment w bardzo dobrym standardzie wyposażenia gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy, przestronny segment położony w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

599 000 zł62 m² 9 730,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Jedynie 5 km od wrocławskiego Zakrzowa, w zielonych Pruszowicach proponujemy segment w parterowej zabudowie bliźniaczej. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Borowa Góra,mazowieckie

1 470 000 zł164 m² 8 939,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Jeśli szukasz przytulnego domu z kominkiem, z pięknym słonecznym ogrodem, blisko lasu, z dala od zgiełku, którego lokalizacja zapewni komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 900 zł92 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Połowa B. o powierzchni ok. 92 m2, posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zygmuntówka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

620 000 zł170 m² 3 649,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 155 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny dom o powierzchni 169 m2, z dużym zadaszonym tarasem, na ulicy Zygmuntówka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dom położony jest na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom 91 m z antresolą stan surowy zamknięty, działka 8 ar 699 000 zł Oferta sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni 91 m , położonego na działce 8 ar. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

960 000 zł142 m² 6 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2024. Projekt domu indywidualny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podbielowska

Nowy Sącz,małopolskie

560 000 zł166 m² 3 375,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w południowej części miasta przy drodze asfaltowej przy ul. Podbielowskiej osiedlu Poręba Mała. Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wody

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł195 m² 7 653,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Dzwoń śmiało! Nie pobieramy prowizji od kupującego. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, znajdującego się w atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 099 000 zł103 m² 10 667,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Szczejkowice,śląskie

650 000 zł167 m² 3 892,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz przechodzić przez stresujący i czasochłonny proces budowy od zera? Ta oferta to idealny kompromis najtrudniejszy etap masz już za sobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemiechów

Siemiechów,małopolskie

619 000 zł156 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż dom w Siemiechowie idealny dla rodziny! Cena: 619 000 zł Przedstawiamy ofertę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 73,24 m , a ze strychem który można adaptować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

989 900 zł143 m² 6 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Łosino,pomorskie

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

! przedstawiamy Państwu atrakcyjną inwestycje nova klonova w Łosinie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. Cała inwestycja cieszy się bardzo duży zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

695 000 zł109 m² 6 376,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny segment z widokiem na góry Wielopole k. Nowego Sącza Na sprzedaż ostatnie segmenty w kameralnej inwestycji w Wielopolu spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Dolna Grupa,kujawsko-pomorskie

325 000 zł188 m² 1 731,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Biuro Nieruchomości Lamkowska przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Dolna Grupa , przy ul. Akacjowej - w spokojnej, kameralnej okolicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płock

Płock,mazowieckie

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 752 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku. Dom położony jest na terenie ponad 2750 m2 prywatnej działki otoczony zielenią. W świecie, w którym cisza staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Luboń,wielkopolskie

999 500 zł152 m² 6 572,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i zadbanego domu wolnostojącego o powierzchni 152 m , położonego w Luboniu przy ul. Akacjowej, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 221 m2, położony na działce o powierzchni 1004 m2. Funkcjonalny dom z trzema niezależnymi wejściami - idealny pod biznes, wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący 200 m na działce 900 m , z dwoma niezależnymi wejściami oraz murowanym garażem jednostanowiskowym. Funkcjonalny dom z dwoma niezależnymi wejściami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

949 000 zł157 m² 6 056,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

949 000 zł | Sprzedaż | 156,68 M2 | Segment skrajny | Solec | Konwalii | Gmina Góra Kalwaria nowa inwestycja W solcu W pobliżu konstancina - jeziorny przedsprzedaż! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podleńce

Podleńce,podlaskie

1 750 000 zł226 m² 7 746,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 967 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom z 2020 roku w Podleńcach - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 226.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 252,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dostępna prawa połówka! Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

639 000 zł171 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany w Głogowie Małopolskim. Na sprzedaż dostępne są dwa niezależne segmenty każdy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij