dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

739 000 zł119 m² 6 200,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Ostatni dom dostępny od ręki, na Osiedlu Słonecznym, z pompą ciepła oraz fotowoltaiką, w standardzie deweloperskim! Dostępny jeszcze dom : 3a - powierzchnia 119,17 m2 - 4 pokojowy na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miła

Mikołów,śląskie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kupujący- prowizja 0% Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Mikołowie Kamionce. Dom posiada pow.ok.120 m2, na którą składają się: - na parterze - garaż, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

999 000 zł126 m² 7 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

995 000 zł123 m² 8 063,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Stylowy, kompleksowo wyremontowany dom z ogrodem gotowy do zamieszkania!. Na sprzedaż oferuję wyjątkowy, stylowy dom położony w spokojnej prawobrzeżnej części Szczecina- żydowce idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 339 900 zł163 m² 8 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny Dom w stylu stodoła - na sprzedaż o pow. ok.165 m . Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w stylu nowoczesnej stodoły, położoną w malowniczej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gąsawa

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

339 000 zł140 m² 2 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:527 m²

Oferta na wyłączność! Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 562 m2 w Gąsawie, w pięknym otoczeniu jeziora i parku, na której znajduje się wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodziszcze

Grodziszcze,dolnośląskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:439 m²

Na sprzedaż oferuję wolnostojaca nieruchomość o powierzchni użytkowej 100 m2 zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Grodziszcze. Posadowiana na działce 432m Składającą się z: parter. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Mysłowice,śląskie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

agencyjnej! Mam do zaoferowania dom wolnostojący położony w Mysłowicach przy ul. Łokietka o powierzchni 200m usadowiony na działce budowlanej o powierzchni 545 m . Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

769 000 zł175 m² 4 394,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie: instalacje do rekuperacji, duże okna przesuwne, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, estetyczna elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 530 000 zł253 m² 6 039,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż - dom z poddaszem użytkowym w stanie deweloperskim, łoś k. Piaseczna Szukasz większej przestrzeni dla swojej rodziny, z wygodnym układem pomieszczeń, dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skierdy,mazowieckie

1 420 000 zł140 m² 10 106,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

NA sprzedaż środkowy segment Z dużym ogródkiem W skierdach przy ul. Puszczyka 27 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Powierzchnia użytkowa: 140,50 m2 Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Kąck,mazowieckie

1 350 000 zł137 m² 9 854,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowy, wykończony dom - bliźniak w Kącku obok Wiązownej. Nieruchomość Dom o powierzchni 137m2 usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 650m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyjacielska

Łódź,łódzkie

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu ostatni wolny dom na kameralnym osiedlu " ", położonym w malowniczej, zielonej okolicy wschodniej części dzielnicy Chojny. To nowoczesne osiedle składa się z siedmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł398 m² 10 552,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom, 6 pokoi, 400 m , Wilanów-Zawady, wysoki Standard, tarasy i Ogród Na sprzedaż elegancki dom o powierzchni ok. 400 m , położony w cichej i prestiżowej części Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

679 000 zł180 m² 3 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 675 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 m , zlokalizowany na dużej działce o powierzchni 0,2675 ha (2675 m ) w spokojnej części Pabianic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgrowo

Węgrowo,kujawsko-pomorskie

923 000 zł144 m² 6 401,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom na sprzedaż - Węgrowo, gmina Grudziądz Powiat grudziądzki | woj. kujawsko-pomorskie Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy dzień zaczyna się spokojem, a kończy relaksem przy kominku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 499 000 zł257 m² 9 719,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:647 m²

Przed Państwem wyjątkowa okazja do zamieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta. Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej-segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krępice

Krępice,dolnośląskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa cena! Oferowana nieruchomość to lokal mieszkalny o pow. użytkowej 123 m.kw. plus dodatkowo 30-35 m.kw. do własnej aranżacji i adaptacji na poddaszu. Lokal mieszkalny sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dolice,zachodniopomorskie

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Tylko u nas - gwarant nieruchomości Dom z ogromnym potencjałem idealny dla jednej lub dwóch rodzin | Dolice | 50 km od Szczecina Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł124 m² 8 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.124mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Asnyka

Mielno,zachodniopomorskie

2 600 000 zł300 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Mielno - budynek mieszkaniowo-usługowy 3 kondygnacje 300m2 na działce 750m2 + 3 działki przylegające o obszarze 2.380m2 POLECAMY! Nieruchomość z ogromnym potencjałem, posesja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Koszyce Wielkie,małopolskie

1 390 000 zł113 m² 12 300,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż parterowy dom w Koszycach Wielkich koło Tarnowa Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni ok. 113 m , położony na pięknej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł237 m² 5 696,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:216 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na poznańskim Marcelinie - 237m2 cena: 1350 000 - rok budowy 2009 - dach częściowo skośny kryty dachówką cementową - 4 kondygnacje ( przyziemie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Rezerwacja oferty Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica, piękne widoki na tereny zielone i odpoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Olszyna,śląskie

545 000 zł191 m² 2 853,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Tylko u nas! Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości. Zapraszam inne biura do współpracy! Zobacz film: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żarecka

Częstochowa,śląskie

649 000 zł115 m² 5 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny położony w Częstochowie przy ul. Żareckiej - idealny dla rodziny, która chce połączyć komfort mieszkania w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek nad Notecią

Osiek nad Notecią,wielkopolskie

599 000 zł175 m² 3 413,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Wyjątkowy dom dla rodziny | Osiek nad Notecią | Duża działka 994 m | Potencjał i wygoda Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny wolnostojący znajdujący się w Osieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Królowa Polska

Królowa Polska,małopolskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

- miejscowość: królowa Polska (kamionka Wielka) - Powierzchnia domu: 200 mkw - Powierzchnia działki: 6 ar - Media: woda miejska, prąd, gaz, kanalizacja - Dom gotowy do wejścia od zaraz - Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otanów

Otanów,zachodniopomorskie

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Klimatyczny dom wolnostojący na dużej działce Otanów, gmina Myślibórz Przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, wybudowanego w latach 60., położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 498 000 zł195 m² 7 682,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, ukończona w 2010 roku, wyposażona w nowoczesne technologie takie jak panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne do podgrzewania wody, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łazy

Łazy,mazowieckie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

- kolejny etap W sprzedaży - Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu mini osiedle składające się z 11 segmentów. Obecnie na sprzedaż kolejny etap. Zachęcam do rezerwacji domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Giedajty,warmińsko-mazurskie

999 000 zł182 m² 5 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Na sprzedaż bardzo ładny funkcjonalny i ekonomiczny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 182 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 1137 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niewielki, parterowy dom z końca lat 70-tych, w bardzo dobrym miejscu, w centrum Grodziska. Dom nadaje się do zamieszkania i jest zamieszkały, ale bez wątpienia jakiś remont by mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

1 370 000 zł129 m² 10 620,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż komfortowy, starannie wykończony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych części południowego Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kędzierówka

Kędzierówka,mazowieckie

1 260 000 zł205 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Sprzedaż | 1 260 000 zł | dom wolnostojący | 204 m2 | kędzierówka | Gmina Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sułowska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł445 m² 4 269,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom 224 m | 6 pokoi | Duży ogród | Widawa Wrocław - Atrakcyjna inwestycja lub baza pod rozbudowę - 6 pokoi | 2 kuchnie | 2 łazienki - 4 oddzielne wejścia - Możliwość stworzenia 8 mieszkań - roi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł192 m² 6 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok.200 m2 usytuowany na działce ok.1400 m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

865 000 zł136 m² 6 350,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 000 zł156 m² 12 816,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w samym centrum Prawobrzeża: - ul. Migdałowa, szczecin Zdroje - 5 pokoi, 2 łazienki - 156,05 m2, garaż w bryle - działka 312m2 - rok.