dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 314 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 314 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu pod Warszawą? Cenisz sobie bliskość natury, a jednocześnie dobry dojazd do centrum wydarzeń? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rosanów

Rosanów,łódzkie

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:929 m²

Sprzedam przytulny dom, budowany systemem gospodarczym od lat 90. Ściana trójwarstwowa. Dwa lata temu wykonano dodatkowo docieplenie fundamentu. Obecnie dom zamieszkały od 10 lat. Poddasze częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozy-Brzeziny

Zielonka,mazowieckie

1 240 000 zł184 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Zielonce koło Warszawy! Jeśli szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, z dala od ruchliwych ulic i gwaru miasta, ale mimo wszystko chcesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała Góra

Biała Góra,mazowieckie

851 000 zł110 m² 7 736,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dwa nowoczesne domki nad samą Pilicą, przystosowane do korzystania przez cały rok. Kameralne miejsce na weekendowy wypoczynek, długie wakacje czy pracę zdalną w otoczeniu dzikiej przyrody. Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orło

Orło,mazowieckie

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Do sprzedaży; dom wolnostojący, do generalnego remontu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, usytuowana na działce o powierzchni 1099 m2. Dom w całości podpiwniczony. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słonecznikowa

Żory,śląskie

1 280 000 zł445 m² 2 876,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 819 m²

Sprzedam dom wolnostojący w Żorach, dzielnica Kleszczów, w cichej i spokolnej okolicy. Wybudowany na podstawie projektu Amrozja 2D (z niewielkimi zmianami). Parter w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

760 000 zł257 m² 2 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący - Częstochowa, dzielnica Lisiniec Powierzchnia użytkowa: 181 m Powierzchnia całkowita: 257 m Powierzchnia działki: 550 m Lokalizacja: lisiniec, częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

875 000 zł176 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący jedno- lub dwurodzinny | Żyrardów | działka 1.055 m Przedstawiamy Na sprzedaż solidny dom wolnostojący z dwoma lokalami mieszkalnymi (nie wyodrębnionymi formalnie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

1 120 000 zł300 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Novator centrum nieruchomości poleca: pięknie położony dom w miejscowości Skudzawy, w odległości 15 km od Rypina. Raj dla miłośników przyrody, wędkarzy, unikatowej roślinności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

997 000 zł200 m² 4 972,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący, parterowy, z poddaszem mieszkalnym - położony we wsi Rusinowo 18 a gm. Tuczno. Zaprojektowane wnętrze stwarza możliwość zamieszkania rodziny dwupokoleniowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krosno,podkarpackie

795 000 zł120 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Jeśli szukasz miejsca do zamieszkania dla rodziny w cichym, spokojnym miejscu z dogodnym i szybkim dojazdem do Krosna ta oferta jest dla Ciebie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Pęcice,mazowieckie

1 449 000 zł134 m² 10 851,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom, do którego chce się wracać. Codziennie. Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój natury, wysoki standard i doskonałą lokalizację blisko Warszawy - właśnie je znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce

Strzelce,lubelskie

870 000 zł170 m² 5 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Wyjątkowy dom 170 m na 6 ha idealny pod agroturystykę | cisza, las, jeziorko Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 170 m , położony na malowniczej działce o powierzchni 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł101 m² 14 059,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie w narożnym segmencie z garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Budynek wybudowany w 2018 roku na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 229 000 zł127 m² 9 677,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 4-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Kądziołeczki 50M w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe z balkonem (trzystronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

779 900 zł88 m² 8 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przepięknie położona w cichej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów, nieruchomość z 2020 roku. Dom oraz garaż na działce o powierzchni 1000m2 - Dzikowo. TA oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł300 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:864 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni całkowitej ok.300m kw, położonego na działce 860m kw na wrocławskiej Widawie. Z dala od głównej ulicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł169 m² 12 988,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom premium na sprzedaż - wrocław, polanowice rabat limitowany Rabat do 50 000 zł Szczegóły udzielane wyłącznie podczas prezentacji nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chmieleniec,pomorskie

899 000 zł167 m² 5 383,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Nowoczesny dom Z antresolą W sąsiedztwie lasu Chmieleniec | Osiedle domów jednorodzinnych | Gotowe do odbioru | Dom wolnostojący | Antresola | 4 min do trasy S6 | Garaż w bryle + miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 149 900 zł112 m² 10 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

*** Oferta na wyłączność! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż rewelacyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 94m2 (powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białuń

Białuń,zachodniopomorskie

939 000 zł90 m² 10 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Na sprzedaż! Jednorodzinny dom zlokalizowany w miejscowości Białuń. Dom o powierzchni użytkowej 90,15 m2 Powierzchnia działki: 1294 m2 Parterowy nowoczesny dom posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 378 000 zł179 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Marzysz o własnym kącie? Ten bliźniak na Grochowie czeka na Ciebie! Z własną działką, garażem i idealną lokalizacją, to miejsce, które łączy komfort z możliwością rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

1 000 000 zł145 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 m²

Nowoczesny segment z garażem i ogródkiem, marki Struga teraz promocyjna cena! Segment środkowy o powierzchni 145,47 m, z ogródkiem 46 m, zlokalizowany w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grochowce

Grochowce,podkarpackie

730 000 zł167 m² 4 358,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Prezentujemy Państwu jedną z nielicznych ofert nowo wybudowanego budynku mieszkalnego, znajdującego się na osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w miejscowości Grochowce pod Przemyślem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Garliczka,małopolskie

1 900 000 zł183 m² 10 382,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy 183 m | Smart Home | Zielona okolica Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 183 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

770 000 zł187 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom jednorodzinny - atrakcyjnie położona popularna kostka. Dwie całkowicie różne opcje: - budynek, po niezbyt kosztownych naprawach i posprzątaniu, umożliwia zamieszkanie, - może też posłużyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Adamów

Adamów,mazowieckie

889 900 zł92 m² 9 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny Dom o powierzchni ok. 92m2 (po podłodze ok. 105m2), oddawanym w stanie deweloperskim, usytuowanym na działce o powierzchni ok.1000m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 700 000 zł360 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 294 m²

Wyjątkowy dom z bezpośrednim dostępem do lasu - Kobylanka Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nietuzinkowego domu o wysokim standardzie, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głuszyna

Poznań,wielkopolskie

848 540 zł1 250 m² 678,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale - 150 m , działka 1250 m , Poznań, ul. Głuszyna Dom i działka Dom o łącznej powierzchni ok. 150 m , z lat 80.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 888 800 zł172 m² 16 815,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 184,39m2 pow. wewnętrznej / 171,79m2 pow. użytkowej / 353,15m2m2 pow. terenu do wyłącznego korzystania ( w tym budynek z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł377 m² 3 445,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony na Osowej Górze w Bydgoszczy, w doskonałej lokalizacji. Wspaniała oferta dla osób szukających komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł197 m² 6 546,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wolnostojący w Januszkowicach o powierzchni 197,62 m2 Januszkowice to wieś położona w powiecie wrocławskim, w gminie Długołęka. Oddalona od centrum Wrocławia 22 km oraz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłosna,dolnośląskie

890 000 zł117 m² 7 606,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i komfortowy dom o powierzchni 97 m , położony w urokliwej miejscowości Miłosna, zaledwie 10km od Lubina. Szczegóły nieruchomości: *powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

790 000 zł110 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Dalborowice,dolnośląskie

520 000 zł150 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Dom z klimatem dawnego młyna nad rzeką Widawą Gdzie znajduje się nieruchomość? Dom znajduje się w Dalborowicach (gmina Dziadowa Kłoda, woj. dolnośląskie), przy ulicy Akacjowej, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

1 049 900 zł142 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.142 m2, usytuowany - posadowiony na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok.1200 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworze

Jaworze,świętokrzyskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę działki z domem na sprzedaż Piękne widoki, blisko Kielc Prezentujmy Państwu na sprzedaż dom, ok. 50m 2 , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł195 m² 3 584,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

= nowa, atrakcyjna cena! = = 699.000 PLN = Drodzy Państwo, Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczym Makowie Podhalańskim na działce o regularnym.