dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż - Białołęka Brzeziny idealny dla rodziny Ul. Białołęcka Podstawowe informacje: dom wolnostojący - 250 m Działka - 1000 m Bardzo jasny, ustawny Rozkład - Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Łajski,mazowieckie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 160m2 z garażem. Na parterze znajdują się duży wiatrołap, salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, wc z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 796 000 zł140 m² 12 815,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:497 m²

Na sprzedaż absolutna perełka w topowej lokalizacji Pogodna: - ul. Przybyszewskiego, przy pl. Ojca Jakuba Wujka - bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe na parterze domu dwurodzinnego - 140,14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

679 000 zł181 m² 3 746,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym - Sokołowice Osada | 1550 m Niepowtarzalna okazja - dom stworzony z myślą o sobie, nie jak kolejny projekt deweloperski. Tu każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biestrzyków

Biestrzyków,dolnośląskie

999 990 zł122 m² 8 230,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Klient Oferta bezpośrednio od dewelopera. Skrajny segment z dużym ogrodem na przedmieściach Wrocławia. Działka 238 m . Prezentuje Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł92 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Spełniaj swoje marzenia w przytulnym domu w otoczeniu przyrody. Piękne osiedle w Gdańskim Jasieniu. W ofercie dom w zabudowie szeregowej o metrażu 92,48 m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korfantów

Korfantów,opolskie

715 000 zł138 m² 5 162,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 874 m²

Oferta zawieszona tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom jednorodzinny z działką o pow. 28,74 ara, położony w miejscowości Korfantów. Na działce znajdują się zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

2 poziomy wysoki standard niskie opłaty Góra Kalwaria To jedna z tych ofert, przy których pojawia się myśl: to się naprawdę rzadko zdarza. Ten segment o powierzchni 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

744 000 zł120 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom jednorodzinny z garażem oraz zadaszoną wiatą. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 460 m2 na nowym spokojnym osiedlu domów w miejscowości Mączniki.(własna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł159 m² 18 867,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Klimatyczny i energooszczędny dom w zabudowie szeregowej, 159 m2, 4 sypialnie, gustowne wykończenie, osiedle zamknięte, ul. Marcepanowa, wilanów. Budynek: dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

560 000 zł315 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 948 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny wolnostojący dom o powierzchni w granicy 315,00 m2. Budynek został posadowiony w Głuszycy w spokojnej lokalizacji. Składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

1 299 999 zł132 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości energooszczędny dom Z pompą ciepła, fotowoltaiką 10 kw, rekuperacją I klimatyzacją wszystko W cenie bez podatku pcc promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

916 920 zł126 m² 7 250,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ogólne informacje na temat inwestycji: - projekt: iconic Home- 11 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej - stawka vat 8% - lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza - czas realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Duszniki,wielkopolskie

1 349 000 zł237 m² 5 691,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Energooszczędny Wolnostojący dom dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 237 m2 mieszczący się na działce 1000 m2. Położony w Dusznikach, to idealne miejsce dla rodzin wielodzietnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł1 126 m² 2 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 799 m²

Polecana oferta dla dewelopera! Oferta sprzedaży nieruchomości inwestycyjno-komercyjnej w centrum Bydgoszczy. Na powierzchni 1799 m2 znajduje się 1-piętrowy, podpiwniczony budynek ( składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Krzyków,dolnośląskie

2 700 000 zł209 m² 12 918,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom jak z opowieści - rezydencja pełna światła, spokoju i magii. Są domy, do których się wchodzi. I są takie, do których się wraca myślami - jeszcze zanim się je opuści. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miodowa

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:712 m²

Cena: 600 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia domu: 200 m Powierzchnia działki: 712 m Rok budowy: 1940 Cena za m : 3 000 zł Opis nieruchomości Na sprzedaż pół domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:479 m²

Klimatyczny dom zatopiony W zieleni Urokliwy dom z potencjałem, w zabudowie bliźniaczej, położony w starej Zielonej Górze. W pobliżu szkoły, sklepy, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malinowa

Skórzewo,wielkopolskie

975 000 zł175 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przytulny segment z ogródkiem w sercu Skórzewa - ul. Malinowa Wygodne miejsce do zamieszkania, blisko Poznania i tras szybkiego ruchu, z łatwym połączeniem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł114 m² 6 167,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

To najlepsza opcja dla osób, które chcą mieć więcej przestrzeni niż w mieszkaniu. To świetna alternatywa, bo pozwala poczuć swobodę i wygodę posiadania domu z ogrodem. Ma to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisia Góra

Lisia Góra,małopolskie

1 149 000 zł125 m² 9 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż oferuję komfortowy, nowoczesny dom położony na dużej, 14-arowej działce w Lisiej Górze idealny dla osób szukających przestrzeni, wygody i gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

799 000 zł101 m² 7 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 101 m2 (powierzchnia użytkowa - 82 m2) położony w Przegini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gronowska

Jegłownik,warmińsko-mazurskie

750 000 zł95 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Oferta: na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w spokojnym Jegłowniku idealny dla rodziny lub osób, które marzą o własnej przestrzeni, zieleni i wygodzie na co dzień. W środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Antoniew

Antoniew,mazowieckie

760 000 zł107 m² 7 128,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom w spokojnej okolicy, antoniew, gm. Nowa Sucha Marzysz o własnym, komfortowym domu w cichej i zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Okuninka,lubelskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:481 m²

NA sprzedaż klimatyczny domek nad jeziorem białym W okonunce. Okuninka - woj. lubelskie, powiat włodawski, gmina Włodawa. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca do relaksu, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Uzar-Krysiakowej

Padew Narodowa,podkarpackie

479 000 zł139 m² 3 446,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Prezentujemy nieruchomość, której liczne walory, w tym również lokalizacja czynią ją wysoce atrakcyjną ale po kolei: lokalizacja: nieruchomość z bezpośrednim zjazdem z drogi nr 985,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łazy

Łazy,mazowieckie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

- kolejny etap W sprzedaży - Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu mini osiedle składające się z 11 segmentów. Obecnie na sprzedaż kolejny etap. Zachęcam do rezerwacji domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Ślęza,dolnośląskie

2 800 000 zł174 m² 16 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 173,94m2 położony przy ul. Głównej w Ślęzie, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Wrocławiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławskiego

Poznań,wielkopolskie

4 300 000 zł556 m² 7 733,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Idealne miejsce aby połączyć zamieszkanie (366 m2 ) wraz z prowadzeniem firmy ( ok 190 m2 ) w przestrzeni miejskiej. Lokalizacja: piątkowo - tuż przy Os. Bolesława Śmiałego 6 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rydzyna

Rydzyna,wielkopolskie

630 000 zł92 m² 6 847,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:215 m²

Rydzyna interesująca oferta! - parterowy dom o pow. 92,01m2 - cena: 630.000 zł Proponujemy w bardzo korzystnej cenie nieruchomość w Rydzynie. Działka posiada 215m2 - opłotowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

2 900 000 zł414 m² 7 004,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 881 m²

Rezydencja o charakterze dworskim nad Bugiem z prywatną plażą i winnicą. Prezentuję Państwu niezwykłą, pełną szlachetnego klimatu rezydencję o charakterze dworsko-ziemiańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczodre,dolnośląskie

1 319 995 zł152 m² 8 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Przestrzeń dla rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć miasto w zasięgu kilku minut? Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony jest na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bysławska

Warszawa,mazowieckie

1 620 000 zł130 m² 12 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentu o wysokim standardzie wykończenia, położonego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 499 000 zł169 m² 8 880,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest dom w zabudowie bliźniaczej 6 pokojowy (pow. całkowita ok. 220 m2 / pow. użytkowa 168,9 m2) postawiony na własnościowej działce o powierzchni 683 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiktorowo

Wiktorowo,kujawsko-pomorskie

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:781 m²

Tylko u nas ( wyłączność)! Oferta sprzedaży urokliwej nieruchomości o powierzchni 890 m2, na której której znajduje się dom spełniający wymogi całorocznego ( piętrowy, murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł265 m² 4 147,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:751 m²