dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ludwin-Kolonia

Ludwin-Kolonia,lubelskie

1 950 000 zł165 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom 30 kilometrów od Lublina wybudowany z myślą o sobie. Nieruchomość położona w miejscowości Ludwin-Kolonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 329 900 zł144 m² 9 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Piękny Rejon. Parterowy Przestronny Dom Wolnostojący. Przedstawiamy Piękny Dom do sprzedaży o powierzchni ok.144 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 990m2, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

799 000 zł129 m² 6 193,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż domy W bojanie Z bardzo dobrym dojazdem do trójmiasta dom: na sprzedaż posiadamy domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej wykończone z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 299 900 zł140 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 140 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabowa

Glincz,pomorskie

689 000 zł117 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom w Glinczu bez prowizji i podatku pcc! Marzysz o spokojnym miejscu do życia z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glinik Charzewski

Glinik Charzewski,podkarpackie

220 000 zł60 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 600 m²

Rezerwacja! Glinik Charzewski - dom o powierzchni zabudowy 60 m2 użytkowany jako rekreacyjny na ładnie zagospodarowanej działce 29 arów z oczkiem wodnym; dom kryty blachą trapezową ze zdrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marzenin

Marzenin,wielkopolskie

249 000 zł147 m² 1 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:905 m²

Biuro Invest Home Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: budynek mieszkalny jednorodzinny, jednokondygnacyjny z poddaszem uzytkowym w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Narama,małopolskie

899 000 zł115 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesny dom w miejscu, gdzie codzienność staje się przyjemnością Narama | 115,06 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Szukasz domu, który daje spokój, komfort i przestrzeń dla rodziny? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Jagatowo,pomorskie

839 000 zł150 m² 5 605,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu wolnostojący dom na sprzedaż o powierzchni całkowitej 149,68 m , położony w miejscowości Jagatowo, gmina Pruszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 900 zł138 m² 5 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, dostępny w promocji do końca roku! To doskonała okazja wymarzonego domu, oszczędzając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 900 zł152 m² 6 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 151 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji blisko wkd. dom nr.1 Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Zabierzowska

Wola Zabierzowska,małopolskie

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę w Woli Zabierzowskiej. Dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni ok. 900 m2 dodatkowo druga działka o powierzchni ok. 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zdunowice

Zdunowice,pomorskie

599 000 zł136 m² 4 409,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 283 powierzchni 900 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym całorocznym. Jedyny dom całoroczny w okolicy. Działka usytułowana przy samym lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Tylko U nas! nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W poszukiwanej lokalizacji zgorzelca! podwyższony standard, stan deweloperski! odkryj Z nami najcudowniejsze miejsce na ziemi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzywanice,mazowieckie

267 000 zł96 m² 2 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ekonomiczny, tani w utrzymaniu dom, wybudowany w technologii tradycyjnej. Ściany zewnętrzne z podwójnej cegły, ocieplone styropianem, nowa elewacja. Okna trzyszybowe, drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chojnik

Chojnik,małopolskie

899 000 zł227 m² 3 960,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 332 m²

Wyobraź sobie dom, w którym z kuchennego okna roztacza się widok, jak ze słynnej tapety Windowsa - falujące zielone wzgórza, szerokie pola i błękit nieba. Ten zestaw wprowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 149 900 zł109 m² 10 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 299 900 zł288 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milówka,śląskie

5 600 000 zł626 m² 8 939,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Odkryj wyjątkową ofertę w malowniczej miejscowości Milówka w Beskidzie Żywieckim - miejsce, które zachwyca nie tylko pięknymi widokami, ale także dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

845 000 zł118 m² 7 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaroszów

Jaroszów,dolnośląskie

799 900 zł120 m² 6 665,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wombat nieruchomości prezentuje: komfortowy dom 120 m | działka 500 m | jaroszów Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 120 m , usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Wołów

Stary Wołów,dolnośląskie

489 000 zł190 m² 2 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z lat 30. z potencjałem - przestronny, solidny z klimatem. Wolnostojący | ok. 190 m | działka 13 arów | dodatkowe zabudowania Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

790 000 zł110 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł181 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 174 852 zł113 m² 10 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Oferta deweloperska - 0% prowizji Dom w zabudowie szeregowej | Lipa Piotrowska| Wrocław Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,25 m , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż atrakcyjny Dom do remontu zlokalizowany na dużej, całkowicie budowlanej działce, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 182 m - ultraniska emisyjność, nowoczesne technologie, działka 1500 m - świebodzice-ciernie Cena: 1 499 000 zł - do negocjacji Najważniejsze atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

4 990 000 zł345 m² 14 463,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Dom jednorodzinny 345 m2 || Salon z kominkiem + Jadalnia || 7 pokoi || 3 łazienki || przestronny garaż || Działka 1636 m2 || wypielęgnowany ogród || prestiżowe sąsiedztwo willi jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 589 800 zł182 m² 8 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Bardzo Piękna Okolica i Dom. Przepiękna Działka. Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, piękny Dom wolnostojący o powierzchni ok.180 m2, położony na bardzo ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 168 715 zł114 m² 10 267,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Klient Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z ogrodem, garażem oraz dodatkowym miejscem postojowym. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niedźwiady

Niedźwiady,wielkopolskie

1 670 000 zł216 m² 7 731,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom nad Jezioro Licheńskie w Niedźwiadach Małych (gm. Ślesin) Opis nieruchomości Na sprzedaż dom o pow. 216 m (użytkowa 176 m ) położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białuń

Białuń,zachodniopomorskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż! Dom gotowy - drewniany o powierzchni 35 m2 w Białuniu do mieszkania całorocznego lub letniskowego. Na dom składają się dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

985 000 zł120 m² 8 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Tarnobrzegu na osiedlu Dzikow (dz.408/2i 409/2) Powierzchnia działki:11 arów Dom został wybudowany według projektu studio atrium GL 321A Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chechło

Chechło,małopolskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny parterowy położony na działce 4,61 a w spokojnej okolicy w miejscowości Chechło, gmina Klucze. Budynek mieszkalny z lat 70 - tych o konstrukcji murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rajcza,śląskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Beskid żywiecki - gmina rajcza - turystyczna miejscowość - korzystna I zaciszna lokalizacja - dla biura - zapraszamy - Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chłodna

Zielona Góra,lubuskie

1 749 000 zł183 m² 9 572 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny, wybudowany w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego, spełniający najwyższe standardy.