dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 301 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 875 000 zł197 m² 9 517,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność mk Prestige Nieruchomości Dom, w którym cisza, zieleń i przestrzeń spotykają się z szybkim dojazdem do Wrocławia. Na sprzedaż wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 550 000 zł255 m² 6 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom (dwa niezależne od siebie wejścia) usytuowany w cichej, przytulnej okolicy, w otoczeniu dwóch jezior, pól, łąk idealnych na rodzinne spacery i wycieczki rowerowe. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rosanów,łódzkie

1 150 000 zł144 m² 7 993,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Rezerwacja Rosanów 10km od Łodzi, twoje wymarzone miejsce. Czy komfortowy dom w lesie musi być na odludziu ? Nie. W pełni wyposażony gotowy do zamieszkania prawie 144 metrowy dom, aby Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tadzino,pomorskie

449 900 zł75 m² 5 998,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy Tadzina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 521 097 zł186 m² 13 575,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży oferujemy oddany do użytku 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185,71m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: poziom 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębe Wielkie,mazowieckie

845 000 zł120 m² 7 032,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów w nowopowstającej inwestycji: majowa Park. Majowa Park, to kameralne osiedle nowoczesnych i przyjaznych domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Barkocin

Barkocin,pomorskie

399 000 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży domek w zabudowie bliźniaczej w pełni wyposażony i przystosowany do pobytów całorocznych, położony na zagospodarowanej przestrzeni osiedla Kaszubska Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 449 800 zł167 m² 8 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok.167 m2, usytuowany na dużej działce ok. 1280 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

10 500 000 zł367 m² 28 610,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 070 m²

Wyjątkowy obiekt noclegowy Z panoramą tatr Kościelisko | Widok na Tatry | Duża działka | Możliwość rozbudowy Na sprzedaż obiekt turystyczny, położony w malowniczym Kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 999 900 zł186 m² 10 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Na sprzedaż Bardzo piękny - wyjątkowy dom z pięknym ogrodem w cichej części Milanówka Jeśli szukasz miejsca, w którym natura spotyka się z wygodą, a codzienne obowiązki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

879 900 zł138 m² 6 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.138 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.550m2. Nowy ok 138m2.dom nr.2 Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Budy

Nowe Budy,mazowieckie

989 900 zł132 m² 7 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 132 m2, posadowionego na działce ok. 600 m2, w bardzo ładnym rejonie Radziejowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

2 200 000 zł380 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 396 m²

Tylko U nas! szukasz komfortowego wprost idealnego domu? to będzie twoje miejsce na ziemii! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

610 000 zł120 m² 5 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko W maklerze Dom w Obórzni zapraszamy Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 104 m2 na działce o powierzchni 650m2, składający się z trzech niezależnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

985 000 zł145 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 725 500 zł580 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji 580 m2 Piękny dom z dużą działką (aż 2500m2!) na osiedlu pyrzyckim. Rewelacyjna lokalizacja dla osób kochających spacery i naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 130 000 zł374 m² 11 050,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 443 m²

Prezentuje na sprzedaż nowoczesny przeszklony parterowy dom w stanie deweloperskim zamkniętym. Powierzchnia użytkowa 261m 2 liczona bez poddasza. Dom podzielony jest na strefy: dzienna, nocna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 799 900 zł154 m² 11 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny, przestronny Dom- wolnostojący- parterowy, z płaskim dachem - Dom o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na dużej, bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wasilków

Wasilków,podlaskie

1 400 000 zł195 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

*** dom energooszczędny *** *** Z antresolą *** *** rekuperacja *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak sprzedawany w stanie pełnym deweloperskim+ , zlokalizowany blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sominy

Sominy,pomorskie

978 000 zł186 m² 5 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesne domy nad jeziorem - komfort, natura I dochód W jednym! promocja! Cena obniżona z 998 000 zł na 978 000 zł Lokalizacja: okolice Jeziora Somińskiego, sominy, kaszuby Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mszana Dolna,małopolskie

499 000 zł154 m² 3 245,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 072 m²

Ten wyjątkowy zakątek w Koninie skradł czyjeś serce dom wolnostojący W górach | konina | 20,72 ar działki | blisko szlaków Marzysz o domu w górach, blisko natury i z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Ciche

Brzozówka,małopolskie

620 000 zł117 m² 5 299,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pod lasem, ale na osiedlu? Z ogródkiem, ale blisko miasta? Da się to połączyć. Zapraszam Cię do Brzozówki. Na sprzedaż skrajny szeregowiec wybudowany w 2004 roku położony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

84 999 zł390 m² 217,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:396 m²

Wyjątkowa Działka Letniskowa w Żurczynie - Gotowa na Wymarzone Wakacje! Oferujemy niepowtarzalną działkę rod z uroczym domkiem letniskowym to prawdziwa perła dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł130 m² 10 153,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesne osiedle przy Lesie Mokrzańskim eleganckie domy bliźniacze z ogrodami i garażem Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji powstającej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 489 900 zł123 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 449 900 zł167 m² 8 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.167 m2 usytuowany na działce 1282m2. Dom ogrzewany pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 097 000 zł140 m² 7 846,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Cena: 1 097 000 zł | sprzedaż | 139,80 m | segment środkowy | bobrowiec | gmina piaseczno | dostępny od zaraz! Przedmiotem sprzedaży jest środkowy segment o powierzchni użytkowej 124,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogoń Lubstowska

Pogoń Lubstowska,wielkopolskie

523 000 zł200 m² 2 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Pogoń Gosławicka Powierzchnia parteru: 115 m Poddasze: 43 m Powierzchnia całkowita po adaptacji ok. 200 m Garaż: 45 m Działka: 6,8 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Banino

Banino,pomorskie

632 000 zł96 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam do obejrzenia domu pokazowego, umeblowanego i wykończonego pod klucz! Promocyjna cena 632 000 zł dotyczy domu D5/2 To idealna okazja, aby na własne oczy zobaczyć standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł198 m² 4 949,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zabrze

Zabrze,śląskie

670 000 zł85 m² 7 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, przedwojenny, zlokalizowany w Centrum Zabrza, spokojna zielona dzielnica z niską zabudową mieszkaniową. Dom o pow 85 m2 + piwnice pod całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

799 000 zł88 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zachodnia część Rzeszowa nowoczesny bliźniak 130 m . Stan deweloperski w trakcie realizacji! Stan deweloperski obejmuje: 1. Instalacje elektryczne rozprowadzenie przewodów, puszki, rozdzielnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

749 000 zł160 m² 4 691,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wyjątkowy dom bliźniaczy w sercu Pyrzyc Twoje idealne miejsce na przyszłość! Marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu z duszą, położonym w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł93 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.